Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Stawiski

Obszar usług: Stawiski - powiat kolneński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym wymiarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają standardy nakładane przez wyszukiwarkę internetową, co zapewnia im bardzo dobrą pozycję w wyszukiwarce internetowej.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i większe przedsiębiorstwa, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił diametralnie metody funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o uwagę potencjalnego klienta. Dodatkowo, poprzez działalność w sieci, można osiągnąć o sporo więcej klientów naszych produktów oraz usług.


Już teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o Twojej działalności. Wzrost widoczności w internecie pozwoli Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy dużo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i zyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od początku, bądź dokonamy modernizacji aktualną stronę www tak, aby była wizytówką Twojej działalności w internecie. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia witryny www, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się wyglądu graficznego strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje oddana dana witryna, powinien automatycznie rozpoznać się w jej konstrukcji, i bez najmniejszych kłopotów znaleźć poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali www, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie strony www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na poszczególne frazy i słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich informacji i zmian, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna oraz sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zdobyć klientów, potrzeba Tobie coś więcej niż tylko dobrego produktu oraz profesjonalnej obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu w sieci jest dzisiaj firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz efektywnie swoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, działalności konkurencyjnej oraz wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z całą pewnością doprowadzi do zwiększenia Kontaktu z Państwem.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Stawiski

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje efektywne, mobilne oraz czytelne witryny www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od poziomu skomplikowania zlecenia, co ma wpływ na wymiar, czasu który należy poświęcić na jej ukończenie. Zachęcamy również skorzystać z naszego formularza wyceny witryny, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby sprecyzować expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde przez nas zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do danej branży oraz specyfiki działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony w dalszej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje życzenie jesteśmy w stanie również zaprogramować stronę w wersji bez edycji treści. Zapewniona także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, jest to fundamentem widoczności strony w wyszukiwarkach oraz dużą pomocą dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty a także praktyczny serwis www odpowiedni do zakresu Twojej działalności. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Stawiski

Wizytówka strony www posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w istocie źle wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności a także zapewnić im sprawne funkcjonowanie, konieczna jest ich fachowa obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Ci taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony, modułów lub zapewnienie optymalnej responsywności. Istotne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku użytkowania strony www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy uczciwy darmowy audyt Twojej witryny internetowej, a następnie zaoferujemy najbardziej korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Stawiski

Optymalizacja SEO strony www jest szczególnie koniecznym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już we wczesnym etapie projektowania witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Proponujemy także zupełnie darmowy, solidny audyt strony www która już funkcjonuje, pozwalający odszukać wszystkie błędy wpływające na jej złą indeksację w wyszukiwarkach. W następnej kolejności przechodzimy do optymalnych rozwiązań, aby Państwa witryna działała poprawnie. Również duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Państwa artykuł na bloga jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w odpowiednie frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Zapamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnych treści, budujących dobre zaplecze dla pozycjonowania. Napisz do nas!Strony www Stawiski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio stworzona strona www wyróżni Waszą działalność w porównaniu do konkurencji oraz przyczyni się do lepszych pozycji w sieci. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od wyznaczenia celu jaki musi spełniać dana witryna www i grupy kontrahentów, do których chcemy dotrzeć. Kolejnie określamy jakie dane powinne znajdować się na stronie, by były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, aby użytkownik w prosty sposób, w krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał konkretne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie wzmacniają jakość portalu, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia czytelności. Struktura oraz koloryzacja zapewniają miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez nas strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane oraz oryginalne. Nastawiamy się na prostotę i prawidłową optymalizację witryny, co całkiem spełnia kompleksowo wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nadążyć za nieustająco rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, ażeby ich witryny www wyróżniały się w pełni niezawodnym narzędziem reklamowym. Gdy masz już swoją stronę internetową i zaczynasz stwierdzać, że Twoja witryna www przestaje pracować bezawaryjnie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie zawodowe naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej nowoczesnego i świeżego wyglądu, dopasowanego do aktualnych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny www, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę witryny oraz podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne jesteś świadomy, iż nie wystarczy posiadać bardzo dobrze wykonaną firmową witrynę www. Bardzo istotna jest jej fachowa obsługa, aby wszystko zawsze sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w całości dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Gdy zajdzie owa potrzeba, to odnowimy stronę w odniesieniu do zmiany oprawy wizualnej, rozłożenia i funkcjonalności. Bez wahania dokonamy różne naprawy, gwarantując na końcu całościową modernizację strony internetowej. Nawiążmy współpracę już dziś!


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga