Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Drohiczyn

Obszar usług: Drohiczyn - powiat siemiatycki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym obszarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www wypełniają wymagania nakładane przez wyszukiwarkę internetową Google, co zapewnia im dobrą widoczność w wynikach wyszukiwania.


Internet to wspaniałe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych nabywców towarów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie biznesy, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił diametralnie strategię funkcjonowanie wielu firm konkurujących o zainteresowanie potencjalnego klienta. Poza tym, za pomocą działalności w sieci, można pozyskać o sporo więcej klientów naszych towarów a także usług.


Już od teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twoim biznesie. Podniesienie aktywności w internecie pomoże Ci odnieść przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych klientów. Zaprojektujemy od początku, bądź dokonamy modernizacji istniejącą witrynę tak, aby była wizytówką firmy w sieci. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na przejrzystą strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania stron internetowych, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się struktury graficznej strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje oddana dana strona www, powinien momentalnie rozpoznać się w jej logicznym układzie, oraz bez trudu znaleźć zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie portalu, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na poszczególne frazy lub wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych usprawnień, witryna www jest czytelna, funkcjonalna oraz sowicie oceniana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać kontrahentów, na pewno potrzebujesz coś więcej aniżeli tylko dobrego produktu i profesjonalnej obsługi klienta. Ważną częścią marketingu internetowego jest właśnie firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz efektywnie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurentów i wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu z całą pewnością doprowadzi do poprawy liczby kontaktu z Państwa firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Drohiczyn

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy szybkie, responsywne i przejrzyste witryny. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary rozbudowania usługi, co ma wpływ na ilość, czasu który należy poświęcić do jej ukończenia. Zachęcamy również skorzystać z naszego formularza wyceny witryny www, który dostępny jest na naszej stronie www, by wyliczyć expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza odpowiednio dostosowany do danej branży oraz charakteru działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony www w dalszej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta jesteśmy w stanie także zaprogramować stronę w wersji systemu CMS. Gwarantowana także przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, która jest fundamentem widoczności strony w wynikach Google oraz wyraźnym sygnałem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Na koniec dostajesz profesjonalny, przejrzysty a także użyteczny serwis www odpowiedni do tematyki Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Drohiczyn

Witryna internetowa posiada duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, aby zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać witryny na najwyższym poziomie widoczności a także zapewnić im sprawną pracę, wymagana jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to możemy zapewnić Ci takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej mobilności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w sytuacji użytkowania strony www z edycją treści CMS w zapleczu administratora WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Drohiczyn

Optymalizacja SEO strony firmowej jest bardzo istotnym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na czołowej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, wdrażanych przez dkstrony już we wczesnym etapie projektowania strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Proponujemy także bezpłatnie, profesjonalny audyt strony www działającej, pozwalający zlokalizować wszelakie nieprawidłowości wpływające na jej słabą indeksację w wynikach Google. Kolejnie przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, tak by Państwa witryna pracowała skutecznie. Również duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Ciebie artykuł na stronę www jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w mocne frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Pamiętaj! Płacisz raz za artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu indywidualnych artykułów, wspomagające extra zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź to!Strony www Drohiczyn

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Należycie utworzona strona www wyróżni Waszą firmę na tle konkurencji i przyczyni się do sukcesu w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od określenia celu jaki musi spełniać dana strona www oraz grona odbiorców, do których pragniemy dotrzeć. Kolejnie określamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie, by były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, aby czytelnik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał dokładne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia i galerie podnoszą zalety estetyczne strony, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Kompozycja oraz kolorystyka gwarantują przyjazny dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez dkstrony strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę i prawidłową optymalizację strony, co doskonale spełnia wszystkie wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nadążyć za systematycznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, ażeby ich witryny www były w pełni sprawnie działającym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy posiadasz już własną witrynę internetową i zaczynasz dostrzegać, iż Twoja strona internetowa przestaje działać odpowiednio, to warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie nowoczesnego i świeżego wyglądu, adekwatnego do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę strony i doradzimy najlepiej dostosowane rozwiązania, które zastosujemy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy posiadać bardzo dobrze wykonaną firmową witrynę internetową. Bardzo ważna jest jej odpowiednia obsługa, by wszystko non stop sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w zupełności dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. W przypadku gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to odnowimy stronę pod kątem zmiany szaty graficznej, budowy i łatwości w użyciu. Niezwłocznie wykonamy wszelkie naprawy, gwarantując finalnie całościową optymalizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga