Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Kazimierz Dolny

Obszar usług: Kazimierz Dolny - powiat puławski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym wymiarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają standardy nakładane przez wyszukiwarkę Google, co zapewnia im bardzo dobrą lokalizację w wynikach wyszukiwania.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet małe i większe biznesy, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił gruntownie pogląd na funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o dotarcie do potencjalnego klienta. Na dodatek, dzięki internetowi, jest duża szansa pozyskać o wiele więcej interesantów naszych towarów i usług.


Już od teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Wzmocnienie aktywności w sieci pozwoli Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy mnóstwo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych klientów. Stworzymy od zera, bądź dokonamy modernizacji istniejącą już stronę internetową tak, aby była wizytówką Twojej firmy w sieci. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia przejrzystą strukturę informacji systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia stron internetowych, polegająca na samoistnym ułożeniu wyglądu graficznego strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje oddana dana witryna www, powinien błyskawicznie zorientować się w jej budowie, i bez kłopotów odnaleźć zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu takie usprawnienie strony www, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na wybrane frazy a także słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalistycznych usprawnień, witryna internetowa jest czytelna, funkcjonalna oraz wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać klientów, potrzebujesz coś więcej aniżeli tylko dobrych produktów oraz fachowej obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu w sieci jest w obecnych czasach firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz skutecznie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurentów i sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu z całą pewnością doprowadzi do poprawy liczby konwersji.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kazimierz Dolny

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy lekkie, mobilne oraz czytelne strony www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu rozbudowania zlecenia, co ma wpływ na wymiar, czasu potrzebnego na jej ukończenie. Zachęcamy także skorzystać z formularza wyceny strony www, który dostępny jest na naszej stronie www, by sprecyzować szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde jedno zadanie poprzedza dostosowany odpowiednio do danej branży oraz specyfiki działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny strony www następnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię jesteśmy w stanie również zbudować stronę www w wersji nieedytowalnej. Zapewniona także przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, która jest podstawą widoczności strony w wynikach Google i dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, czytelny i funkcjonalny serwis www dopasowany do tematyki Twojej firmy. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kazimierz Dolny

Strona www posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny na optymalnym poziomie widoczności oraz zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, konieczna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości czy umiejętności, to z chęcią zapewnimy Ci takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony, modułów lub zapewnienie optymalnej mobilności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w przypadku posiadania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kazimierz Dolny

Optymalizacja SEO strony firmowej jest bardzo istotnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na wysokiej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już na początkowym etapie tworzenia strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Proponujemy także zupełnie darmowy, solidny audyt strony www która już funkcjonuje, pozwalający wybadać wszelakie nieprawidłowości rzutujące na jej słabą indeksację w Google. Kolejnie możemy przejść do właściwych rozwiązań, aby wasza strona firmowa była skuteczna. Także duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa artykuł na witrynę www jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Pamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu odmiennych treści, wspomagające bardzo dobre zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się!Strony www Kazimierz Dolny

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie wykonana strona www wyróżni Waszą firmę na tle konkurencji oraz przyczyni się do lepszych pozycji w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od określenia celu jaki ma pełnić dana strona internetowa i grupy odbiorców, do których przewidujemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie internetowej, tak by były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w sposób intuicyjny, w krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał precyzyjne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie polepszają walory estetyczne strony, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Układ i kolorystyka zapewniają przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Zaprojektowane przez nas strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz oryginalne. Nastawiamy się na prostotę i profesjonalną optymalizację www, co w zupełności spełnia wszelkie wytyczne algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby nadążyć za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, by ich strony internetowe były w pełni bezawaryjnym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy masz do dyspozycji już własną witryną www oraz zaczynasz zauważać, iż Twoja witryna przestaje działać jak należy, to warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie zawodowe naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie oryginalnego wyglądu, adekwatnego do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny www, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę strony internetowej i podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości rozumiesz, że nie wystarczy posiadać doskonale wykonaną firmową witrynę internetową. Bardzo istotna jest jej odpowiednia obsługa, aby wszystko non stop sprawnie działało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, doskonale dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Kiedy zajdzie owa potrzeba, to zmienimy stronę z punktu widzenia zmiany oprawy wizualnej, struktury i funkcjonalności. Na bieżąco dokonamy wszystkie naprawy, gwarantując na końcu całościową modernizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga