Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Uniejów

Obszar usług: Uniejów - powiat poddębicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym zasięgu. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają wytyczne określane przez wyszukiwarki internetowe, co gwarantuje im bardzo dobrą pozycję na tle konkurencji.


Internet to doskonałe podstawowe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców towarów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie działalności, dzięki wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił absolutnie pogląd na funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o uwagę potencjalnego kontrahenta. Dodatkowo, poprzez działalność w internecie, jest duża szansa zdobyć o sporo więcej interesantów naszych towarów i usług.


Już od dziś zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej firmie. Podniesienie widoczności w internecie pomoże Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy sporo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych kontrahentów. Stworzymy od zera, bądź zmodernizujemy istniejącą witrynę internetową tak, by była wizytówką biznesu w sieci. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania witryny, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się układu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje oddana dana strona internetowa, powinien momentalnie zorientować się w jej konstrukcji, oraz bez kłopotu wyszukiwać poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie witryny, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce na zdefiniowane frazy a także słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych usprawnień, strona internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna i wysoko klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zyskać kontrahentów, potrzebujesz coś więcej niż jedynie dobrych produktów oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu w sieci jest obecnie firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz efektywnie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurencji i wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z pewnością doprowadzi do zwiększenia ilości konwersji.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Uniejów

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje lekkie, responsywne oraz przejrzyste strony www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od poziomu rozbudowania projektu, co ma wpływ na wymiar, czasu który należy poświęcić na jej ukończenie. Polecamy również skorzystać z formularza wyceny projektu, który dostępny jest na naszej stronie, aby wyliczyć od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde jedno zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży i charakteru działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony następnie poddawany jest programowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę kontrahenta możemy także zakodować witrynę w wersji bez edycji treści. Gwarantowana także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem indeksacji strony w wynikach Google oraz znacznym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, czytelny a także praktyczny serwis www dostosowany do branży Twojej działalności. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Uniejów

Wizytówka strony www ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, aby podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na optymalnym poziomie widoczności a także zapewnić im poprawną pracę, potrzebna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy Tobie takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony www, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania strony www z edycją treści CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy uczciwy bezpłatny audyt waszej strony internetowej, a następnie zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Uniejów

Optymalizacja SEO strony www jest szczególnie ważnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na wysokiej stronie w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już na wczesnym etapie projektowania witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Oferujemy także w 100% darmowy, dobry audyt strony www już funkcjonującej, pozwalający zbadać wszystkie błędy rzutujące na jej niską indeksację w wyszukiwarkach. W dalszej kolejności przystępujemy do optymalnych rozwiązań, aby Państwa strona internetowa działała skutecznie. Również duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa tekst na bloga jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w odpowiednie frazy i słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek. Zapamiętaj! Płacisz tylko raz za artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różniących się artykułów, budujących bardzo dobre zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź nas!Strony www Uniejów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Fachowo wykonana strona www wyróżni Państwa firmę względem konkurencji oraz doprowadzi do odniesienia polepszenia efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki musi pełnić dana witryna oraz grupy użytkowników, do których spodziewamy się dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie internetowej, tak by były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, by użytkownik w łatwy sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał konkretne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podnoszą zalety estetyczne portalu, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Układ oraz kolorystyka zapewniają przyjazny dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą firmę strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Stawiamy na prostotę oraz profesjonalną optymalizację strony internetowej, co w zupełności spełnia kompleksowo wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nie zostać w tyle za ciągle rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, żeby tylko ich witryny www wyróżniały się w pełni niezawodnym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy masz do dyspozycji już własną stronę internetową i zaczynasz odnosić wrażenie, iż Twoja witryna www przestaje pracować należycie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wykwalifikowanie naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www innowacyjnego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny www, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny oraz zaproponujemy optymalne rozwiązania, które zastosujemy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie uświadamiasz sobie, że nie wystarczy mieć bardzo dobrze stworzoną firmową witrynę www. Bardzo ważna jest jej fachowa obsługa, aby całość bez przerwy sprawnie działała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, doskonale dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Jak tylko zdarzy się owa potrzeba, to zmienimy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy wizualnej, formy i funkcjonalności. Na bieżąco przeprowadzimy wszelkie naprawy, zapewniając docelowo całościową modernizację strony www. Skontaktuj się z nami!


A zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga