Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Miastko

Obszar usług: Miastko - powiat bytowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym sektorze. Nasze nowoczesne strony www wypełniają wymagania wyznaczane przez wyszukiwarkę internetową Google, co zapewnia im wysoką pozycję wyszukiwarkach internetowych.


Internet to doskonałe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców towarów oraz usług. Nawet małe i większe działalności, dzięki tym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił diametralnie strategię działania wielu podmiotów konkurujących o dotarcie do potencjalnego klienta. Poza tym, za pomocą internetu, jest duża szansa przyciągnąć o sporo więcej odbiorców naszych towarów a także usług.


Już teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o Twojej działalności. Zwiększenie widoczności w internecie pozwoli Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy sporo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych klientów. Stworzymy od podstaw, bądź zmodernizujemy dotychczasową witrynę internetową tak, aby była wizytówką działalności w sieci. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania serwisu internetowego, polegająca na samoistnym dostosowaniu się wyglądu graficznego strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje oddana dana witryna, powinien naturalnie zorientować się w jej konstrukcji, i bez najmniejszego kłopotu wyszukiwać poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu takie przygotowanie portalu, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na określone frazy oraz słowa kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalistycznych usprawnień, witryna internetowa jest czytelna, funkcjonalna oraz wysoko oceniana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zdobyć kontrahentów, potrzeba Ci czegoś więcej aniżeli tylko dobrych produktów oraz fachowej obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu w sieci jest obecnie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, firm konkurencyjnych oraz określeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z całą pewnością doprowadzi do poprawy ilości kontaktu z waszą firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Miastko

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy lekkie, mobilne i przejrzyste strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od poziomu rozbudowania zlecenia, i co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić do jej ukończenia. Prosimy również skorzystać z naszego formularza wyceny, dostępnym na naszej stronie, aby obliczyć już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde nasze jedno zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do danej branży oraz charakteru działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony kolejnie poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje życzenie możemy także zaprogramować stronę internetową w wersji systemu CMS. Zapewniona także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem widoczności strony w wyszukiwarce Google oraz znacznym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, czytelny a zarazem użyteczny serwis www odpowiednio dopasowany do branży Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Miastko

Wizytówka strony w sieci posiada wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny www na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności oraz zagwarantować im sprawną pracę, potrzebna jest ich ciągła obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to możemy zapewnić Tobie takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony, modułów lub zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie istotne są także aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania strony www z systemem treści CMS w panelu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy rzetelny w pełni darmowy audyt Państwa strony www, oraz możemy zaoferować najkorzystniejsze rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Miastko

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szczególnie koniecznym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na czołowej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez nas już na wstępnym etapie projektowania witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Wykonujemy także zupełnie bezpłatny, rzetelny audyt strony www działającej, ułatwiający odszukać wszelakie niepoprawności które odwzorowują na jej słabą indeksację w wyszukiwarkach. Kolejnie przechodzimy do optymalnych rozwiązań, tak by Twoja witryna www pracowała skutecznie. Niemały nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa tekst na witrynę www jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w mocne frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Pamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnych artykułów, wspomagające bardzo dobre zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź nas!Strony www Miastko

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Należycie wykonana strona www wyróżni Państwa działalność w porównaniu do konkurencji oraz doprowadzi do powodzenia w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od wyznaczenia celu jaki powinna pełnić dana strona oraz rzeszy kontrahentów, do których oczekujemy dotrzeć. Po czym określamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie, aby były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał klarowne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podnoszą walory estetyczne portalu, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja oraz kolorystyka gwarantują przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez naszą agencję strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji i nowoczesne. Stawiamy na prostotę i odpowiednią optymalizację witryny www, co w zupełności spełnia wszystkie wymogi algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By podążyć za wciąż rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, by ich strony www wyróżniały się w pełni sprawnie funkcjonującym narzędziem reklamowym. Gdy posiadasz już własną witryną www oraz zaczynasz odnosić wrażenie, że Twoja witryna internetowa przestaje działać bezawaryjnie, to warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalność naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www oryginalnego wyglądu, adekwatnego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę strony www oraz podpowiemy optymalne rozwiązania, które zastosujemy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością jesteś świadomy, że nie wystarczy mieć znakomicie wykonaną firmową stronę internetową. Istotna jest jej fachowa obsługa, aby całość non stop sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, doskonale dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Jak tylko zajdzie owa potrzeba, to odświeżymy stronę internetową z punktu widzenia zmiany szaty wizualnej, formy i funkcjonalności. Błyskawicznie dokonamy wszelkie naprawy, gwarantując w efekcie końcowym całościową optymalizację strony www. Zapraszamy do kontaktu!


Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga