Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Błaszki

Obszar usług: Błaszki - powiat sieradzki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Wykonujemy nowoczesne strony www dla firm i osób indywidualnych. Solidność wykonania oraz prędkość działania to nasze cechy, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez skierowanie naszych działań na lokalną optymalizację SEO zapewniamy skuteczną obecność firmy w wyszukiwarkach internetowych oraz zwiększenie skuteczności marketingowych.


E-handel to posiadająca dużo pozytywów, nowa jakość w handlu, w której uczestniczy coraz więcej użytkowników. Dostęp do tej technologii jest już niemal w każdym zakątku świata za pomocą mobilnych urządzeń internetowych. Dojściem do sukcesu dla wielu biznesów jest w obecnych czasach widoczność w internecie, uchylając przed nimi masę możliwości dostania się na szersze rynki zbytu.


Nie czekaj aż konkurencja Cię wyprzedzi! Zadbaj o to, aby Państwa firmowa strona internetowa znalazła się na wysokiej pozycji wyszukiwarki Google. Dkstrony uczyni to dla Państwa.


Zdobycie widoczności firmy w internecie to proces, który wymaga specjalnego przygotowania oraz wiedzy na temat wykorzystania aktualnych metod i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www dokonujemy poprzez wykorzystanie nowych technologii oraz trendów, a także biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania kontrahenta. Nasze strony internetowe są w pełni responsywne, czyli płynnie dostosowujące się do wielkości ekranu wszelkiego urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z edycją treści (CMS), w przyjazny sposób zapewni dokonywanie aktualizacji m.in. zakładek na stronie www.


Nowoczesne witryny www, kompleksowy serwis www, aktualne rozwiązania – Sprawdź nasze usługi!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Metoda takiego projektowania, polegająca na samoczynnym dostosowywaniu się struktury strony www do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Ma to wpływ m.in. na lepszą pozycję w Google.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Swobodna nawigacja witryny sprawia, że użytkownik od razu uzyska wszelkie potrzebne mu informacje. Strona internetowa posiada wbudowany system edycji treści strony CMS Wordpress na stronie www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Sporządzenie kodu jak i również samej struktury witryny internetowej tak, aby jej treść w sposób przejrzysty i dogłębny dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania użytkowników korzystających z Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Tworząc strony internetowe dla naszych kontrahentów, konstruujemy zoptymalizowany kod oraz zwracamy uwagę na to, by były one wypełnione dobrej jakości treścią, co zapewni wysoką wartość algorytmu wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Przegląd rynku, działań konkurencji oraz określanie grupy docelowej to zadania, które mają wielki wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy również na bieżąco wszystkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy w naszej pracy. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz lub w jakiej branży działasz, stworzymy dla Ciebie poprawną oraz funkcjonalną stronę, zoptymalizowaną pod kątem SEO oraz wyglądu. Dzięki dkstrony wasza firmowa strona www zdobędzie dobrą szansę na odniesienie odpowiedniej pozycji w wyszukiwarce Google.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Błaszki

Nasze agencja internetowa zyskała bogate doświadczenie dzięki wielu ukończonym projektom, których ukończyliśmy na przestrzeni dziesięciu lat. Cena strony internetowej uzależniona jest od kilku czynników, między innymi stopnia złożoności projektu oraz innych istotnych elementów. Precyzyjną cenę dostaniesz szybko dzięki wysłaniu formularza w zakładce wycena. Projekt strony www pochłania nam dużo czasu, biorąc pod uwagę także wizję klienta, oraz specyfikę branży, w której funkcjonuje firma. Nasz projekt strony internetowej zaczynamy od wykonania nieodpłatnej wersji graficznej narysowanej w programie graficznym. Dobrze obmyślaną strukturę oraz umiejscowienie elementów nawigacyjnych strony www następnie poddajemy kodowaniu we właściwej do potrzeb technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS w panelu WordPress, a także jako wizytówkę w wersji nieedytowalnej. Każda przekazana przez nas witryna www spełnia wytyczne prawidłowej optymalizacji SEO niezbędnej dla algorytmu wyszukiwarek. Audyt strony www to czynność jaką wykona pozycjoner, dzięki naszej optymalizacji nie musi wiele pozycjonować by wygenerować wysoką pozycję. Zapraszamy do kontaktu już dziś, a przekonasz się że solidna, poprawnie stworzona strona nie zawsze musi być droga.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Błaszki

Strona www jest wizytówką Twojej działalności w sieci. Design, treści i użyteczność strony ma duży wpływ na to, jak Twoja działalność jest postrzegana przez potencjalnych kontrahentów. Klienci pragną zredukować czas poświęcony na podejmowanie decyzji zakupowej do minimum. Jeśli nie zaprezentujesz im rzeczowo Twojej oferty, to z wielkim prawdopodobieństwem klient może zrezygnować już na początku z nawiązania kontaktu. Napisz do nas, wówczas dokonamy solidnej oceny stanu technicznego i wizualnego Państwa witryny oraz zaproponujemy dopasowaną usługę, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu grafiki oraz poprawie jej układu aby bardziej spełniała swoją rolę, naprawa strony www, podczas gdy witryna www uległa programistycznej awarii lub niezbędna jest aktualizacja pluginów w CMS oraz została zaatakowana przez hakera. Naprawa oraz modernizacja nie zawsze ma sens, czasem lepiej utworzyć ją od zera, administracja strony www to stała współpraca z z dkstrony w celu dokonywania bieżących uaktualnień na stronie www. Obsługa stron internetowych usługa niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania firmowej witryny. Skontaktuj się z nami a zaproponujemy dla Ciebie właściwe rozwiązanie tak, aby Twoja witryna przyciągała oraz zatrzymywała jak najwięcej klientów.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Błaszki

Każdy dysponent firmowej strony www oczekuje, aby jego witryna była skuteczna, zachęcała oraz przyciągała do siebie użytkowników, co rzutowałoby na większą ilość nowych kontaktów biznesowych, wzrostem dokonywanych transakcji bądź subskrypcji. Jednak nie zawsze tak jest. Wpływa na to wiele czynników, a także wiedzy do ich użycia oraz odpowiedniego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej wpływa na osiągnięcie widoczności na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwarek. Dodatkowo kładziemy nacisk na SEO lokalne, czyli optymalizację strony internetowej lokalnie czyli wyszukiwania klientów na lokalnym rynku. Dlatego w pierwszej kolejności wykonujemy darmowy, dogłębny audyt strony internetowej, by zlokalizować wszystkie błędy oraz nieprawidłowości na stronie, wpływające niekorzystnie na indeksację i konwersję w wyszukiwarkach. Dzięki usłudze seo copywriting gwarantujemy oryginalne, ciekawe oraz zrozumiałe artykuły na stronie www, zawierające właściwą liczbę wyrazów i słów kluczowych wymaganych przez algorytmy Google. Piszemy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz tylko raz, a otrzymujesz wartościowe treści które mają wielkie znaczenie dla wyszukiwarki które stworzone są za pomocą specjalnej składni, dzięki temu otrzymasz kilkanaście unikatowych, niezbędnych dla Google treści. Zwróć się do nas już teraz, a my zaoferujemy Ci nasze usługi SEO, aby zwiększyć odwiedziny Twojej strony powiększając Twoje zyski.Strony www Błaszki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Pomagamy w budowie efektywnego wizerunku Państwa firmy w internecie. Postaramy się by Państwa firmowa wizytówka z zyskiem wyróżniała się na tle konkurencji, zarówno pod względem technicznym jak i jej wyglądu, dbamy też o odpowiednią optymalizację strony która wpłynie na szybkość a także widoczność w internecie. Projektowanie stron internetowych którymi się zajmujemy poprzedzone jest szeregiem zwięźle sprecyzowanych działań dostosowanych do danej branży, mających na celu wyeksponować Państwa działalność w internecie. Projektowana przez nas każda strona internetowa ma na celu w prosty sposób oraz skuteczny przesłać przekaz, który dotrze do użytkownika docelowego wykorzystując do tego opracowane słowa i frazy kluczowe. Dzięki naszym działaniom Twoja strona www z całą pewnością pojawi się na czołowych miejscach wyszukiwarek po wpisaniu przez użytkownika poszukiwanego hasła związanego z daną działalnością. Układ strony www jest uzupełniony dobrej jakości treścią, a także nie jest przeciążony niepotrzebnymi ozdobnikami i grafikami, co przekłada się na jej zadowalającą szybkość przeglądania oraz czytelność odbioru. Artykuły zawarte na stronie są chwytliwe, w pełni przejrzyste i przybliżające w sposób intuicyjny krok po kroku do sfinalizowania celu, jakim jest zwiększenie klientów bądź odwiedzających portal. Stuprocentowa satysfakcja oraz zadowolenie naszego klienta jest naszym celem, co istotne uwzględniamy Twoje sugestie na każdym etapie wykonywania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W obecnym świecie skutecznie zaprojektowana strona internetowa to jedno z najlepszych sposobów marketingowych. Musisz zdawać sobie sprawę, że aby Twoja firmowa strona internetowa była sprawna oraz posiadała odpowiednią konwersję, musi też być na bieżąco dostosowywana do aktualnych trendów tworzenia stron www. Przestarzała, nie zmodernizowana strona www może nie tylko odstraszać interesantów ale także negatywnie wpływać na jej pozycję w sieci. Oferowana usługa jaką jest modernizacja strony internetowej, to nowy ciekawy design, a także poprawny content marketing, który przyniesie dla Was korzyści w postaci konstruktywnej komunikacji z klientem. Wykonamy darmowy audyt SEO strony www, na podstawie którego wykonujemy modernizację strony internetowej, która ma na celu wyróżnienie się wśród konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Każda istniejąca strona internetowa wymaga od czasu do czasu uaktualnienia grafiki, wykonania aktualizacji CMS czy mniej lub bardziej skomplikowanych zmian programistycznych. Spowodowane jest to zmieniającymi się trendami, wdrażaniem coraz to aktualnych technologii, a czasami po prostu błędami od strony programistycznej. Obsługa stron internetowych w naszym wykonaniu to szerokie spektrum działań graficznych, a także programistycznych. Nie zastanawiaj się! tylko już dziś skorzystaj z naszej oferty usługi obsługi Twojej www zwiększając szansę na wzrost Twoich klientów. Zapraszamy do współpracy z naszą agencją, a Państwa strona internetowa znajdzie się w dobrych rękach.


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga