Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Gubin

Obszar usług: Gubin - powiat krośnieński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych metod, które pozyskają dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w sieci. To kompleksowe oraz gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy dostawali do swoich dłoni mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy solidne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza usługa była nieustannie odświeżana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu internetowego polegająca na ułożeniu źródła kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu omawiana jest już na wczesnym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po skończeniu przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce Google ponieważ są wykonywane fachowo oraz zgłaszane tuż po uruchomieniu portalu do indeksacji Google przy pomocy mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim aspekcie dostosowana do specjalności branży i grupy końcowej, dla jakiej jest programowana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami sekretów. To owocna mieszanka wiedzy, z którą możemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Gubin

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne odnośnie kosztów i jakości serwisy. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od bardzo wielu aspektów. Podstawowe z nich wymieniliśmy w formie pytań w naszym formularzu wyceny, z którego można skorzystać w celu prostszego oraz bardziej precyzyjnego oszacowania kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Portale, które tworzymy, wypełniają w pełni wymagania odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wysoce istotną z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Sumiennie zaprogramowana i zoptymalizowana witryna ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kodujemy też bez wersji z systemem edycji treści. Po ukończeniu usługi dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty oraz profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie wyczekiwane profity w postaci: wyświetleń strony, przyciągnięciu większej ilości klientów oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Gubin

Czy dysponujesz już swoją stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia założonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się wyjaśnić gdzie leży powód problemu. W obszar naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania i nie zawsze jest warta. Czasami znacznie lepiej wykonać witrynę www od podstaw zaoszczędzając czas oraz środki finansowe. Prawie wszystko zależy od jej wykonania. Często jest jednak tak, że nasza strona tylko się postarzała i potrzeba jej modernizacji, dlatego dodatkowo proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa witryn może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia koniecznych aspektów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy strony www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej sprawność i konkurencyjność. Koniecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Gubin

Podstawą efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już w pierwszej fazie jej tworzenia, tak aby uniknąć na przyszłość dodatkowych środków. Dosyć często kontrahenci kontaktują się z problemem zbyt małej lub wcale niewidocznej strony w wynikach wyszukiwarki. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania portalu, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należy uczynić aby uefektywnić jej efektywność oraz widoczność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Kolejnym, a zarazem jednym z bardzo ważnych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych wyrazów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Wypróbuj to!Strony www Gubin

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania witryny należy przede wszystkim wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a funkcjonalnością. Klienci, ale także wykonawcy, bardzo różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów zasadniczą rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej projektu. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć problemu z zauważeniem o czym jest strona www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy dodatkowo koncentrują się na dokładności wykonania od strony technicznej, by dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji strony www, ale także i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych kompetencji. A więc w wypadku kiedy odnosisz przeczucie, że Twoja witryna www nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł zasadny okres, by się do nas zgłosić. Przeprowadzimy dla was usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach wyszukiwarek. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji wziąć się do działania. Nierzadko jednak potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Stale zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy treści. Rozsądnie jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga