Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Nowa Sarzyna

Obszar usług: Nowa Sarzyna - powiat leżajski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym zasięgu. Nasze nowoczesne strony www spełniają standardy stawiane przez wyszukiwarki, co gwarantuje im wysoką lokalizację w wyszukiwarkach.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet mniejsze i większe przedsiębiorstwa, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił gruntownie strategię funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Ponadto, dzięki internetowi, można pozyskać o sporo więcej interesantów naszych produktów oraz usług.


Już od teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Wzmocnienie aktywności w sieci pomoże Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy sporo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych klientów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji istniejącą już stronę tak, aby była wizytówką Twojej firmy w internecie. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania serwisu www, polegająca na samoistnym ułożeniu struktury strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje oddana dana witryna, powinien w szybkim czasie rozpoznać się w jej budowie, oraz bez problemu odczytać poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn, mająca na celu takie przygotowanie strony www, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na poszczególne frazy i wyrazy kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich informacji i zmian, strona internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać kontrahentów, potrzeba Ci więcej niż jedynie dobrego produktu i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz skutecznie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, firm konkurencyjnych i wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu z pewnością doprowadzi do poprawy liczby kontaktu z Państwa firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Nowa Sarzyna

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje lekkie, mobilne oraz czytelne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary skomplikowania usługi, co ma wpływ na wymiar, czasu który należy poświęcić na jej wykonanie. Polecamy również skorzystać z naszego formularza wyceny strony www, który dostępny jest na naszej stronie, by oszacować szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza dostosowany do branży i charakteru działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, projekt graficzny strony www następnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, bądź w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie klienta możemy również zbudować stronę internetową w wersji nieedytowalnej. Gwarantowana także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, jest to fundamentem widoczności strony w wyszukiwarkach i niemałym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, estetyczny a również praktyczny serwis www odpowiednio dopasowany do tematyki Twojej firmy. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Nowa Sarzyna

Witryna ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by powiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny na optymalnym poziomie widoczności oraz zagwarantować im poprawną pracę, wymagana jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to zapewnimy Tobie takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny, modułów czy zapewnienie odpowiedniej responsywności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku użytkowania strony www z edycją treści CMS w panelu systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dokładny darmowy audyt waszej witryny internetowej, oraz zaproponujemy optymalne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Nowa Sarzyna

Optymalizacja SEO strony internetowej jest niezwykle istotnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na wysokiej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już we wczesnym etapie tworzenia witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Wykonujemy również w 100% bezpłatny, solidny audyt strony www istniejącej, ułatwiający znaleźć wszelakie niepoprawności mające wpływ na jej złą indeksację w wyszukiwarce Google. Następnie możemy przejść do konkretnych rozwiązań, tak by wasza strona www pracowała idealnie. Także duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was tekst na stronę internetową jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w mocne frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Co istotne! Płacisz tylko raz za artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnorakich tekstów, wspomagające super zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź nas!Strony www Nowa Sarzyna

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie utworzona strona www wyróżni Waszą działalność względem konkurencji i wpłynie na odniesienie lepszych efektów widoczności w Google. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od sprecyzowania celu jaki ma pełnić dana strona oraz grupy klientów, do których oczekujemy dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie dane powinne znajdować się na stronie www, tak by były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, by użytkownik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał klarowne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia i galerie podnoszą jakość strony, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Układ i koloryzacja gwarantują przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Stworzone przez naszą firmę strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane i nowoczesne. Kierujemy się prostotą i odpowiednią optymalizację witryny www, co całkiem spełnia wszystkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc nadążyć za nieprzerwanie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, żeby tylko ich witryny www były w pełni skutecznym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy masz już własną witrynę i zaczynasz dostrzegać, iż Twoja strona www przestaje funkcjonować właściwie, to warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Fachowość naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie nowoczesnego i świeżego wyglądu, dopasowanego do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny www, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy witryny www oraz podpowiemy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie rozumiesz, iż nie wystarczy mieć bardzo dobrze wykonaną firmową stronę internetową. Istotna jest jej prawidłowa obsługa, by całość stale sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, całkowicie dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Kiedy zdarzy się taka potrzeba, to zmienimy stronę pod kątem zmiany oprawy wizualnej, formy i funkcjonalności. Niezwłocznie przeprowadzimy wszystkie naprawy, gwarantując docelowo kompleksową optymalizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga