Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Serock

Obszar usług: Serock - powiat legionowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym horyzoncie. Nasze nowoczesne strony www w pełni spełniają wymagania nakładane przez wyszukiwarkę internetową, co zapewnia im wysoką lokalizację w wyszukiwarce internetowej.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie przedsiębiorstwa, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił diametralnie metody działania wielu firm konkurujących o znalezienie potencjalnego klienta. Co więcej, przy pomocy internetu, jest duża szansa pozyskać o sporo więcej interesantów naszych produktów a także usług.


Już teraz zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej firmie. Zwiększenie aktywności w sieci internetowej pomoże Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy sporo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Stworzymy od początku, bądź zmodernizujemy istniejącą witrynę www tak, aby była wizytówką firmy w sieci. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia klarowną strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!




PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSL



Zamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania witryny internetowej, polegająca na automatycznym dostosowaniu się wyglądu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje zasugerowana dana witryna www, powinien naturalnie zorientować się w jej schemacie, oraz bez kłopotów odczytać zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali www, mająca na celu takie przygotowanie strony www, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na wybrane frazy i słowa kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych usprawnień, strona www jest czytelna, funkcjonalna oraz sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby przyciągnąć klientów, z pewnością potrzebujesz coś więcej niż tylko dobrego produktu oraz fachowej obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu internetowego jest w teraźniejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz skutecznie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, firm konkurencyjnych oraz określeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu z całą pewnością doprowadzi do poprawy liczby konwersji.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Serock

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy lekkie, responsywne oraz czytelne witryny www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od stopnia rozbudowania projektu, a co za tym idzie, czasu który należy poświęcić na jej ukończenie. Zachęcamy także skorzystać z naszego formularza wyceny, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby obliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde jedno zlecenie poprzedza odpowiednio dostosowany do danej branży i specyfiki działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny w dalszej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, oraz w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie kontrahenta jesteśmy w stanie także zbudować stronę internetową w wersji nieedytowalnej. Gwarantowana również przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, co jest fundamentem widoczności strony w wynikach Google oraz ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, schludny a także użyteczny serwis www odpowiedni do zakresu Twojej działalności. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Serock

Wizytówka strony w sieci ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, aby powiększyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na odpowiednim poziomie widoczności a także zagwarantować im poprawną pracę, konieczna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości lub umiejętności, to zapewnimy Tobie takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony, modułów lub zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji użytkowania strony www z wersją edytowalną w CMS w panelu administracyjnym systemu CMS – WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Serock

Optymalizacja SEO strony internetowej jest niezwykle koniecznym procesem, mającym wpływ na okazanie się na wysokiej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już na wstępnym etapie projektowania witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Proponujemy także zupełnie darmowy, profesjonalny audyt strony www która już funkcjonuje, pozwalający odnaleźć wszelakie błędy które wpływają na jej niską indeksację w wyszukiwarkach. Następnie przystępujemy do konkretnych rozwiązań, tak aby Państwa witryna działała skutecznie. Również duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie artykuł na witrynę www jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w mocne frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów Google. Nie zapomnij! Płacisz tylko za jeden artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu odmiennych artykułów, wspomagające dobre zaplecze dla pozycjonowania. Zapraszamy!



Strony www Serock

garść niezbędnych informacji!



Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio stworzona strona www wyróżni Waszą firmę w porównaniu do konkurencji oraz doprowadzi do odniesienia polepszenia efektów widoczności w Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od określenia celu jaki ma spełniać dana witryna www i grona klientów, do których chcielibyśmy dotrzeć. Po czym określamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie internetowej, by były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, aby czytelnik w prosty sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał klarowne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podwyższają wartość witryny, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i kolorystyka gwarantują miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Opracowane przez naszą agencję strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane i nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę oraz profesjonalną optymalizację www, co w każdym calu spełnia wszystkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nadążyć za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, żeby tylko ich strony www były w pełni działającym narzędziem marketingowym. Od kiedy dysponujesz już swoją witryną www oraz zaczynasz uświadamiać sobie, iż Twoja strona przestaje pracować jak należy, to warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie innowacyjnego wyglądu, dopasowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony www, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie dokonamy całościowej analizy strony internetowej oraz doradzimy optymalne rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości rozumiesz, iż nie wystarczy mieć bardzo dobrze zrobioną firmową stronę internetową. Ważna jest też właściwa obsługa, by wszystko ciągle sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, doskonale dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. W przypadku gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to odświeżymy stronę www odnośnie do zmiany szaty graficznej, całokształtu i właściwości. Niezwłocznie wykonamy wszystkie naprawy, zapewniając docelowo kompleksową modernizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


W takim razie nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!




PRZEKAŻ DALEJ:




Aktualności z bloga