Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Zakroczym

Obszar usług: Zakroczym - powiat nowodworski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym zasięgu. Projektowane przez nas nowoczesne strony www wypełniają standardy określane przez Google, co zapewnia im dobrą lokalizację w Google.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie firmy, dzięki tym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił gruntownie strategię działania wielu firm konkurujących o uzyskanie potencjalnego kontrahenta. Notabene, za pomocą działalności w sieci, można przyciągnąć o sporo więcej odbiorców naszych produktów oraz usług.


Już od dziś zadbaj o to, by wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o Twoim biznesie. Zwiększenie widoczności w sieci internetowej pomoże Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji działającą witrynę tak, by była wizytówką Twojej firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę informacji systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania stron www, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się grafiki strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna, powinien błyskawicznie rozpoznać się w jej konstrukcji, oraz bez kłopotu wyszukiwać poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron internetowych, mająca na celu odpowiednie przygotowanie strony, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na wybrane frazy lub słowa kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych informacji i zmian, strona internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby przyciągnąć klientów, z pewnością potrzebujesz więcej aniżeli tylko dobrego produktu oraz fachowej obsługi klienta. Istotną częścią marketingu internetowego jest właśnie firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz skutecznie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, firm konkurencyjnych oraz ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu z całą pewnością doprowadzi do poprawy ilości konwersji oraz zysków.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Zakroczym

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje lekkie, responsywne oraz czytelne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu rozbudowania zlecenia, a co za tym idzie, czasu który należy poświęcić na jej stworzenie. Zachęcamy również skorzystać z naszego formularza wyceny projektu, dostępnym na naszej stronie www, aby oszacować dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde jedno zadanie poprzedza dostosowany do branży oraz specyfiki firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny strony kolejnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, a także w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie kontrahenta jesteśmy w stanie również zbudować stronę w wersji systemu edycji treści. Gwarantowana także przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, co jest fundamentem zaindeksowania strony w Google oraz znacznym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie dostajesz profesjonalny, schludny a także praktyczny serwis www dokładnie dopasowany do branży Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Zakroczym

Wizytówka strony www posiada duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by pomnożyć jej konwersję. By utrzymać strony www na odpowiednim poziomie widoczności oraz zapewnić im sprawną pracę, wymagana jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy wam takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów lub zapewnienie odpowiedniej responsywności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu systemu CMS – WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy profesjonalny darmowy audyt Twojej witryny www, a kolejnie możemy zaproponować najlepsze rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Zakroczym

Optymalizacja SEO strony internetowej jest bardzo niezbędnym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na wysokiej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez nas już na wstępnym etapie tworzenia strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Oferujemy również bezpłatnie, dobry audyt strony www już istniejącej, umożliwiający zlokalizować wszystkie nieprawidłowości które wpływają na jej słabą indeksację w wynikach Google. Kolejnie przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, tak by Państwa witryna funkcjonowała poprawnie. Spory nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Ciebie tekst na bloga jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w wybrane frazy i słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów Google. Zapamiętaj! Płacisz raz za artykuł, po czym my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych treści, budujących extra zaplecze pozycjonerskie. Napisz do nas!Strony www Zakroczym

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Solidnie wykonana strona www wyróżni Państwa działalność w porównaniu do konkurencji i sprawi odniesienie powodzenia w Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki musi pełnić dana strona www oraz grupy klientów, do których pragniemy dotrzeć. Kolejnie określamy jakie treści powinny znaleźć się na stronie, aby były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, aby użytkownik w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał jasne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podwyższają zalety estetyczne strony, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Układ i koloryzacja gwarantują miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez naszą agencję strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Kierujemy się prostotą oraz profesjonalną optymalizację witryny www, co pod każdym względem spełnia kompleksowo wymogi algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc podążyć za nieustająco rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, aby ich witryny www wyróżniały się w pełni skutecznym narzędziem reklamowym. Od kiedy dysponujesz już własną stronę i zaczynasz stwierdzać, iż Twoja strona internetowa przestaje działać bezawaryjnie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Znajomość fachu naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www innowacyjnego wyglądu, dopasowanego do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny i podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie rozumiesz, że nie wystarczy mieć doskonale stworzoną firmową witrynę www. Bardzo ważna jest jej fachowa obsługa, by całość ciągle sprawnie działała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, doskonale dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Kiedy zajdzie taka potrzeba, to odnowimy stronę www w odniesieniu do zmiany oprawy wizualnej, budowy i użyteczności. Bez wahania wykonamy wszystkie naprawy, zapewniając finalnie kompleksową modernizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga