Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Drezdenko

Tworzenie stron internetowych Drezdenko, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Drezdenko - powiat strzelecko-drezdenecki.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym zasięgu. Nasze nowoczesne strony www w pełni wypełniają wytyczne określane przez wyszukiwarkę internetową Google, co zapewnia im bardzo dobrą widoczność w wyszukiwarkach.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet mniejsze i średnie biznesy, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił zupełnie metody działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o uwagę potencjalnego kontrahenta. Co więcej, za pomocą internetu, można szybciej osiągnąć o wiele więcej interesantów naszych produktów lub usług.


Już od dziś zadbaj o to, by wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o Twoim biznesie. Zwiększenie widoczności w sieci internetowej pozwoli Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i zyskiwać nowych klientów. Zaprojektujemy od zera, bądź dokonamy modernizacji dotychczasową witrynę tak, by była wizytówką Twojego biznesu w sieci. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zapraszamy do kontaktu już teraz!Zamów usługę, a otrzymasz

stronę o solidnych fundamentach!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technologia tworzenia witryny internetowej, polegająca na samoistnym ułożeniu układu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.Dostosowaną funkcjonalnie

Nabywca, dla którego zostaje przekazana dana witryna, powinien szybko spostrzec się w jej konstrukcji, i bez problemu znaleźć poszukiwane w niej informacje.Zoptymalizowaną pod SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn, mająca na celu takie przygotowanie portalu, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce na określone frazy lub słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.Z szybką widocznością w Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych informacji i zmian, witryna www jest przejrzysta, funkcjonalna i wysoko klasyfikowana przez algorytm Google.Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby przyciągnąć kontrahentów, z pewnością potrzeba Tobie czegoś więcej niż tylko dobrego produktu i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz skutecznie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, działalności konkurencyjnej oraz sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu z pewnością doprowadzi do przyrostu kontaktu z Państwa firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Drezdenko

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy szybkie, responsywne oraz czytelne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www zależny jest od stopnia skomplikowania zlecenia, co ma wpływ na wymiar, czasu który należy poświęcić do jej ukończenia. Warto także skorzystać z naszego formularza w zakładce wycena, który dostępny jest na naszej stronie www, by oszacować znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde przez nas zadanie poprzedza odpowiednio dostosowany do danej branży oraz charakteru działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony www w następnej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, oraz w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie kontrahenta możemy także zaprogramować stronę www w wersji nieedytowalnej. Zapewniona również przez nas jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, jest to fundamentem efektu widoczności strony w wyszukiwarkach i znacznym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, czytelny a także funkcjonalny serwis www odpowiednio dostosowany do branży Twojej firmy. Skontaktuj się!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Drezdenko

Strona internetowa ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by powiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na możliwie wysokim poziomie widoczności i zagwarantować im poprawną pracę, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z chęcią zapewnimy Ci takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny, modułów czy zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu WordPress w sytuacji użytkowania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu administratora WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.
Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Drezdenko

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szczególnie obowiązkowym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, wdrażanych przez dkstrony już na początkowym etapie tworzenia strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Wykonujemy również bezpłatnie, solidny audyt strony www funkcjonującej, pozwalający wybadać wszelakie niepoprawności które wpływają na jej niską indeksację w wyszukiwarce. Następnie przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, tak by Państwa strona www działała poprawnie. Spory nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Państwa tekst na witrynę jest unikalny, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Zapamiętaj! Płacisz tylko raz za artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnorakich treści, budujących poprawne zaplecze pozycjonerskie. Zapytaj o szczegóły!


Strony www Drezdenko

kilka przydatnch wskazówek!Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy?

Profesjonalnie stworzona strona www wyróżni Państwa działalność względem konkurencji oraz spowoduje odniesienie powodzenia w Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki powinna pełnić dana strona www oraz rzeszy kontrahentów, do których przewidujemy dotrzeć. Kolejnie ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie www, by były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, by użytkownik w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał jasne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia i galerie podnoszą walory estetyczne strony, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Układ oraz koloryzacja gwarantują przyjazny dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez nas strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz nowoczesne. Stawiamy na prostotę oraz należytą optymalizację www, co w każdym calu spełnia kompleksowo wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna słabo funkcjonuje?

Żeby nadążyć za wciąż rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, żeby tylko ich strony www były w pełni oryginalnym narzędziem marketingowym. Od kiedy posiadasz już własną witrynę i zaczynasz spostrzegać, że Twoja witryna internetowa przestaje funkcjonować odpowiednio, to warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalizm naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, w sam raz do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny internetowej, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę strony oraz zaproponujemy optymalne rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz obsługi Twojej witryny?

Z pewnością jesteś świadomy, iż nie wystarczy posiadać świetnie stworzoną firmową stronę www. Bardzo istotna jest jej właściwa obsługa, by wszystko zawsze sprawnie działało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Gdy zajdzie taka potrzeba, to zmienimy stronę www w odniesieniu do zmiany oprawy graficznej, struktury i użyteczności. Ekspresowo przeprowadzimy wszystkie naprawy, zapewniając finalnie kompleksową modernizację strony internetowej. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: administrator