Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Nowy Staw

Obszar usług: Nowy Staw - powiat malborski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym wymiarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wymagania nakładane przez wyszukiwarki, co zapewnia im wysoką widoczność na tle konkurencji.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet małe i średnie przedsiębiorstwa, dzięki dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił kompletnie strategię funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, poprzez działalność w internecie, jest duża szansa pozyskać o wiele więcej interesantów naszych towarów oraz usług.


Już dziś zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o Twoim biznesie. Zwiększenie aktywności w internecie pomoże Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy dużo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji gotową witrynę www tak, aby była wizytówką Twojego biznesu w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia serwisu internetowego, polegająca na samoczynnym ułożeniu układu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje przekazana dana witryna www, powinien momentalnie zorientować się w jej konstrukcji, oraz bez kłopotu wyszukiwać poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn, mająca na celu odpowiednie przygotowanie witryny, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na poszczególne frazy oraz wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalistycznych modyfikacji, strona www jest przejrzysta, funkcjonalna i sowicie klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby pozyskać kontrahentów, potrzebujesz czegoś więcej niż jedynie dobrego produktu i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu w sieci jest dzisiaj firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz skutecznie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, firm konkurencyjnych oraz określeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu z pewnością doprowadzi do przyrostu Kontaktu z Państwem.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Nowy Staw

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje efektywne, mobilne i schludne witryny. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od stopnia rozbudowania usługi, a co się z tym wiąże, czasu potrzebnego na jej ukończenie. Polecamy także skorzystać z formularza wyceny strony www, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby sprecyzować już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza dostosowany do danej branży oraz specyfiki działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny następnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta możemy także zbudować witrynę w wersji bez CMS. Zapewniona również przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, która jest podstawą efektu widoczności strony w wyszukiwarkach oraz niemałym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, schludny a także praktyczny serwis www odpowiednio dopasowany do zakresu Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Nowy Staw

Witryna internetowa ma duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby pomnożyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności oraz zagwarantować im sprawną pracę, wymagana jest ich fachowa obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z chęcią zapewnimy Ci taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony, modułów lub zapewnienie odpowiedniej mobilności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w sytuacji użytkowania witryny www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu systemu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy uczciwy nieodpłatny audyt Twojej witryny www, a następnie zaoferujemy najbardziej korzystne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Nowy Staw

Optymalizacja SEO strony internetowej jest bardzo istotnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na czołowej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już we wczesnym etapie tworzenia strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Oferujemy także całkowicie darmowy, profesjonalny audyt strony www działającej, umożliwiający znaleźć wszystkie niepoprawności które odwzorowują na jej niską indeksację w wyszukiwarkach. Następnie możemy przejść do optymalnych rozwiązań, by Państwa witryna pracowała dobrze. Również duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie artykuł na stronę firmową jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w mocne frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Zapamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu odmiennych treści, budujących bardzo dobre zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź nas!Strony www Nowy Staw

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Należycie utworzona strona www wyróżni Twoją firmę w odniesieniu do konkurencji oraz wpłynie na odniesienie wyższych pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki ma spełniać dana strona oraz grona klientów, do których chcielibyśmy dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie, by były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, by użytkownik w łatwy sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał dokładne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie podwyższają atrakcyjność strony, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia czytelności. Kompozycja oraz koloryzacja zapewniają przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez naszą agencję strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Kierujemy się prostotą oraz profesjonalną optymalizację witryny internetowej, co doskonale spełnia wszelkie wytyczne algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc podążyć za systematycznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, aby ich strony internetowe były w pełni oryginalnym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy dysponujesz już swoją stronę internetową i zaczynasz spostrzegać, iż Twoja strona www przestaje działać odpowiednio, to warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej oryginalnego wyglądu, w sam raz do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny internetowej, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny oraz zaproponujemy optymalne rozwiązania, które wdrożymy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością jesteś świadomy, że nie wystarczy mieć doskonale stworzoną firmową witrynę internetową. Ważna jest też właściwa obsługa, aby całość wciąż sprawnie działała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w całości dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Kiedy zajdzie owa potrzeba, to odnowimy stronę www odnośnie do zmiany oprawy wizualnej, formy i funkcjonalności. Na bieżąco zrealizujemy wszelkie naprawy, gwarantując w efekcie końcowym kompleksową optymalizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


Z tego względu nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga