Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Szczucin

Obszar usług: Szczucin - powiat dąbrowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań, które pozyskają dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy otrzymywali do swoich dłoni produkt lepszy od innych, więc oferujemy solidne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to by nasza usługa była systematycznie aktualizowana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, w jakiej branży działacie i jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu internetowego polegająca na zakodowaniu źródła strony www w taki sposób aby wyświetlała się idealnie na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność serwisu dogadywana jest już na wczesnym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po wgraniu na serwer przystosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się expressowo w Google gdyż są wdrażane profesjonalnie oraz zgłaszane zaraz po skończeniu usługi do indeksacji Google przy pomocy mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas witryna jest w każdym aspekcie przystosowana do specjalności biznesu i grupy docelowej, pod jaką jest programowana. Znakomicie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Szczucin

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod kątem kosztów oraz jakości wizytówki stron www. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od wielu aspektów. Najważniejsze z nich rozpisaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego można skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej precyzyjnego obliczenia ceny stworzenia strony www. Witryny, które tworzymy, spełniają w pełni warunki prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą zasadniczo istotną pod kątem widzenia Google. Rzetelnie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kodujemy również bez wersji z systemem edycji. Po ukończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny oraz nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie dodatkowe korzyści w postaci: odsłon strony, pozyskaniu większej ilości partnerów oraz zleceń. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Szczucin

Czy masz już własną stronę www, której to użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy wziąć pod lupę gdzie leży przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa i nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie znacznie prościej zrobić witrynę www od początku zaoszczędzając czas oraz środki pieniężne. Niemal wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Zwykle jest jednak tak, że nasza witryna tylko się postarzała i potrzeba jej odświeżenia, dlatego też wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja strony może okazać się niekorzystna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony celem ustalenia koniecznych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji oraz naprawy witryny www istotna jest również obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej wydajność i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Szczucin

Podstawą efektywnej widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Dobrze jest zatroszczy się o to już we wczesnym etapie ich tworzenia, aby uniknąć w przyszłości późniejszych wydatków. Bardzo często klienci kontaktują się z problemem mało widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania portalu www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby uczynić aby ulepszyć jej efektywność oraz widzialność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Następnym, a jednocześnie jednym z najważniejszych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty i artykuły z wykorzystaniem zasadniczych wyrazów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Skontaktuj się!Strony www Szczucin

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia strony internetowej należy w szczególności wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej stroną wizualną, a łatwością w obsłudze. Klienci, ale również projektanci, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów podstawową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie portalu. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć problemów z ustaleniem czego dotyczy witryna, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy dodatkowo przywiązują uwagę na rzetelność wykonania od strony technicznej, aby dana witryna pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz odpowiedniej optymalizacji witryny, ale również i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych usług. A więc w wypadku gdy masz wrażenie, że Wasza witryna www nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł właściwy moment, by skorzystać z naszej usługi. Wykonamy dla was usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny w wynikach Google. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji zacząć działania. Nierzadko konieczny jest generalny remont, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w sieci i nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Do tego cyklicznie zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy treści. Skutecznie jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga