Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Odolanów

Tworzenie stron www i obsługa stron internetowych. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO - optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Odolanów - powiat ostrowski.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Tworzymy nowoczesne strony www dla firm lub osób indywidualnych. Skrupulatność wykonania i prędkość działania to nasze zalety, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez ukierunkowanie naszych projektów na lokalną optymalizację zapewniamy skuteczną widoczność firmy w wyszukiwarce internetowej oraz progres wartości handlowych.


E-handel to mająca wiele zalet, nowa jakość w funkcjonowaniu działalności, do której dołącza coraz więcej użytkowników. Dostęp do sieci www można uzyskać prawie wszędzie za pośrednictwem mobilnych odbiorników internetowych. Dojściem do sukcesu dla dużej rzeszy firm jest w dzisiejszym świecie widzialność w internecie, uchylając przed nimi wielkie możliwości wejścia na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie czekaj aż konkurenci Cię wyprzedzą! Zadbaj o to, by Twoja firmowa strona internetowa znalazła się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Dkstrony zrobi to dla Ciebie.


Wypracowanie obecności witryny w sieci to mechanizm, który wymaga specjalnego przygotowania a także obeznania odnośnie wykorzystania aktualnych sposobów i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www dokonujemy poprzez korzystanie z nowych technologii jak i trendów, a także dbając o potrzeby i oczekiwania klienta. Nasze strony internetowe są w stu procentach mobilne, czyli płynnie układające się do rozdzielczości ekranu różnego rodzaju urządzenia mobilnego. Tworzenie stron www w WordPress, z edycją (CMS), w wygodny sposób pozwoli na dokonywanie uaktualnień m.in. zakładek na stronie internetowej.


Nowoczesne portale internetowe, kompleksowy serwis www, innowacyjne rozwiązania – Skorzystaj z naszej oferty!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technika takiego projektowania, polegająca na samoczynnym dostosowywaniu się struktury portalu www do wielkości wyświetlacza urządzenia, na którym jest wyświetlany. Google wspiera strony o takiej strukturze.

Dostosowaną funkcjonalnie

Wygodna nawigacja witryny www sprawi, że użytkownik od razu wyszuka interesujące go informacje. Strona internetowa posiada wbudowany system zarządzania treścią strony CMS Wordpress na stronie www.

Profesjonalną i nowoczesną

Naszym głównym celem jest promocja firmy w sieci, dlatego też staramy się być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami dotyczącymi designu strony internetowej.

Zoptymalizowaną pod SEO

Przygotowywanie kodu oraz struktury strony www tak, aby jej treść w sposób czytelny i całkowity dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania internautów korzystających z wyszukiwarek.

Z szybką widocznością w Google

Tworząc strony internetowe dla naszych klientów, konstruujemy zoptymalizowany kod oraz zwracamy uwagę na to, aby były wypełnione skuteczną treścią, co zapewni wysoką wartość algorytmu wyszukiwarki internetowej.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Monitoring rynku, działań konkurencji oraz określanie grupy docelowej to zadania, które mają duży wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy również na bieżąco wszystkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy w swojej pracy. Bez znaczenia jest dla nas, czym się zajmujesz i w jakiej branży pracujesz, zaprojektujemy dla Państwa idealną stronę, mając w pełni na uwadze stosowanie się do zasad odpowiedniej optymalizacji SEO jak i również nienagannego designu. Dzięki dkstrony Państwa firmowa strona www będzie miała bardzo dobrą szansę na uzyskanie odpowiedniej pozycji w wyszukiwarkach.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe

Agencja internetowa dkstrony zyskała zasobne doświadczenie dzięki wielu wykonanym realizacjom, których wykonaliśmy na przestrzeni dziesięciu lat. Cena strony internetowej wynika z kilku ważnych aspektów, ten podstawowy to naturalnie stopień rozbudowania konkretnego projektu. Dokładny koszt strony poznasz po wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Projekt strony www pochłania nam masę czasu, biorąc pod uwagę także koncepcję zleceniodawcy, a także charakter branży, w której funkcjonuje firma. Nasz projekt strony internetowej rozpoczynamy od wykonania nieodpłatnej wersji graficznej narysowanej w Adobe Photoshop. Gdy dojdziemy do porozumienia w kwestii grafiki witryny, rozmieszczenia elementów oraz jej struktury przystępujemy do programowania według wybranej technologii AMP, czy też w postaci pospolitej strony www z edycją treści CMS z panelem WordPress, a także jako wizytówkę bez edycji treści CMS. Każda zaprojektowana przez nas witryna www spełnia warunki prawidłowej optymalizacji SEO korzystnej dla algorytmu wyszukiwarki Google. Pozycjoner wykonujący audyt strony www niewiele musi robić, by zapewnić jej dobrą pozycję na pierwszych wynikach w Google. Już dziś skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że można mieć dobrze pracującą firmową witrynę www niewielkim nakładem pieniędzy. Zapraszamy!.
Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www

Firmowa strona www jest Państwa wizytówką w internecie. Design, treści i funkcjonalność witryny ma duży wpływ na to, jak Twoja działalność jest postrzegana przez kontrahentów. Klienci chcą zmniejszyć czas poświęcony na podejmowanie decyzji o zakupie do minimum. Jeśli Twoja oferta nie zostanie celnie przedstawiona, wówczas z dużym prawdopodobieństwem klient może zrezygnować już na starcie z nawiązania kontaktu. Jeśli się z nami skontaktujesz wykonamy ocenę techniczną i wizualną strony oraz zaproponować konkretne działanie, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu designu i poprawie jej konstrukcji tak aby bardziej spełniała swoją funkcję, naprawa strony www, podczas gdy strona uległa awarii od strony programistycznej lub wymagana jest aktualizacja pluginów w CMS oraz została zaatakowana przez hakera. Czasami lepszym rozwiązaniem jest stworzenie od zera nowej witryny www, administracja strony www czyli stała współpraca z dkstrony odnośnie wykonywania bieżących aktualizacji na stronie www. Obsługa stron internetowych jest niezbędna dla stabilnego funkcjonowania Twojej strony www. Skontaktuj się z nami a wybierzemy dla Ciebie właściwe rozwiązanie tak, by Twoja witryna przyciągała oraz zatrzymywała jak najwięcej użytkowników.
Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci

Strona internetowa to narzędzie na które każdy jej właściciel liczy by przyciągała do siebie więcej odwiedzających w efekcie podwyższając ilość kontaktów biznesowych, kontrahentów przekładając się na przyrost transakcji bądź subskrypcji dlatego warunkiem jest jej atrakcyjność. Nie zawsze jest taki efekt. Wpływa na to wiele czynników, a także umiejętność ich użycia oraz właściwego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej jest podstawą indeksacji witryny www na wysokich pozycjach w Google. Nie małe znaczenie ma obecnie lokalne SEO, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania kontrahentów z danego miasta i regionu. Dlatego w pierwszej kolejności wykonujemy darmowy, rzetelny audyt strony internetowej, by uchwycić wszystkie wady oraz nieprawidłowości na stronie, które wpływają niekorzystnie na pozycję i konwersję w Google. Dzięki usłudze seo copywriting gwarantujemy niepowtarzalne, ciekawe oraz zrozumiałe artykuły na stronie www, które zawierają wystarczającą ilość niezbędnych wyrazów oraz fraz kluczowych dla Google. Piszemy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który płacisz jeden raz, a otrzymujesz pożyteczne artykuły mające duże znaczenie dla wyszukiwarki które stworzone są przy pomocy odpowiedniej składni, dzięki temu otrzymujesz wiele niepowtarzalnych, wartościowych dla wyszukiwarek treści.


Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

Pomożemy w zbudowaniu profesjonalnego wizerunku Twojej firmy w sieci www. Dołożymy wiele starań, by Państwa firmowa strona www należycie wyróżniała się na tle konkurencji, zarówno od strony wizualnej, jak i spełniała wszelkie techniczne aspekty wpływające na jej widoczność, sprawność oraz szybkość ładowania. Naszą dziedziną jest projektowanie stron internetowych, praca nad stroną to szereg szczegółowo skoncentrowanych działań nastawionych na daną branżę, których efektem jest uwidocznienie Twojej firmowej wizytówki w internecie. Budowa projektowanej przez nas każdej strony internetowej opiera się na prostym, a zarazem skutecznym przekazie, który będzie w stanie dotrzeć do użytkownika na podstawie opracowanych wyrazów kluczowych oraz fraz. Dzięki naszym zabiegom Państwa strona www z pewnością pojawi się na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce Google po wpisaniu przez użytkownika wyszukiwanego hasła związanego z określoną tematyką. Layout strony zaprojektowany jest czytelnie bez używania zbędnej ilości grafiki co znacznie wpływa na jej szybkość pracy a także przejrzystość odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości tekstów SEO. Artykuły zawarte na stronie są interesujące, w pełni zrozumiałe i przybliżające intuicyjnie krok po kroku do wypełnienia celu, jakim jest zwiększenie klientów lub odwiedzających serwis. Stuprocentowa satysfakcja oraz zadowolenie naszego klienta jest naszym celem, co ważne bierzemy pod uwagę Państwa sugestie na każdym etapie projektowania strony www.

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Działająca już od jakiegoś czasu witryna co pewien czas wymaga jej odświeżenia szaty graficznej lub też pracy technicznej, ważną rzeczą jest również uaktualnienie systemu edycji treści CMS i jej zainstalowanych wtyczek. Wraz z pojawiającymi się trendami, pojawiających się coraz aktualnych technologii, a czasami zwyczajnie błędami od strony programistycznej. Obsługa stron internetowych jaką oferujemy to szerokie spektrum prac graficznych, oraz programistycznych. Nie zwlekaj z decyzją! już dziś skorzystaj z naszej usługi prowadzenia strony www znacznie zwiększając szansę na większą liczbę Twoich klientów. Zapraszamy do współpracy z naszą agencją, a wasza strona internetowa przyniesie jeszcze więcej korzyści.


Własna strona internetowa już funkcjonuje?

W teraźniejszym czasie odpowiednio wykonana strona internetowa to jedno z najlepszych sposobów marketingowych. Branża IT w szczególności tworzenie stron www to cyklicznie zmieniające się trendy a także technologie ich wykonywania. A więc aby strona internetowa spełniała zadanie czyli przyciągała wysokiej ilości odwiedzających i konwersji powinna być na bieżąco aktualizowana. Przestarzała strona www może odstraszać klientów, a także generować na darmo niepotrzebne koszty. Oferowana usługa jaką jest modernizacja strony internetowej, to nowy ciekawy design, a także odpowiedni content marketing, który przyniesie dla Państwa korzyści w postaci owocnej komunikacji z kontrahentem. Na podstawie przeprowadzonego przez nas darmowego audytu strony www, przeprowadzimy odpowiednie prace modernizacyjne, których celem jest wyróżnienie Państwa firmy w Google.

Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:


Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl