Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Stoczek Łukowski

Obszar usług: Stoczek Łukowski - powiat łukowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym wymiarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają zasady stawiane przez wyszukiwarki, co gwarantuje im dobrą lokalizację na tle konkurencji.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet małe i większe biznesy, dzięki wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił absolutnie metody działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o pozyskanie potencjalnego kontrahenta. Dodatkowo, w sieci internetowej, jest duża szansa pozyskać o wiele więcej klientów naszych towarów lub usług.


Już teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej działalności. Podniesienie aktywności w sieci pozwoli Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych kontrahentów. Stworzymy od zera, bądź zmodernizujemy gotową witrynę tak, by była wizytówką Twojej firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia uporządkowaną strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania witryny internetowej, polegająca na samoistnym dopasowaniu się elementów strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana witryna www, powinien szybko rozpoznać się w jej logicznym układzie, i bez najmniejszego kłopotu odczytać zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn www, mająca na celu odpowiednie usprawnienie witryny www, by była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na wybrane frazy i słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich informacji i zmian, strona www jest wyrazista, funkcjonalna oraz sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać klientów, potrzeba Ci coś więcej aniżeli tylko dobrych produktów oraz fachowej jakości obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz efektywnie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurentów oraz ustaleniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu w prostej lini doprowadzi do wzrostu konwersji.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Stoczek Łukowski

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy szybkie, responsywne i schludne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu rozbudowania zlecenia, a co się z tym wiąże, czasu który należy poświęcić do jej stworzenia. Zachęcamy także skorzystać z formularza wyceny strony www, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, aby oszacować expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde nasze zadanie poprzedza odpowiednio dostosowany do branży oraz charakteru branży, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony kolejnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta jesteśmy w stanie również zaprogramować stronę w wersji systemu edycji treści. Zapewniona także przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, która jest podstawą widoczności strony w Google i dużą pomocą dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, schludny a także użyteczny serwis www odpowiednio dostosowany do branży Twojej działalności. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Stoczek Łukowski

Witryna ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na odpowiednim poziomie widoczności oraz zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, wymagana jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Ci takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony, modułów czy zapewnienie optymalnej responsywności. Istotne są także aktualizacje systemu WordPress w sytuacji posiadania strony www z systemem treści CMS w panelu systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy rzetelny darmowy audyt Twojej witryny internetowej, a następnie możemy zaproponować najbardziej korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Stoczek Łukowski

Optymalizacja SEO strony internetowej jest bardzo koniecznym procesem, mającym wpływ na okazanie się na pierwszej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez nas już na początkowym etapie projektowania witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Wykonujemy również zupełnie bezpłatny, profesjonalny audyt strony www już funkcjonującej, ułatwiający odnaleźć wszelakie nieprawidłowości które wpływają na jej słabą indeksację w wyszukiwarce Google. Kolejnie przechodzimy do właściwych rozwiązań, tak by Państwa strona internetowa pracowała idealnie. Także duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Państwa tekst na stronę internetową jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony we właściwe frazy oraz słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Co ważne! Płacisz za jeden artykuł, po czym my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu indywidualnych treści, wspomagające extra zaplecze dla pozycjonowania. Zapytaj o szczegóły!Strony www Stoczek Łukowski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Solidnie stworzona strona www wyróżni Twoją działalność w odniesieniu do konkurencji oraz sprawi odniesienie znacznych efektów widoczności w sieci. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od wyznaczenia celu jaki musi pełnić dana strona internetowa i rzeszy użytkowników, do których spodziewamy się dotrzeć. Następnie ustalamy jakie dane powinne znajdować się na stronie, tak aby były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał jasne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podnoszą wartość strony, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Kompozycja oraz kolorystyka zapewniają przyjazny dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Przygotowane przez naszą firmę strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Nastawiamy się na prostotę oraz prawidłową optymalizację strony internetowej, co pod każdym względem spełnia wszystkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby nadążyć za ciągle rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, aby ich witryny www były w pełni dobrym narzędziem reklamowym. Gdy masz już swoją witrynę internetową i zaczynasz uświadamiać sobie, iż Twoja strona internetowa przestaje pracować należycie, wówczas warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Znajomość fachu naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie oryginalnego wyglądu, dostosowanego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę witryny www oraz doradzimy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością rozumiesz, iż nie wystarczy posiadać świetnie zrobioną firmową stronę internetową. Ważna jest też prawidłowa obsługa, aby całość ciągle sprawnie działała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, doskonale dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Kiedy zdarzy się taka potrzeba, to odnowimy stronę odnośnie do zmiany oprawy graficznej, budowy i właściwości. Na bieżąco przeprowadzimy różne naprawy, zapewniając docelowo całościową modernizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


A zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga