Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Konstantynów Łódzki

Obszar usług: Konstantynów Łódzki - powiat pabianicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych metod, które pozyskają dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy dostawali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc proponujemy solidne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to aby nasza usługa była permanentnie odświeżana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez względu na to, w jakiej branży działacie i jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na zakodowaniu kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność strony ustalana jest już w początkowym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po ukończeniu przystosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce gdyż są wdrażane fachowo oraz zgłaszane tuż po ukończeniu witryny do indeksu Google na podstawie mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim aspekcie przystosowana do niuansów branży i grupy docelowej, dla jakiej jest tworzona. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami zagadek. To kreatywna kombinacja wiedzy, z którą chcemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Konstantynów Łódzki

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny i jakości strony www. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od masy czynników. Podstawowe z nich przedstawiliśmy w formie zapytań w naszym formularzu, z którego można skorzystać w celu prostszego i bardziej szczegółowego obliczenia kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni założenia wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wysoce istotną z punktu widzenia wyszukiwarek. Przemyślanie zakodowana i zoptymalizowana strona ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to tworzymy również bez wersji z systemem edycji treści. Po skończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, lekki, wyrazisty i profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa oczekiwane korzyści w postaci: większych wyświetleń strony, zgromadzeniu dodatkowych partnerów biznesowych oraz zleceń. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Konstantynów Łódzki

Czy użytkujesz już własną stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się sprecyzować gdzie leży powód takiej sytuacji. W skład naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna i nie zawsze ma sens. Czasami lepiej wykonać portal od podstaw oszczędzając czas oraz środki finansowe. Wszystko zależy od jej wykonania. Zwykle jest jednak tak, iż nasza strona najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje odświeżenia, dlatego również oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja stron może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy zatem do kontaktu z z naszą agencją celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy portalu www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej produktywność i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Konstantynów Łódzki

Podstawą efektu widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zadbać o to już we wczesnym etapie ich tworzenia, tak aby uniknąć na przyszłość powtórnych kosztów. Dość często kontrahenci zgłaszają się z problemem zbyt małej lub wcale niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją portalu www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należy zmienić aby udoskonalić jej efektywność i widzialność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, i jednocześnie jednym z kluczowych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację strategicznych słów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system użycia tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Konstantynów Łódzki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu strony należy przede wszystkim wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem strony, a funkcjonalnością. Klienci, a także projektanci, bardzo różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów kluczową sprawą jest skupienie się na oprawie portalu www. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć dylematów z określeniem czego dotyczy strona, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy poza tym skupiają się na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, by dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji strony www, lecz i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych usług. A więc gdy odnosisz wrażenie, że Twoja strona www nie działa prawidłowo, to nadszedł zasadny moment, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy dla was nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny w wyszukiwarkach. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu podjąć działania. Często konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci i nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Do tego okresowo zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących oferty, towarów, fotografii czy tekstu. Racjonalnie jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej stan owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga