Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Lipsk

Obszar usług: Lipsk - powiat augustowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym horyzoncie. Nasze nowoczesne strony www w pełni wypełniają zasady wyznaczane przez wyszukiwarkę Google, co zapewnia im wysoką pozycję w wyszukiwarkach.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet mniejsze i średnie działalności, dzięki gigantycznym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił absolutnie filozofię funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o uzyskanie potencjalnego kontrahenta. Notabene, dzięki internetowi, można przyciągnąć o sporo więcej odbiorców naszych produktów oraz usług.


Już od dziś zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o Twoim biznesie. Wzmocnienie widoczności w sieci internetowej pomoże Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy dużo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych klientów. Stworzymy od podstaw, bądź zmodernizujemy aktualną witrynę tak, aby była wizytówką działalności w internecie. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania witryny, polegająca na automatycznym ułożeniu struktury strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna www, powinien momentalnie rozpoznać się w jej budowie, i bez problemu odnaleźć zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie strony, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce na określone frazy a także słowa kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych modyfikacji, strona internetowa jest czytelna, funkcjonalna i sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zyskać kontrahentów, potrzebujesz coś więcej niż tylko dobrych produktów oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu w sieci jest obecnie firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz efektywnie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurencji i wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu z pewnością doprowadzi do wzrostu ilości kontaktu z waszą firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Lipsk

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje lekkie, mobilne oraz czytelne witryny www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru rozbudowania usługi, co ma wpływ na ilość, czasu potrzebnego na jej stworzenie. Prosimy również skorzystać z formularza wyceny, dostępnym na naszej stronie, aby obliczyć dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza odpowiednio dostosowany do danej branży i charakteru działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny strony następnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie kontrahenta możemy również zaprogramować witrynę www w wersji nieedytowalnej. Zapewniona także przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, jest to podstawą efektu widoczności strony w wyszukiwarkach i wyraźnym sygnałem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, estetyczny i praktyczny serwis www odpowiednio dostosowany do zakresu Twojej działalności. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Lipsk

Witryna posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w istocie źle wpływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby pomnożyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności a także zapewnić im sprawną pracę, wymagana jest ich fachowa obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Tobie takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania strony www z systemem treści CMS w panelu administracyjnym systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy profesjonalny w pełni darmowy audyt Państwa strony www, i zaproponujemy najbardziej optymalne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Lipsk

Optymalizacja SEO strony firmowej jest bardzo obowiązkowym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na czołowej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez nas już we wczesnym etapie projektowania witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Proponujemy także zupełnie bezpłatny, profesjonalny audyt strony www już istniejącej, umożliwiający zlokalizować wszelakie nieprawidłowości rzutujące na jej słabą indeksację w wyszukiwarkach. W dalszej kolejności przechodzimy do konkretnych rozwiązań, by wasza strona internetowa funkcjonowała poprawnie. Również duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez was artykuł na witrynę jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w poszukiwane frazy oraz wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek. Co ważne! Płacisz tylko za jeden artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu indywidualnych artykułów, wspomagające bardzo dobre zaplecze dla pozycjonowania. Skontaktuj się!Strony www Lipsk

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo stworzona strona www wyróżni Waszą firmę w porównaniu do konkurencji i przyczyni się do odniesienia lepszych pozycji w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki musi spełniać dana strona www oraz grona odbiorców, do których pragniemy dotrzeć. W następnej kolejności ustalamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie www, by były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał klarowne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podnoszą walory estetyczne portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Układ oraz koloryzacja zapewniają przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez nas strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz należytą optymalizację www, co doskonale spełnia kompleksowo wymagania algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc podążyć za ciągle rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, żeby tylko ich strony www były w pełni funkcjonującym narzędziem reklamowym. Od kiedy posiadasz już własną stronę oraz zaczynasz odnosić wrażenie, że Twoja strona przestaje działać zadowalająco, wówczas warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie nowego i świeżego wyglądu, dopasowanego do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony internetowej, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę strony internetowej i doradzimy optymalne rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości jesteś świadomy, że nie wystarczy posiadać doskonale stworzoną firmową witrynę www. Bardzo istotna jest jej profesjonalna obsługa, aby wszystko non stop sprawnie działało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Jak tylko zdarzy się taka potrzeba, to odnowimy stronę internetową z punktu widzenia zmiany szaty wizualnej, rozmieszczenia i użyteczności. Niezwłocznie wykonamy wszelkie naprawy, gwarantując na końcu kompleksową optymalizację strony internetowej. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


A zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga