Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Żarki

Obszar usług: Żarki - powiat myszkowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym sektorze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają wymagania nakładane przez wyszukiwarki, co zapewnia im wysoką pozycję z pośród konkurencji.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet mniejsze i średnie działalności, dzięki wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił kompletnie metody działania wielu podmiotów konkurujących o zainteresowanie potencjalnego kontrahenta. Notabene, poprzez działalność w internecie, można pozyskać o sporo więcej klientów naszych produktów oraz usług.


Już od dziś powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o działalności. Wzrost widoczności w internecie pozwoli Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od zera, bądź dokonamy modernizacji dotychczasową witrynę tak, by była wizytówką działalności w sieci. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania serwisu www, polegająca na samoistnym dostosowaniu się wyglądu graficznego strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje oddana dana strona www, powinien momentalnie zorientować się w jej budowie, i bez najmniejszych trudności odczytać poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu odpowiednie przygotowanie witryny, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na zdefiniowane frazy a także wyrazy kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalnych informacji i zmian, strona www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoce klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby przyciągnąć klientów, potrzeba Ci czegoś więcej niż tylko dobrego produktu i fachowej jakości obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu internetowego jest właśnie firmowa strona www, dzięki której wypromujesz efektywnie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurentów i ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu w prostej lini doprowadzi do wzrostu konwersji oraz zysków.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Żarki

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy szybkie, mobilne i czytelne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia skomplikowania usługi, co wpływa na ilość, czasu który należy poświęcić na jej stworzenie. Polecamy także skorzystać z formularza wyceny strony www, który dostępny jest na naszej stronie www, by wyliczyć expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde nasze jedno zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży oraz specyfiki działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny www w dalszej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta możemy także zbudować witrynę w wersji bez edycji treści CMS. Zapewniona również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, która jest fundamentem widoczności strony w wyszukiwarkach i dużym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty i praktyczny serwis www dokładnie dopasowany do zakresu Twojej działalności. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Żarki

Wizytówka strony w internecie posiada wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w istocie źle wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby podnieść jej konwersję. By utrzymać strony www na możliwie wysokim poziomie widoczności oraz zagwarantować im poprawną pracę, potrzebna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to zapewnimy wam taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony, modułów lub zapewnienie optymalnej mobilności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji użytkowania witryny www z systemem treści CMS w panelu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy uczciwy bezpłatny audyt waszej witryny www, oraz możemy zaoferować najbardziej optymalne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Żarki

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szalenie niezbędnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez nas już we wczesnym etapie tworzenia witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Wykonujemy także nieodpłatny, dobry audyt strony www już istniejącej, umożliwiający zbadać wszelakie niepoprawności rzutujące na jej niską indeksację w wyszukiwarkach. Kolejnie możemy przejść do właściwych rozwiązań, aby Państwa witryna internetowa pracowała skutecznie. Spory nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa artykuł na witrynę www jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w wybrane frazy oraz wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Pamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, po czym my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnych artykułów, budujących super zaplecze dla pozycjonowania. Zapraszamy!Strony www Żarki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Fachowo wykonana strona www wyróżni Twoją firmę względem konkurencji i przyczyni się do powodzenia w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki musi pełnić dana witryna www oraz grupy odbiorców, do których chcielibyśmy dotrzeć. Następnie określamy jakie materiały powinne znajdować się na stronie, tak by były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w prosty sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał konkretne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie polepszają wartość strony, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja oraz koloryzacja zapewniają miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą agencję strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Stawiamy na prostotę oraz profesjonalną optymalizację witryny www, co doskonale spełnia kompleksowo wymogi algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By nie zostać w tyle za wiecznie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, żeby ich witryny www wyróżniały się w pełni działającym narzędziem marketingowym. Od kiedy masz do dyspozycji już swoją witrynę internetową oraz zaczynasz stwierdzać, że Twoja witryna www przestaje działać bezawaryjnie, wówczas warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalność naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej nowego i świeżego wyglądu, dopasowanego do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy witryny www i podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy mieć doskonale zrobioną firmową witrynę www. Istotna jest jej fachowa obsługa, by całość stale sprawnie działała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, całkowicie dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Gdy zdarzy się owa potrzeba, to odświeżymy stronę z punktu widzenia zmiany szaty wizualnej, budowy i łatwości w użyciu. Błyskawicznie dokonamy wszystkie naprawy, gwarantując finalnie kompleksową optymalizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


A zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga