Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Brok

Obszar usług: Brok - powiat ostrowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas rozwiązań, które pozyskają dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w Internecie. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi Kontrahenci dostawali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc proponujemy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to by nasza usługa była na bieżąco aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy pokazać na co nas stać. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony www polegająca na zakodowaniu źródła kodu strony w taki sposób aby wczytywała się prawidłowo na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność portalu ustalana jest już w początkowym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po przekazaniu przystosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się expressowo w wyszukiwarce Google ponieważ są wdrażane solidnie oraz zgłaszane tuż po ukończeniu usługi do indeksacji Google za pomocą mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda wdrożona przez nas strona jest we wszelkim calu przystosowana do specjalizacji biznesu oraz grupy finalnej, dla której jest tworzona. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami tajemnic. To funkcjonalna kompozycja wiedzy, z którą możemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Brok

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod względem ceny oraz jakości strony www. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od wielu aspektów. Te podstawowe z nich wypisaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego zachęcamy skorzystać w celu prostszego oraz bardziej szczegółowego oszacowania wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Portale, które tworzymy, spełniają w pełni zasady wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą ogromnie znaczącą z punktu widzenia Google. Sumiennie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kodujemy zarówno bez wersji CMS. Po wykonaniu usługi otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny i oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie nowe profity pod postacią: wyświetleń, przyciągnięciu dodatkowej ilości kontrahentów oraz zapytań. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Brok

Czy dysponujesz już własną stronę www, której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się ustalić gdzie leży powód takiej sytuacji. W obszar naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa i nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie znacznie prościej zaprojektować portal od podstaw oszczędzając czas i środki. Prawie wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Bardzo często bywa jednak tak, że nasza strona www tylko się zestarzała i potrzebuje modernizacji, dlatego dodatkowo oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja witryn www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy do kontaktu z nami celem omówienia koniecznych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy strony www istotna jest też obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej użytkowość i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Brok

Warunkiem efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zatroszczy się o to już w początkowej fazie jej tworzenia, tak aby uniknąć na przyszłość powtórnych nakładów pieniężnych. Bardzo często klienci zgłaszają się z problemami słabej lub w ogóle niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania portalu, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należy zmienić aby poprawić jej efektywność oraz widoczność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Następnym, i zarazem jednym z istotnych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty i artykuły z wykorzystaniem głównych wyrazów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system wykorzystania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Sprawdź to!Strony www Brok

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia strony internetowej należy szczególnie zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem, a użytkowością. Kontrahenci, a także wykonawcy, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej strony www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć problemów z zauważeniem do czego odnosi się strona www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy do tego zwracają uwagę na dokładności wykonania od strony technicznej, by dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarce opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i prawidłowej optymalizacji strony www, ale również i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc w wypadku kiedy odnosisz wrażenie, że Wasza witryna nie działa prawidłowo, to nadszedł odpowiedni moment, by się z nami skontaktować. Wykonamy dla Państwa usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w wynikach wyszukiwania. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji zacząć działania. Czasem potrzebny jest kompletny remont, innym razem drobna poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w sieci ale nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego okresowo zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących oferty, towarów, fotografii czy tekstu. Bardzo dobrze jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga