Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Podkowa Leśna

Obszar usług: Podkowa Leśna - powiat grodziski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym sektorze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wytyczne stawiane przez wyszukiwarki, co gwarantuje im bardzo dobrą widoczność w wynikach wyszukiwania.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet małe i większe przedsiębiorstwa, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił zupełnie strategię działania wielu firm konkurujących o pozyskanie potencjalnego klienta. Poza tym, w sieci internetowej, można pozyskać o dużo więcej interesantów naszych towarów bądź usług.


Już teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej działalności. Wzmocnienie aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy dużo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od początku, bądź zmodernizujemy działającą witrynę internetową tak, by była wizytówką biznesu w internecie. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia serwisu www, polegająca na samoistnym ułożeniu struktury strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna, powinien naturalnie zorientować się w jej konstrukcji, i bez najmniejszych kłopotów znaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn www, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie witryny www, by była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje na wybrane frazy a także wyrazy kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalnych modyfikacji, strona internetowa jest czytelna, funkcjonalna oraz sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zdobyć klientów, niezbędnie potrzeba Tobie czegoś więcej niż jedynie dobrych produktów oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu w sieci jest obecnie firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz skutecznie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurencji oraz sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu ilości konwersji oraz zysków.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Podkowa Leśna

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy szybkie, mobilne oraz schludne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary rozbudowania projektu, a co za tym idzie, czasu który należy poświęcić na jej ukończenie. Sugerujemy także skorzystać z naszego formularza wyceny witryny, dostępnym na naszej stronie www, aby obliczyć znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde nasze zadanie poprzedza odpowiednio dopasowany do branży i charakteru firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, projekt graficzny strony kolejnie poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię klienta jesteśmy w stanie także zbudować stronę internetową w wersji bez edycji CSM. Zapewniona również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, która jest podstawą zaindeksowania strony w Google oraz dużym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, schludny a zarazem praktyczny serwis www odpowiedni do branży Twojej firmy. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Podkowa Leśna

Wizytówka strony w internecie ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by pomnożyć jej konwersję. By utrzymać strony www na optymalnym poziomie widoczności oraz zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, konieczna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to zapewnimy wam takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny www, modułów czy zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie istotne są także aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania witryny www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy solidny bezpłatny audyt Twojej strony www, a następnie możemy zaproponować najbardziej korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Podkowa Leśna

Optymalizacja SEO strony internetowej jest Niezmiernie obowiązkowym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na wysokiej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już we wczesnym etapie projektowania strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Wykonujemy również nieodpłatny, dokładny audyt strony www już funkcjonującej, pozwalający wyszukać wszystkie błędy które wpływają na jej złą indeksację w wyszukiwarce Google. Kolejnie możemy przejść do precyzyjnych rozwiązań, tak aby Twoja witryna internetowa była skuteczna. Także duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was tekst na witrynę www jest unikalny, indywidualny, wyposażony w odpowiednie frazy i wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów Google. Co istotne! Płacisz za jeden artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnych artykułów, budujących super zaplecze pozycjonerskie. Zapraszamy!Strony www Podkowa Leśna

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Należycie stworzona strona www wyróżni Waszą firmę na tle konkurencji i spowoduje odniesienie wyższych pozycji w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od wyznaczenia celu jaki powinna pełnić dana strona internetowa i grupy klientów, do których oczekujemy dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie dane powinne znajdować się na stronie, tak by były oczywiste i umieszczone w sposób taki, by odwiedzający w sposób intuicyjny, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał dokładne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podwyższają atrakcyjność strony, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Układ oraz koloryzacja zapewniają przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez dkstrony strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Stawiamy na prostotę i należytą optymalizację witryny www, co doskonale spełnia wszelkie wymogi algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc podążyć za stale rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, żeby ich strony internetowe były w pełni działającym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy dysponujesz już własną witrynę i zaczynasz odnosić wrażenie, iż Twoja strona www przestaje pracować odpowiednio, to warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Umiejętność naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej nowego i świeżego wyglądu, dostosowanego do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny www, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę witryny oraz doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy mieć świetnie zrobioną firmową witrynę www. Bardzo ważna jest jej prawidłowa obsługa, aby całość zawsze sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Gdy tylko zajdzie owa potrzeba, to odświeżymy stronę www pod kątem zmiany oprawy graficznej, całokształtu i funkcjonalności. Niezwłocznie dokonamy wszystkie naprawy, zapewniając finalnie kompleksową optymalizację strony www. Czekamy na kontakt!


Z tego względu nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga