Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Brańsk

Obszar usług: Brańsk - powiat bielski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w Internecie. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich dłoni produkt lepszy od innych, więc proponujemy solidne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza propozycja była systematycznie odświeżana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu internetowego polegająca na ułożeniu źródła kodu strony w taki sposób aby wczytywała się idealnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność portalu dogadywana jest już na wczesnym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli witryna po ukończeniu przygotowana jest już do następnego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wykonywane profesjonalnie i zgłaszane zaraz po uruchomieniu usługi do indeksu Google za pomocą mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas strona internetowa jest w każdym calu przystosowana do tematyki działalności oraz grupy końcowej, dla której jest przygotowywana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Brańsk

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod względem ceny oraz jakości wizytówki stron www. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od masy czynników. Podstawowe z nich rozpisaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu prostszego i bardziej doprecyzowanego wyliczenia ceny stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymagania odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezmiernie istotną z punktu widzenia wyszukiwarek. Starannie wykonana i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie kodujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to tworzymy również bez wersji z systemem edycji treści. Po ukończeniu usługi dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty oraz nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie oczekiwane korzyści pod postacią: większej liczby odsłon, sprowadzeniu dodatkowych kontrahentów oraz zleceń. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Brańsk

Czy posiadasz już własną stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy dojść gdzie jest przyczyna problemu. W zakres naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa i nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie lepiej zaprojektować witrynę www od początku zachowując czas oraz finanse. Wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Często bywa jednak tak, iż nasza strona zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej odświeżenia, dlatego dodatkowo proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja stron www może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy więc do kontaktu z nami celem ustalenia szczegółów. Oprócz modernizacji lub naprawy portalu www istotna jest również obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej efektywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Brańsk

Fundamentem efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto zatroszczy się o to już na wczesnym etapie jej tworzenia, tak aby uniknąć na przyszłość późniejszych środków. Często klienci zgłaszają się z problemami słabej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją witryny, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co powinno się uczynić aby udoskonalić jej efektywność i widzialność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, i jednocześnie jednym z ważnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne treści oraz artykuły wykorzystując kombinację strategicznych wyrazów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Skontaktuj się!Strony www Brańsk

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania portalu warto szczególnie zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej stroną wizualną, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, a ponadto sami wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów zasadniczą rzeczą jest skupienie się na wyglądzie projektu. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć problemu z ustaleniem do czego nawiązuje witryna www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci poza tym skupiają się na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna pojawiła się wysoko w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji portalu www, ale także i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych usług. A więc w wypadku kiedy odnosisz odczucie, że Państwa witryna nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł odpowiedni czas, by się do nas zgłosić. Wykonamy dla Państwa usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu w wyszukiwarkach. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji zabrać się za działania. Niejednokrotnie jednak potrzebny jest kompletny remont, innym razem już mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w sieci ale nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły stale zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy treści. Racjonalnie jest też regularnie okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej kondycję owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga