Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Skórcz

Obszar usług: Skórcz - powiat starogardzki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony www dla firm handlowych i usługowych. Sumienność wykonania oraz prędkość działania to nasze zalety, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez ukierunkowanie naszych działań na lokalną optymalizację zapewnimy skuteczną widoczność firmy w sieci i podniesienie skuteczności handlowych.


Handel w internecie to posiadająca mnóstwo zalet, rewolucja w sprzedaży, z której korzysta coraz więcej użytkowników. Dostęp do tej technologii uzyskujemy niemal w każdym miejscu za pomocą mobilnych urządzeń internetowych. Dojściem do sukcesu dla szerokiej rzeszy firm staje się aktualnie widzialność w sieci, uchylając przed nimi nieskończenie wiele możliwości przeskoczenia na szersze rynki zbytu.


Nie zwlekaj aż konkurencja Cię wyprzedzi! Zatroszcz się o to, aby Państwa firmowa strona internetowa znalazła się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Dkstrony zrobi to dla Państwa.


Wypracowanie widzialności witryny www w sieci www to proces, który wymaga odpowiedniego przygotowania ale również wiedzy dotyczącej użycia dostępnych metod i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www wykonujemy poprzez korzystanie z aktualnych technologii jak i trendów, a także zapewniając potrzeby i oczekiwania naszych zleceniodawców. Nasze strony internetowe są w stu procentach mobilne, czyli płynnie układające się do wielkości ekranu różnego rodzaju urządzenia mobilnego. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem edycji treści (CMS), w łatwy sposób umożliwi wykonywanie aktualizacji m.in. danych na stronie www.


Nowoczesne strony www, kompleksowy serwis www, oryginalne rozwiązania – Napisz do nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia takiego projektowania, polegająca na automatycznym dostosowywaniu się układu witryny internetowej do rozmiarów ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Wpływa to to m.in. na lepszą pozycję w Google.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Swobodna nawigacja strony sprawi, że użytkownik od razu uzyska wszystkie potrzebne mu informacje. Strona internetowa posiada wbudowany system CMS Wordpress do wygodnej samodzielnej edycji artykułów lub galerii na stronie www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Stworzenie kodu oraz struktury strony internetowej tak, by jej treść w sposób czytelny i całkowity dostarczała wszelkich niezbędnych informacji lub odpowiedzi na pytania użytkowników korzystających z wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Wykonując witryny internetowe dla naszych kontrahentów, piszemy zgodny z zasadami SEO kod a także zwracamy uwagę na to, by były one wypełnione skuteczną treścią, co zapewni wysoką wartość algorytmu wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Ocena rynku, działań konkurencji oraz wyznaczenie grupy docelowej to zadania, które mają bardzo duży wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy również na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które stosujemy podczas projektowania oraz tworzenia witryny. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz lub w jakiej działasz branży, zaprojektujemy dla Państwa wzorową stronę, zoptymalizowaną pod kątem SEO oraz layoutu strony. Dzięki dkstrony wasza firmowa strona www zdobędzie bardzo dobrą szansę na uzyskanie odpowiedniej pozycji w wyszukiwarce internetowej.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Skórcz

Agencja internetowa dkstrony zyskała bogate doświadczenie dzięki wielu wykonanym realizacjom, których wykonaliśmy na przestrzeni dziesięciu lat. Cena strony internetowej zależy od kilku ważnych aspektów, między innymi stopnia rozbudowania projektu a także innych istotnych elementów. Dokładną cenę strony wyliczymy po wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Dużo pracy wkładamy w projekt strony www, mamy na uwadze pomysły naszych zleceniodawców, jak i również charakter branży, w której funkcjonuje firma. Nasz projekt strony internetowej zaczynamy od przedstawienia bezpłatnej wersji graficznej wykonanej w Adobe Photoshop. Gdy dojdziemy do porozumienia odnośnie grafiki strony, umiejscowienia elementów oraz jej struktury przystępujemy do kodowania według odpowiedniej technologii AMP, lub w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS w panelu WordPress, lub też jako wizytówkę bez edycji treści. Każda przekazana przez nas witryna www spełnia warunki prawidłowej optymalizacji SEO korzystnej dla algorytmu wyszukiwarek. Pozycjoner wykonujący audyt strony www już niewiele musi z nią robić, by uzyskać jej wyświetlanie na pierwszej stronie w wyszukiwarce. Skontaktuj się z nami już teraz, a przekonasz się, że można mieć doskonale działającą firmową stronę internetową niewielkim nakładem pieniędzy. Zapraszamy!.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Skórcz

Firmowa strona www jest Twoją wizytówką w sieci. Design, treści oraz użyteczność witryny wpływa na to, jak wasza działalność jest postrzegana przez kontrahentów. Kontrahenci chcą zredukować czas poświęcony na podjęcie decyzji o kupnie do minimum. Jeśli wasza oferta nie zostanie właściwie przedstawiona, to mogą zrezygnować na samym starcie i w ogóle z niej nie skorzystać, a Ty nie osiągniesz wyczekiwanego celu. Napisz do nas, a dokonamy solidnej oceny technicznej i wizualnej waszej strony oraz zaproponujemy właściwą usługę, jak: modernizacja strony www która polega na ulepszeniu i unowocześnieniu jej grafiki oraz użytkowalności w celu poprawy jej wartości, naprawa strony www, w sytuacji gdy strona internetowa uległa awarii od strony programistycznej lub potrzebna jest aktualizacja pluginów w CMS oraz została zhakowana lub zawirusowana. Naprawa jak i modernizacja nie zawsze ma sens, niejednokrotnie lepiej utworzyć ją od początku, administracja strony www to stała współpraca z naszą agencją dokonującą bieżących uaktualnień na stronie www. Obsługa stron internetowych jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania firmowych witryn. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu wyboru dobrej usługi tak, by wasza strona przynosiła dla was jak najwięcej korzyści.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Skórcz

Strona www to narzędzie na które każdy jej właściciel liczy aby przyciągała do siebie więcej odwiedzających w efekcie zwiększając ilość kontaktów biznesowych, kontrahentów przekładając się na przyrost transakcji i subskrypcji dlatego warunkiem jest jej atrakcyjność. Nie zawsze jest taki efekt. Wpływa na to wiele czynników, a także wiedzy do ich użycia oraz poprawnego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej jest podstawą indeksacji strony na wysokich pozycjach wyszukiwania w Google. Dodatkowo kładziemy nacisk na SEO lokalne, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania użytkowników z danego miasta i regionu. Dlatego w pierwszej kolejności wykonujemy darmowy, sumienny audyt strony internetowej, by znaleźć wszelkie błędy oraz nieprawidłowości na stronie, które wpływają źle na pozycję i konwersję w Google. Za pomocą usługi seo copywriting gwarantujemy wartościowe, ciekawe oraz zrozumiałe treści na stronie, zawierające niezbędną liczbę wyrazów i słów kluczowych wymaganych przez algorytmy Google. Tworzymy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który płacisz jeden raz, a otrzymujesz pożyteczne artykuły mające wielkie znaczenie pozycjonerskie które stworzone są przy pomocy odpowiedniej składni, dzięki temu uzyskasz kilkadziesiąt niepowtarzalnych, wartościowych dla wyszukiwarki treści. Zadzwoń do nas już teraz, a przedstawimy Tobie nasze usługi SEO, by zwiększyć ruch na Twojej witrynie i zadbać o dochody ze sprzedaży.Strony www Skórcz

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Zbudujemy dla Państwa profesjonalną wizytówkę firmowej strony w sieci. Postaramy się aby Twoja firmowa wizytówka internetowa przyzwoicie wyróżniała się pośród konkurencji, zarówno pod względem technicznym a także jej wyglądu, dbamy również o odpowiednią optymalizację www która wpłynie na szybkość oraz widoczność w internecie. Projektowanie stron internetowych przez nas poprzedzone jest szeregiem ściśle sprecyzowanych działań dostosowanych pod kątem danej branży, mających na celu wyeksponować Twoją firmę w sieci internetowej. Budowa tworzonej przez nas każdej strony internetowej opiera się na prostym, a zarazem skutecznym przekazie, będącym w stanie dotrzeć do docelowego użytkownika na podstawie opracowanych wyrazów kluczowych oraz fraz. Za sprawą naszych działań Państwa strona www w naturalny sposób pojawi się na pierwszych miejscach w wyszukiwarce po wpisaniu przez użytkownika potrzebnego hasła związanego z z określoną branżą. Wygląd strony www jest wypełniony zbilansowaną treścią, a także nie jest przeciążony zbędnymi ozdobnikami i grafiką, co zapewnia jej odpowiednią szybkość przeglądania i łatwość odbioru. Artykuły zawarte na stronie www są ciekawe, w pełni zrozumiałe i przybliżające w sposób intuicyjny krok po kroku do spełnienia celu, jakim jest sprzedaż produktów lub usług. Dużą uwagę kładziemy na pełną satysfakcję i zadowolenie naszego klienta, toteż otwarci jesteśmy na Państwa konsultacje na każdym etapie projektowania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W aktualnych czasach prawidłowo wykonana strona internetowa to jedno z najlepszych sposobów marketingowych. Branża IT szczególnie tworzenie stron www to cyklicznie zmieniające się trendy a także technologie ich tworzenia. Tak więc aby strona internetowa wypełniała zadanie czyli przyciągała wysokiej ilości odwiedzających oraz konwersji musi być na bieżąco administrowana. Przestarzała strona www może zniechęcać klientów, a także generować na darmo niepotrzebne koszty. Nasza usługa czyli modernizacja strony internetowej, to nowy nowoczesny design, a także dobry content marketing, który z pewnością przyniesie dla Ciebie korzyści w postaci odpowiedniej komunikacji z klientem. Wykonamy darmowy audyt SEO strony www, na podstawie którego wykonamy modernizację strony internetowej, w celu wyróżnienie się wśród konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Każda funkcjonująca strona internetowa wymaga raz na jakiś czas odświeżenia szaty graficznej, dokonania aktualizacji systemu bądź mniej lub bardziej poważnych zmian programistycznych. Wraz z zmieniającymi się trendami, dostępem do coraz to aktualnych technologii, a czasami po prostu błędami od strony programistycznej. Obsługa stron internetowych w naszym wykonaniu to szeroki zakres prac graficznych, a także programistycznych. Nie zastanawiaj się! tylko już teraz skorzystaj z naszej oferty usługi obsługi strony www zwiększając szansę na wzrost Twoich kontrahentów. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji, a Twoja strona internetowa przyniesie jeszcze więcej korzyści.


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga