Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Modliborzyce

Obszar usług: Modliborzyce - powiat janowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką widocznością w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które pozyskają dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi Kontrahenci dostawali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy solidne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza oferta była na bieżąco odświeżana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkownika online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony www polegająca na zakodowaniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się poprawnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność strony omawiana jest już na wczesnym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony internetowej pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli witryna po przekazaniu przygotowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się expressowo w wyszukiwarce gdyż są wdrażane profesjonalnie i zgłaszane tuż po wykonaniu portalu do indeksacji Google przy pomocy mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas witryna jest we wszelkim aspekcie dobrana do specjalności branży i grupy końcowej, dla której jest przygotowywana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Modliborzyce

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości wizytówki stron. Niewątpliwym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od wielu aspektów. Najważniejsze z nich wyszczególniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego zachęcamy skorzystać w celu szybszego i bardziej doprecyzowanego oszacowania ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymogi zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezwykle istotną pod kątem widzenia wyszukiwarek. Sumiennie stworzona i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to tworzymy zarówno bez wersji z edycją treści. Po skończeniu pracy otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny i profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa nowe profity pod postacią: większych wyświetleń strony, przyciągnięciu nowych partnerów biznesowych oraz zleceń. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Modliborzyce

Czy dysponujesz już swą stronę www, której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia założonych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy ustalić gdzie jest powód tego stanu rzeczy. W skład naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania i nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie o wiele prościej wykonać witrynę www od początku zachowując czas i fundusze. Prawie wszystko zależy od jej wykonania. Zwykle jest jednak tak, że nasza strona www zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, dlatego dodatkowo proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja portalu www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy zatem do kontaktu z z naszą agencją celem omówienia niezbędnych szczegółów. Oprócz modernizacji oraz naprawy strony znacząca jest również obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej sprawność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Modliborzyce

Warunkiem efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej zadbać o to już na wczesnym etapie ich projektowania, tak aby uniknąć na przyszłość niepotrzebnych nakładów pieniężnych. Często kontrahenci kontaktują się z problemem słabej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszych zapotrzebowań świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją portalu, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należy zmienić aby uefektywnić jej kondycję oraz widzialność w wynikach Google. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a jednocześnie jednym z fundamentalnych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe teksty oraz artykuły z wykorzystaniem strategicznych słów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda wykorzystania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Sprawdź to!Strony www Modliborzyce

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu portalu www należy w szczególności wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem graficznym, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, jak też sami wykonawcy, odmiennie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną sprawą jest skupienie się na oprawie projektu. Użytkownik, który znajdzie się na www, nie powinien mieć problemów z ustaleniem czego dotyczy strona, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy ponadto przywiązują uwagę na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, aby dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji witryny www, ale również i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc gdy odnosisz wrażenie, że Państwa witryna www nie działa właściwie, to nadszedł odpowiedni moment, by się do nas zgłosić. Przeprowadzimy dla Państwa usługę darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu www w wynikach wyszukiwania. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przejść do działania. Często konieczna jest modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Do tego często zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, fotografii czy treści. Mądrze jest też czasem co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej stan owa pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga