Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Bojanowo

Obszar usług: Bojanowo - powiat rawicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Wykonujemy nowoczesne strony www dla firm handlowych lub usługowych. Sumienność wykonania i prędkość działania to nasze atuty, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez ukierunkowanie naszych działań na optymalizację lokalną możemy zapewnić skuteczną widzialność firmy w Google oraz zwiększenie jakości handlowych.


Handel elektroniczny to mająca bardzo dużo pozytywów, nowa jakość w sprzedaży, z której korzysta coraz więcej użytkowników. Dostęp do sieci www można uzyskać niemal wszędzie dzięki możliwościom mobilnych urządzeń internetowych. Dojściem do sukcesu dla wielu działalności jest w obecnych czasach widzialność w sieci www, uchylając przed nimi masę możliwości przejścia na szersze rynki zbytu.


Nie czekaj aż konkurenci Cię wyprzedzą! Zatroszcz się o to, aby wasza firmowa strona internetowa znalazła się na dobrej pozycji wyszukiwarki Google. Dkstrony zrobi to dla Państwa.


Uzyskanie widzialności witryny www w sieci to proces, wymagający specjalnego przygotowania oraz wiedzy na temat spożytkowania dostępnych sposobów i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www wykonujemy poprzez wykorzystanie aktualnych technologii oraz trendów, jednocześnie mając na uwadze wymagania i oczekiwania naszych zleceniodawców. Nasze strony internetowe są w pełni mobilne, czyli płynnie dostosowujące się do wielkości ekranu każdego urządzenia mobilnego. Tworzenie stron www w WordPress, z edycją (CMS), w przyjazny sposób zapewni dokonywanie zmian m.in. galerii na stronie internetowej.


Nowoczesne portale www, kompleksowy serwis www, aktualne rozwiązania – Sprawdź naszą ofertę!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Sposób takiego projektowania, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się struktury portalu www do rozmiarów wyświetlacza urządzenia, na którym jest wyświetlany. Znacznie podwyższa to wyniki m.in. w Google.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Efektywna nawigacja strony sprawi, że użytkownik od razu odnajdzie interesujące go informacje. Strona www posiada wbudowany system CMS Wordpress do wygodnej samodzielnej edycji artykułów oraz galerii na stronie.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Przygotowywanie kodu jak i również struktury witryny internetowej tak, by jej treść w sposób czytelny i gruntowny dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania internautów korzystających z wyszukiwarek internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Tworząc witryny dla naszych klientów, piszemy zgodny z zasadami SEO kod oraz zwracamy uwagę na to, aby były wypełnione skuteczną treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Przegląd rynku, działań konkurencji oraz określanie grupy docelowej to zadania, które mają bardzo duży wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy również na bieżąco wszystkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy w naszej pracy. Nie ma znaczenia dla nas, czym się zajmujesz i w jakiej branży pracujesz, wykonamy dla Ciebie poprawną oraz funkcjonalną witrynę internetową, zoptymalizowaną pod kątem SEO oraz wyglądu. Dzięki naszej agencji internetowej Państwa firmowa strona www będzie miała doskonałą szansę na uzyskanie sukcesu w wyszukiwarce Google.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Bojanowo

Agencja internetowa dkstrony zyskała bogate doświadczenie dzięki wielu ukończonym projektom, których ukończyliśmy na przestrzeni niemalże dziesięciu lat. Cena strony internetowej uzależniona jest od podstawowych czynników, między innymi stopnia skomplikowania projektu a także innych ważnych elementów. Dokładną cenę strony www uzyskasz po wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Projekt strony www pochłania nam masę czasu, bierzemy pod uwagę zarówno koncepcję kontrahenta, jak i właściwości branży, w której funkcjonuje firma. Nasz projekt strony internetowej rozpoczynamy od przedstawienia nieodpłatnej wersji graficznej wykonanej w Adobe Photoshop. Gdy dojdziemy do porozumienia w kwestii grafiki witryny, rozmieszczenia elementów a także jej struktury przystępujemy do kodowania według odpowiedniej technologii AMP, bądź w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS w panelu WordPress, lub też jako wizytówkę w wersji nieedytowalnej. Każda zaprojektowana przez nas witryna www spełnia zasady odpowiedniej optymalizacji SEO korzystnej dla algorytmu wyszukiwarki Google. Pozycjoner robiący audyt strony www nie musi za dużo pracować, by zapewnić jej wyświetlanie na pierwszej stronie w Google. Zapraszamy do kontaktu już dziś, a przekonasz się że solidna, poprawnie wykonana strona nie zawsze kosztować musi duże pieniądze.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Bojanowo

Strona www jest wizytówką waszej firmy w internecie. Struktura witryny, jej funkcjonalność, design oraz artykuły mają duży wpływ na postrzegania waszej firmy przez kontrahentów. Klienci chcą zredukować czas poświęcony na podjęcie decyzji o kupnie do minimum. Jeśli wasza oferta nie zostanie rzetelnie zaprezentowana, wówczas z dużym prawdopodobieństwem użytkownik może zrezygnować już na starcie z nawiązania kontaktu. Jeśli się z nami skontaktujesz wykonamy ocenę techniczną i wizualną strony www oraz zaproponować właściwe działanie, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu designu oraz poprawie jej konstrukcji tak aby bardziej wypełniała swoją funkcję, naprawa strony www, gdy strona została zhakowana, zawirusowana, uległa awarii w wyniku błędów programistycznych a także jeśli wymagane są aktualizacje wtyczek w CMS. Naprawa a także modernizacja nie zawsze się opłaca, czasami lepiej stworzyć ją od zera, administracja strony www czyli stała współpraca z dkstrony odnośnie wykonywania bieżących aktualizacji witryny www. Obsługa stron internetowych usługa potrzebna dla poprawnego funkcjonowania firmowej witryny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu wyboru dobrej usługi tak, by Twoja witryna przynosiła dla Ciebie jak najwięcej korzyści.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Bojanowo

Każdy posiadacz firmowej strony www oczekuje, by jego witryna była skuteczna, zachęcała oraz pozyskiwała do siebie kontrahentów, co przełożyłoby się na podwyższenie kontaktów biznesowych, wzrostem dokonywanych transakcji i subskrypcji. Nie zawsze jest taki efekt. Składa się na to wiele czynników, a także wiedzy do ich użycia i odpowiedniego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej wpływa na wypracowanie widoczności na pierwszej stronie wyników wyszukiwarek. Ponadto kładziemy nacisk na lokalne SEO, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania klientów z danego miasta oraz regionu. Dlatego w pierwszych krokach wykonujemy darmowy, sumienny audyt strony internetowej, by wychwycić wszelkie wady oraz nieprawidłowości na stronie, wpływające źle na pozycję i konwersję w Google. Dzięki usłudze seo copywriting zapewniamy oryginalne, ciekawe oraz zrozumiałe artykuły na stronie www, które łączą właściwą ilość niezbędnych wyrazów i fraz kluczowych dla wyszukiwarki Google. Tworzymy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz jeden raz, a otrzymujesz niezbędne treści które mają wielkie znaczenie dla Google które napisane są za pomocą specjalnej składni, dzięki temu otrzymujesz kilkadziesiąt unikalnych, niezbędnych dla Google artykułów. Zwróć się do nas już teraz, a zaoferujemy Tobie nasze usługi SEO, by powiększyć odsłony Twojej strony powiększając Twoje zyski.Strony www Bojanowo

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Pomagamy w budowie profesjonalnego wizerunku Państwa firmy w internecie. Postaramy się by Twoja firmowa wizytówka internetowa przyzwoicie wyróżniała się na tle konkurencji, zarówno od strony technicznej jak i jej wyglądu, dbamy też o prawidłową optymalizację strony www mającą wpływ na szybkość a także widoczność w sieci www. Naszą specjalnością jest projektowanie stron internetowych, praca nad stroną internetową to szereg zwięźle sprecyzowanych działań nastawionych na daną branżę, których efektem jest wyróżnienie Państwa firmowej wizytówki w sieci. Projektowana przez nas każda strona www ma na celu w sposób prosty a także skuteczny wysłać przekaz, który dotrze do odbiorcy na którym nam zależy wykorzystując do tego odpowiednie słowa oraz frazy kluczowe. Nasz opracowany system sprawi iż Twoja strona www w szybki sposób i naturalny pojawi się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwarek, po wpisaniu przez użytkownika poszukiwanej usługi, rzeczy, a także informacji związanej z daną branżą, dziedziną czy usługami. Układ strony ułożony jest przejrzyście bez zbędnej ilości grafiki co znacznie wpływa na jej szybkość wczytywania oraz czytelność odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości artykułów SEO. Teksty zawarte na stronie internetowej są ciekawe, w pełni zrozumiałe i przybliżające intuicyjnie krok po kroku do sfinalizowania celu, jakim jest zwiększenie klientów bądź odwiedzających stronę internetową. Stuprocentowa satysfakcja i zadowolenie naszego klienta jest naszym celem, co ważne uwzględniamy Twoje sugestie na każdym etapie projektowania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Obecnie odpowiednio skonkretyzowana strona internetowa jest jednym z wiodących działań marketingowych. Powinieneś zdawać sobie sprawę, że aby Twoja firmowa strona internetowa była sprawna i miała właściwą konwersję, musi też być systematycznie dostosowywana do aktualnych trendów projektowania stron internetowych. Przestarzała witryna www może odstraszać klientów, a także generować niepotrzebne koszty. Oferowana usługa czyli modernizacja strony internetowej, to nowy ciekawy design, a także odpowiedni content marketing, który z pewnością przyniesie dla Ciebie korzyści w postaci odpowiedniej komunikacji z klientem. Na podstawie przeprowadzonego przez dkstrony darmowego audytu strony www, wykonamy dostosowane odpowiednio czynności modernizacyjne, mające na celu wyróżnienie Waszej firmy na tle konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Każda funkcjonująca strona internetowa wymaga od czasu do czasu odświeżenia elementów grafiki strony, dokonania wszelkich aktualizacji systemu czy mniej lub bardziej poważnych zmian programistycznych. Wpływają na to cyklicznie zmieniające się trendy graficzne, pojawiające się na bieżąco uaktualnienia systemów edycji treści CMS oraz po prostu wynikające błędy od strony kodu. Obsługa stron internetowych w naszym wykonaniu to szerokie spektrum prac graficznych, oraz programistycznych. Nie zastanawiaj się! tylko już dziś skorzystaj z naszej oferty usługi obsługi strony www powiększając szansę na wzrost Twoich kontrahentów. Już teraz zapraszamy do współpracy z nami! dzięki której z pewnością Ty i Twoja strona www na tym skorzystają!.


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga