Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Bełżyce

Obszar usług: Bełżyce - powiat lubelski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas metod, które zdobędą dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w sieci. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy wartościowe tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza propozycja była permanentnie udoskonalana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy pokazać na co nas stać. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkownika online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się idealnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już w pierwszym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu www pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli witryna po ukończeniu dostosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wdrażane profesjonalnie oraz zgłaszane zaraz po ukończeniu usługi do indeksacji Google przy pomocy mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas strona jest w każdym aspekcie dostosowana do specjalizacji działalności i grupy docelowej, dla jakiej jest opracowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna mieszanka wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Bełżyce

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne odnośnie ceny oraz jakości strony. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od wielu czynników. Te podstawowe z nich wymienione są w formie pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego obliczenia wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Portale, które tworzymy, wypełniają w pełni zasady odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest rzeczą bardzo ważną pod kątem widzenia wyszukiwarki Google. Rzetelnie stworzona i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kodujemy też bez wersji edycją treści strony. Po skończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie wyczekiwane korzyści pod postacią: wyświetleń, zgromadzeniu dodatkowej ilości kontrahentów oraz zleceń. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Bełżyce

Czy posiadasz już swą stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia założonych wyników? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się rozpoznać gdzie jest powód tego stanu rzeczy. W obszar naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa oraz nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie o wiele lepiej zrobić stronę od nowa zaoszczędzając czas oraz fundusze. Praktycznie wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Zwykle jest jednak tak, iż nasza strona tylko się postarzała i potrzeba jej odnowienia, dlatego dodatkowo oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja witryn www może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony celem omówienia koniecznych aspektów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy strony www znacząca jest również obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej sprawność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Bełżyce

Filarem efektu widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już w początkowej fazie jej tworzenia, tak aby zapobiec na przyszłość późniejszych nakładów pieniężnych. Niejednokrotnie kontrahenci kontaktują się z problemami słabej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją strony internetowej, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należy zmienić aby usprawnić jej efektywność oraz pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z decydujących aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem istotnych słów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system użycia tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Skontaktuj się!Strony www Bełżyce

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia portalu należy przede wszystkim wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem portalu, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, ale również projektanci, odmiennie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów podstawową rzeczą jest skupienie się na oprawie witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć kłopotu z określeniem czego dotyczy strona, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy ponadto koncentrują się na solidność wykonania od strony technicznej, aby dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji portalu, ale również i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas portale www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych usług. A więc w wypadku gdy odnosisz odczucie, że Wasza witryna nie działa prawidłowo, to przyszedł najlepszy czas, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy dla was darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach wyszukiwania Google. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa zacząć działania. Czasem potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie i nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Nieustannie zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, fotografii czy tekstu. Dobrze jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga