Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Jelcz-Laskowice

Obszar usług: Jelcz-Laskowice - powiat oławski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym horyzoncie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają zasady wyznaczane przez wyszukiwarkę internetową, co gwarantuje im wysoką pozycję na tle konkurencji.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i większe przedsiębiorstwa, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił gruntownie pogląd na funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o uwagę potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, dzięki internetowi, jest duża szansa osiągnąć o sporo więcej klientów naszych produktów oraz usług.


Od teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twoim biznesie. Podniesienie widoczności w internecie pomoże Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy dużo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych klientów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź zmodernizujemy aktualną stronę internetową tak, aby była wizytówką Twojej działalności w sieci. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia serwisu www, polegająca na samoistnym dopasowaniu się struktury strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana strona www, powinien automatycznie spostrzec się w jej schemacie, i bez najmniejszych kłopotów odczytać zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn, mająca na celu specjalistyczne uskutecznienie strony internetowej, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na określone frazy oraz słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich modyfikacji, strona internetowa jest czytelna, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać kontrahentów, potrzebujesz coś więcej niż tylko dobrych produktów i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu internetowego jest dzisiaj firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz efektywnie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, firm konkurencyjnych oraz wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu z pewnością doprowadzi do zwiększenia ilości Kontaktu z Państwem.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Jelcz-Laskowice

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje efektywne, responsywne i czytelne witryny www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od stopnia rozbudowania projektu, a co się z tym wiąże, czasu który należy poświęcić na jej ukończenie. Zachęcamy również skorzystać z formularza w zakładce wycena, dostępnym na naszej stronie www, by oszacować dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde przez nas zadanie poprzedza dostosowany do danej branży oraz specyfiki branży, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony www w następnej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje życzenie możemy również zakodować stronę www w wersji systemu CMS. Gwarantowana również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, jest to podstawą efektu widoczności strony w wyszukiwarkach oraz niemałym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, schludny i praktyczny serwis www odpowiednio dopasowany do zakresu Twojej działalności. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Jelcz-Laskowice

Strona www ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby pomnożyć jej konwersję. By utrzymać strony www na odpowiednim poziomie widoczności oraz zagwarantować im poprawną pracę, konieczna jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z chęcią zapewnimy Ci takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny, modułów lub zapewnienie optymalnej mobilności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji użytkowania strony www z systemem treści CMS w panelu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy profesjonalny darmowy audyt waszej strony internetowej, oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Jelcz-Laskowice

Optymalizacja SEO strony firmowej jest bardzo niezbędnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na pierwszej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już na początkowym etapie projektowania witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Wykonujemy także bezpłatny, dokładny audyt strony www już istniejącej, pozwalający znaleźć wszystkie niepoprawności rzutujące na jej słabą indeksację w wyszukiwarce Google. W następnej kolejności przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, tak aby Twoja witryna internetowa funkcjonowała poprawnie. Spory nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was artykuł na stronę internetową jest unikalny, indywidualny, wyposażony w poszukiwane frazy i wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Zapamiętaj! Płacisz raz za artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu innych treści, wspomagające właściwe zaplecze dla pozycjonowania. Napisz do nas!Strony www Jelcz-Laskowice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo wykonana strona www wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji i przyczyni się do znacznych efektów widoczności w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki ma pełnić dana strona internetowa i grona klientów, do których przewidujemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie treści powinne znajdować się na stronie, tak by były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, aby czytelnik w sposób intuicyjny, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał dokładne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podwyższają atrakcyjność portalu, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i koloryzacja gwarantują przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Zaprojektowane przez nas strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane i oryginalne. Stawiamy na prostotę i profesjonalną optymalizację strony internetowej, co doskonale spełnia kompleksowo wymagania algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby nie zostać w tyle za wiecznie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, żeby ich strony internetowe były w pełni skutecznym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy masz już swoją stronę www i zaczynasz spostrzegać, że Twoja strona www przestaje funkcjonować dobrze, to warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie nowego i świeżego wyglądu, adekwatnego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę strony internetowej i zaproponujemy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy posiadać bardzo dobrze wykonaną firmową stronę www. Ważna jest też właściwa obsługa, aby całość zawsze sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w zupełności dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Kiedy zajdzie owa potrzeba, to odnowimy stronę www pod kątem zmiany szaty wizualnej, całokształtu i użyteczności. Błyskawicznie dokonamy wszystkie naprawy, gwarantując w efekcie końcowym całościową optymalizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga