Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Szubin

Obszar usług: Szubin - powiat nakielski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Wykonujemy nowoczesne strony www dla firm handlowych i usługowych. Skrupulatność wykonania oraz prędkość działania to nasze cechy, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez skierowanie naszych projektów na lokalną optymalizację SEO zapewnimy skuteczną obecność firmy w internecie i progres wartości sprzedażowych.


E-handel to mająca wiele pozytywów, nowa jakość w handlu, do której należy coraz więcej użytkowników. Dostęp do sieci www jest już prawie wszędzie dzięki możliwościom mobilnych urządzeń internetowych. Dojściem do sukcesu dla dużej rzeszy przedsiębiorców staje się w obecnych czasach obecność w sieci, uchylając przed nimi bardzo wielkie możliwości przejścia na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie czekaj aż konkurencja Cię wyprzedzi! Zadbaj o to, by wasza firmowa strona internetowa znalazła się na najlepszej pozycji w wyszukiwarce Google. Nasz zespół zrobi to dla Ciebie.


Wypracowanie widzialności Twojej firmy w sieci to mechanizm, który wymaga specjalistycznego przygotowania a także wiedzy na temat spożytkowania aktualnych metod i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www wykonujemy poprzez korzystanie z aktualnych technologii jak i trendów, jednocześnie mając na uwadze potrzeby i oczekiwania kontrahenta. Nasze strony internetowe są w 100% responsywne, czyli płynnie układające się do rozmiarów ekranu każdego rodzaju urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z edycją treści (CMS), w przyjazny sposób zapewni dokonywanie uaktualnień m.in. galerii na stronie internetowej.


Nowoczesne witryny internetowe, kompleksowy serwis www, aktualne rozwiązania – Napisz do nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Sposób takiego tworzenia, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się struktury witryny www do rozmiarów ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Ma to wpływ m.in. na lepszą indeksację w Google.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Efektywna nawigacja witryny sprawia, że użytkownik od razu dotrze do istotnych informacji. Witryna internetowa posiada wbudowany system CMS Wordpress do łatwej samodzielnej edycji artykułów i galerii na stronie internetowej.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Przygotowywanie kodu a także struktury witryny tak, by jej treść w sposób jasny i wyczerpujący dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania użytkowników korzystających z wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Tworząc strony www dla naszych kontrahentów, piszemy zgodny z zasadami SEO kod a także przywiązujemy uwagę do tego, by były one wypełnione dobrej jakości treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu wyszukiwarki internetowej Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Badanie rynku, działań konkurencji oraz określanie grupy docelowej to zadania, które mają wielki wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy również na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które stosujemy podczas projektowania i tworzenia witryny internetowej. Bez znaczenia jest dla nas, czym się zajmujesz oraz w jakiej branży pracujesz, zaprojektujemy dla Ciebie idealną stronę www, zoptymalizowaną pod kątem SEO a także layoutu strony. Dzięki nam Twoja firmowa strona www zdobędzie świetną szansę na odniesienie sukcesu w wyszukiwarce internetowej Google.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Szubin

Agencja internetowa dkstrony zdobyła zasobne doświadczenie dzięki wielu wykonanym realizacjom, których dokonaliśmy na przestrzeni niemalże dziesięciu lat. Cena strony internetowej wynika z kilku elementarnych czynników, ten podstawowy to niewątpliwie stopień rozbudowania konkretnego projektu. Dokładną cenę strony www wycenimy po wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Wiele czasu wkładamy w projekt strony www, realizujemy także pomysły naszych zleceniodawców, jak i również właściwości branży, w której działa firma. Projekt strony internetowej tworzymy wykorzystując program Adobe Photoshop który jest oczywiście całkowicie bezpłatny. Dobrze przemyślaną strukturę i konstrukcję elementów graficznych strony www kolejnie poddajemy programowaniu we właściwej do zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS w panelu WordPress, lub też jako wizytówkę bez CMS. Każda ukończona przez nas witryna www spełnia zasady odpowiedniej optymalizacji SEO niezbędnej dla algorytmu wyszukiwarki Google. Pozycjoner wykonujący audyt strony www już niewiele musi z nią robić, by uzyskać jej wyświetlanie na pierwszej stronie w Google. Już dziś skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że można mieć świetnie pracującą firmową witrynę www niewielkim nakładem pieniędzy. Zapraszamy!.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Szubin

Strona internetowa jest wizytówką waszej działalności w sieci. Grafika, treści i funkcjonalność strony internetowej wpływa na to, jak Twoja działalność jest postrzegana przez potencjalnych klientów. Poświęcony do minimum czas na podjęcie decyzji zakupowej dla klienta jest bardzo ważny. Jeśli nie zaprezentujesz im logicznie swojej oferty, wówczas z dużym prawdopodobieństwem użytkownik może zrezygnować już na starcie z nawiązania współpracy. Zadzwoń do nas, wówczas dokonamy solidnej oceny stanu technicznego i wizualnego Twojej witryny www oraz przedstawimy dopasowaną usługę, jak: modernizacja strony www która polega na poprawie i unowocześnieniu jej designu oraz użytkowalności celem podwyższenia jej wartości, naprawa strony www, w sytuacji gdy witryna internetowa uległa awarii od strony programistycznej lub potrzebna jest aktualizacja pluginów w CMS oraz została zaatakowana przez hakera. Czasami najlepszym rozwiązaniem jest utworzenie od początku nowej strony www, administracja strony www czyli stała współpraca z dkstrony celem dokonywania bieżących uaktualnień witryny www. Obsługa stron internetowych usługa niezbędna dla właściwego funkcjonowania firmowej strony. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami celem wyboru dobrej usługi tak, aby Twoja witryna przynosiła dla Ciebie jak najwięcej korzyści.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Szubin

Każdy dysponent firmowej strony www liczy, aby jego witryna www była atrakcyjna, zachęcała i pozyskiwała do siebie użytkowników, co rzutowałoby na większą ilość nowych kontaktów biznesowych, skutkującym wzrostem transakcji i subskrypcji. Jednak nie zawsze tak jest. Składa się na to wiele czynników, a także wiedzy do ich użycia i prawidłowego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej jest podstawą indeksacji strony www na dobrych miejscach w wyszukiwarkach. Ponadto kładziemy nacisk na SEO lokalne, czyli optymalizację strony internetowej lokalnie czyli wyszukiwania klientów na rynku lokalnym. Na pierwszym miejscu wykonujemy dogłębny, w pełni darmowy audyt strony internetowej, aby znaleźć wszelkie wady oraz nieprawidłowości na stronie, które wpływają niekorzystnie na indeksację i konwersję w Google. Za pomocą usługi seo copywriting zapewniamy wartościowe, ciekawe oraz zrozumiałe treści na stronie www, zawierające odpowiednią liczbę fraz i słów kluczowych wymaganych przez algorytmy Google. Piszemy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz tylko raz, a otrzymujesz unikalne artykuły które mają duże znaczenie pozycjonerskie które napisane są za pomocą specjalnej składni, dzięki temu otrzymasz kilkadziesiąt unikalnych, wartościowych dla wyszukiwarek treści. Zwróć się do nas już dziś, a przedstawimy Tobie nasze usługi SEO, by poprawić ruch na Twojej witrynie www i zadbać o dochody ze sprzedaży.Strony www Szubin

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Pomagamy w zbudowaniu efektywnego wizerunku Twojej firmy w internecie. Postaramy się ażeby wasza firmowa strona internetowa pozytywnie wyróżniała się na tle konkurencji, zarówno od strony technicznej oraz jej wyglądu, dbamy również o prawidłową optymalizację www która wpłynie na szybkość oraz widoczność w internecie. Naszą dziedziną jest projektowanie stron internetowych, praca nad stroną internetową to wiele szczegółowo sprecyzowanych działań dostosowanych do danej branży, których efektem jest wyróżnienie Państwa firmowej strony w sieci www. Budowa projektowanej przez nas każdej strony opiera się na prostym, lecz skutecznym przekazie, będącym w stanie dotrzeć do docelowego odbiorcy na podstawie opracowanych wyrazów kluczowych oraz fraz. Dzięki naszej pracy Twoja strona www w naturalny sposób pojawi się na pierwszych miejscach w Google po wpisaniu przez użytkownika potrzebnego hasła związanego z określoną dziedziną. Układ strony www jest uzupełniony dobrej jakości treścią, oraz nie jest przeładowany niepotrzebnymi ozdobnikami i grafikami, co przekłada się na jej zadowalającą szybkość przeglądania oraz przejrzystość odbioru. Artykuły zawarte na stronie są ciekawe, w pełni zrozumiałe oraz przybliżające intuicyjnie krok po kroku do wypełnienia celu, jakim jest sprzedaż produktów bądź usług. Stuprocentowa satysfakcja i zadowolenie naszego kontrahenta jest naszym celem, dlatego uwzględniamy Państwa sugestie na każdym etapie projektowania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W aktualnym świecie odpowiednio stworzona strona internetowa jest jednym z najlepszych sposobów marketingowych. Branża IT szczególnie tworzenie stron www to nieustannie zmieniające się trendy a także technologie ich wykonywania. A więc aby strona internetowa spełniała swoje zadanie czyli przyciągała wysokiej ilości odwiedzających oraz konwersji powinna być na bieżąco administrowana. Stara, nie zmodernizowana strona www może nie tylko zniechęcić kontrahentów ale także źle wpłynąć na jej pozycję w sieci. Oferowana przez dkstrony usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, zapewni Twojej witrynie www nowoczesny design, odpowiednią komunikację z kontrahentem oraz poprawny content marketing. Na podstawie wykonanego przez dkstrony bezpłatnego audytu strony www, wykonamy dostosowane odpowiednio prace modernizacyjne, mające na celu wyróżnienie Państwa działalności na tle konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Każda funkcjonująca strona internetowa wymaga od czasu do czasu uaktualnienia grafiki strony, wykonania aktualizacji systemu czy mniej lub bardziej poważnych zmian programistycznych. Wraz z pojawiającymi się trendami, dostępem do coraz to nowszych technologii, a czasami zwyczajnie błędami programistycznymi. Oferujemy również usługę jaką jest obsługa stron internetowych która ma za zadanie bieżące działania odnośnie konieczności zmian graficznych i programistycznych witryny www. Nie zastanawiaj się! tylko już dziś skorzystaj z naszej oferty usługi prowadzenia strony internetowej znacznie zwiększając szansę na wzrost Twoich klientów. Zapraszamy do współpracy z nami! z pewnością Ty i Twoja strona www na tym skorzystają!.


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga