Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Biała Rawska

Obszar usług: Biała Rawska - powiat rawski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas metod, które pozyskają dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w sieci. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy otrzymywali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza propozycja była permanentnie aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony www polegająca na ułożeniu źródła strony www w specjalistyczny sposób aby wczytywała się idealnie na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność strony omawiana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli strona po oddaniu przygotowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się błyskawicznie w Google z uwagi na fakt iż są wykonywane fachowo i zgłaszane tuż po ukończeniu projektu do indeksacji Google za pomocą mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas strona internetowa jest w każdym calu przystosowana do niuansów działalności i grupy finalnej, dla której jest opracowywana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami zagadek. To kreatywna mieszanka wiedzy, z którą chcemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Biała Rawska

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny oraz jakości strony www. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od masy aspektów. Najistotniejsze z nich rozpisaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego zachęcamy skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego wyliczenia wartości stworzenia strony www. Serwisy, które tworzymy, wypełniają w pełni wymagania poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą bardzo istotną pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Solidnie zakodowana i zoptymalizowana strona ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kodujemy również bez wersji z edycją treści. Po skończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie wyczekiwane korzyści w postaci: większej liczby odsłon, przyciągnięciu więcej partnerów oraz zleceń. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Biała Rawska

Czy posiadasz już swoją stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia założonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się wskazać gdzie jest przyczyna problemu. W skład naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania i nie zawsze jest sensowna. Czasami o wiele lepiej wykonać portal www od zera przyoszczędzając czas oraz pieniądze. Wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Zwykle bywa jednak tak, że nasza witryna www najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, dlatego też świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja witryn może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia niezbędnych szczegółów. Oprócz modernizacji lub naprawy portalu znacząca jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej efektywność i konkurencyjność. Koniecznie namawiamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Biała Rawska

Fundamentem efektu widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest dopilnować tego już na wczesnym etapie ich projektowania, aby uniknąć na przyszłość dodatkowych nakładów pieniężnych. Wielokrotnie klienci zgłaszają się z problemami mało widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania witryny, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należałoby zmienić aby uefektywnić jej efektywność i pozycję w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Następnym, i zarazem jednym z istotnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści i artykuły z wykorzystaniem ważnych wyrazów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system użycia tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Sprawdź to!Strony www Biała Rawska

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie projektowania portalu warto szczególnie wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem strony, a użytkowością. Kontrahenci, a również sami projektanci, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów kluczową sprawą jest skupienie się na oprawie strony www. Użytkownik, który znajdzie się na www, nie powinien mieć dylematu z zauważeniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy oprócz tego przywiązują uwagę na poprawności wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w w Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i poprawnej optymalizacji strony, lecz i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych możliwości. Gdy odnosisz odczucie, że Wasza witryna www nie działa prawidłowo, to nadszedł właściwy moment, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy dla Państwa nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny www w Google. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu wziąć się do działania. Nierzadko jednak potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w internecie ale nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły systematycznie zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy treści. Skutecznie jest też czasem co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony www. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga