Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Piotrków Kujawski

Obszar usług: Piotrków Kujawski - powiat radziejowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z expresową indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w Internecie. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc przedstawiamy nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza propozycja była stale dopracowywana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkowników online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się dobrze na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność strony ustalana jest już w początkowym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po oddaniu przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce Google ponieważ są wykonywane fachowo oraz zgłaszane zaraz po uruchomieniu usługi do indeksu Google za pomocą mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas strona internetowa jest w każdym aspekcie dobrana do niuansów działalności oraz grupy finalnej, dla jakiej jest tworzona. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami tajemnic. To efektywna kompozycja wiedzy, z którą możemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Piotrków Kujawski

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod względem kosztów oraz jakości strony. Niewątpliwym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od wielu czynników. Najistotniejsze z nich wymienione są w formie zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego zachęcamy skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego oszacowania ceny wykonania strony www. Portale, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni zasady odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest rzeczą kolosalnie ważną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Rzetelnie zakodowana i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to wykonujemy również bez wersji CMS. Po wykonaniu usługi otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa oczekiwane korzyści w postaci: większych wyświetleń, zgromadzeniu większej ilości klientów oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Piotrków Kujawski

Czy posiadasz już swą stronę www, której to użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się wgłębić się gdzie jest powód tego stanu rzeczy. W obszar naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest realna oraz nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie o wiele prościej zrobić portal od początku oszczędzając czas oraz finanse. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Zwykle bywa jednak tak, iż nasza witryna najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, dlatego również wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja witryny www może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy do kontaktu z nami celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Oprócz modernizacji oraz naprawy www istotna jest również obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej produktywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Piotrków Kujawski

Filarem efektywnej widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej dopilnować tego już we wczesnym etapie jej projektowania, aby uniknąć w przyszłości następnych kosztów. Często kontrahenci zgłaszają się z problemem mało widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania strony, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należy zmienić aby uefektywnić jej efektywność i widzialność w wynikach Google. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z decydujących aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty i artykuły wykorzystując kombinację głównych słów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system wykorzystania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Sprawdź to!Strony www Piotrków Kujawski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania witryny warto szczególnie wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem strony, a wygodą użytkowania. Klienci, a także sami wykonawcy, odmiennie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową sprawą jest skupienie się na wyglądzie strony www. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć trudności z zauważeniem o czym jest strona, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej znajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na stronie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci co więcej skupiają się na solidność wykonania od strony technicznej, by dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i odpowiedniej optymalizacji www, lecz i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc w przypadku kiedy masz przeczucie, że Państwa witryna nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł odpowiedni czas, by się do nas zgłosić. Przeprowadzimy dla was usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach Google. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji wziąć się do działania. Nierzadko jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już mała poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już własną stronę (bądź strony) w sieci ale nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły stale zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy treści. Rozsądnie jest też czasem wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu www. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej stan ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga