Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Żukowo

Obszar usług: Żukowo - powiat kartuski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w Internecie. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi klienci otrzymywali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy wartościowe projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza oferta była nieustannie dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony internetowej polegająca na zakodowaniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu omawiana jest już w pierwszym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli witryna po wgraniu na serwer dostosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się expressowo w Google ponieważ są wykonywane fachowo oraz zgłaszane tuż po wykonaniu usługi do indeksacji Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas strona internetowa jest w każdym calu dostosowana do specjalizacji biznesu i grupy końcowej, dla jakiej jest przygotowywana. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z którą chcemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Żukowo

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod kątem kosztów i jakości strony. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od wielu czynników. Najważniejsze z nich opracowaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu wyceny, z którego warto skorzystać w celu prostszego oraz bardziej szczegółowego obliczenia ceny stworzenia strony www. Strony, które projektujemy, wypełniają w pełni wymogi prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wielce istotną z punktu widzenia wyszukiwarek. Solidnie wykonana i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to wykonujemy zarówno bez wersji edytowalnej. Po skończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny i profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa dodatkowe profity w postaci: większej liczby odsłon, sprowadzeniu nowych kontrahentów oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Żukowo

Czy dysponujesz już własną stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy wyjaśnić gdzie jest przyczyna niepowodzenia. W zakres naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa oraz nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie o wiele prościej zrobić portal od nowa przyoszczędzając czas oraz środki. Wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza strona www tylko się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, toteż proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa stron www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy zatem do kontaktu z z naszą agencją celem ustalenia koniecznych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy witryny www znacząca jest też obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej użytkowość i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Żukowo

Podstawą efektywnej widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto zatroszczy się o to już w pierwszej fazie jej projektowania, tak aby uniknąć w przyszłości następnych nakładów pieniężnych. Bardzo często klienci zgłaszają się z problemem słabej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją strony internetowej, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba uczynić aby udoskonalić jej efektywność i pozycję w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonamy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, i jednocześnie jednym z najistotniejszych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe treści i artykuły z wykorzystaniem ważnych słów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda zastosowania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Zapytaj o szczegóły!Strony www Żukowo

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia portalu www warto przede wszystkim zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem portalu, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, a ponadto sami projektanci, bardzo różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów kluczową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym projektu. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć problemów z zauważeniem do czego nawiązuje witryna, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy oprócz tego zwracają uwagę na rzetelność wykonania od strony technicznej, aby dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji strony, lecz i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc kiedy odnosisz odczucie, że Wasza witryna www nie działa prawidłowo, to nadszedł stosowny moment, by skorzystać z naszej usługi. Wykonamy dla Państwa usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w wynikach wyszukiwania. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was rozpocząć działania. Niejednokrotnie jednak konieczna jest modernizacja, innym razem mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły nieustannie zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, towarów, fotografii czy treści. Skutecznie jest też czasem co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


A zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga