Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Piastów

Obszar usług: Piastów - powiat pruszkowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym obszarze. Nasze nowoczesne strony www wypełniają standardy wyznaczane przez wyszukiwarkę, co zapewnia im wysoką pozycję w Google.


Internet to wspaniałe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet mniejsze i większe biznesy, dzięki tym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił kompletnie filozofię funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o znalezienie potencjalnego kontrahenta. Poza tym, przy pomocy internetu, można szybciej zdobyć o sporo więcej odbiorców naszych towarów i usług.


Już teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o firmie. Wzrost widoczności w internecie pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź zmodernizujemy dotychczasową stronę internetową tak, by była wizytówką Twojej firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania stron www, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się wyglądu graficznego strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje przekazana dana witryna, powinien w szybkim czasie rozpoznać się w jej schemacie, i bez najmniejszych kłopotów odczytać zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn www, mająca na celu specjalistyczne uskutecznienie strony, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na wybrane frazy oraz wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych informacji i zmian, strona internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna i wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zyskać kontrahentów, potrzeba Ci więcej aniżeli tylko dobrego produktu oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz efektywnie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurencji i ustaleniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z całą pewnością doprowadzi do zwiększenia ilości Kontaktu z Państwem.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Piastów

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje szybkie, mobilne i czytelne witryny. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru rozbudowania usługi, co ma wpływ na wymiar, czasu potrzebnego do jej ukończenia. Sugerujemy również skorzystać z formularza w zakładce wycena, dostępnym na naszej stronie, by wyliczyć o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży oraz specyfiki firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny witryny www następnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, bądź w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta jesteśmy w stanie również zaprogramować witrynę www w wersji systemu edycji treści CMS. Gwarantowana również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, co jest podstawą efektu widoczności strony w wynikach Google oraz niemałym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec dostajesz profesjonalny, czytelny a również praktyczny serwis www odpowiedni do zakresu Twojej działalności. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Piastów

Witryna internetowa ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na odpowiednim poziomie widoczności i zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, konieczna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy wam taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny www, modułów czy zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w sytuacji użytkowania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy solidny w pełni darmowy audyt Państwa witryny www, a kolejnie możemy zaproponować korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Piastów

Optymalizacja SEO strony www jest Niezmiernie obowiązkowym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na pierwszej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez nas już we wczesnym etapie projektowania strony www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Proponujemy także zupełnie darmowy, profesjonalny audyt strony www działającej, ułatwiający zidentyfikować wszelakie niepoprawności mające wpływ na jej niską indeksację w wyszukiwarce. W dalszej kolejności przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, aby Państwa strona internetowa działała poprawnie. Także duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie tekst na stronę firmową jest unikalny, indywidualny, uzbrojony we właściwe frazy oraz słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Pamiętaj! Płacisz raz za artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnych artykułów, wspomagające właściwe zaplecze dla pozycjonowania. Skontaktuj się!Strony www Piastów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Należycie wykonana strona www wyróżni Waszą firmę względem konkurencji i doprowadzi do odniesienia lepszych pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki ma pełnić dana witryna i rzeszy klientów, do których oczekujemy dotrzeć. Kolejnie ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie, tak aby były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał precyzyjne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie podwyższają jakość witryny, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Struktura oraz kolorystyka zapewniają miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez naszą agencję strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji i nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę oraz prawidłową optymalizację witryny, co całkiem spełnia wszelkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby podążyć za stale rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą dopilnować, żeby tylko ich witryny www były w pełni skutecznym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy masz do dyspozycji już swoją witryną www i zaczynasz spostrzegać, że Twoja witryna internetowa przestaje funkcjonować odpowiednio, to warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie zawodowe naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie innowacyjnego wyglądu, w sam raz do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny www, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny internetowej oraz podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia jesteś świadomy, że nie wystarczy mieć doskonale wykonaną firmową stronę www. Istotna jest jej właściwa obsługa, by całość non stop sprawnie działała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w zupełności dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Gdy tylko zajdzie owa potrzeba, to odświeżymy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy graficznej, rozłożenia i łatwości w użyciu. Bez wahania zrealizujemy wszystkie naprawy, gwarantując docelowo całościową modernizację strony internetowej. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga