Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Kock

Obszar usług: Kock - powiat lubartowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony www dla firm handlowych oraz usługowych. Rzetelność wykonania oraz prędkość działania to nasze atuty, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez skierowanie naszych działań na optymalizację lokalną możemy zapewnić skuteczną widzialność firmy w internecie i zwiększenie wartości handlowych.


E-handel to mająca wiele zalet, rewolucja w sprzedaży, w której uczestniczy coraz więcej użytkowników. Dostęp do tej technologii można uzyskać niemalże w każdym zakątku świata dzięki możliwościom mobilnych odbiorników internetowych. Kluczem do sukcesu dla dużej rzeszy przedsiębiorców jest obecnie obecność w sieci www, otwierając przed nimi masę możliwości przebicia się na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie zwlekaj aż konkurenci Cię wyprzedzą! Zatroszcz się o to, aby wasza firmowa strona internetowa znalazła się na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Nasza agencja zrobi to dla Ciebie.


Wypracowanie obecności strony www w sieci to proces, który wymaga specjalistycznego przygotowania a zarazem wiedzy na temat spożytkowania dostępnych metod i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www wykonujemy poprzez wykorzystanie aktualnych technologii oraz trendów, a także zapewniając wymagania i oczekiwania zleceniodawcy. Nasze strony internetowe są w stu procentach mobilne, czyli płynnie układające się do rozmiarów ekranu wszelkiego urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem edycji treści (CMS), w bardzo przyjazny sposób pozwoli na wykonywanie aktualizacji m.in. zakładek na stronie internetowej.


Nowoczesne strony internetowe, kompleksowy serwis www, innowacyjne rozwiązania – Serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika takiego projektowania, która polega na samoczynnym dopasowaniu się układu witryny www do rozmiarów ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Google wspiera strony o tej strukturze.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Efektywna nawigacja witryny www sprawi, że użytkownik od razu uzyska wszystkie istotne informacje. Strona internetowa posiada wbudowany system edycji treści strony CMS Wordpress na stronie www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Wykonanie kodu a także struktury portalu www tak, aby jej treść w sposób przejrzysty i kompleksowy dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania użytkowników korzystających z wyszukiwarki internetowej.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Tworząc witryny internetowe dla naszych klientów, piszemy zgodny z zasadami SEO kod a także przywiązujemy uwagę do tego, aby były one wypełnione dobrej jakości treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu wyszukiwarki internetowej Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Monitoring rynku, działań konkurencji oraz określanie grupy docelowej to zadania, które mają ogromny wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy również na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy w swojej pracy. Bez znaczenia jest dla nas, czym się zajmujesz i w jakiej branży działasz, stworzymy dla Ciebie idealną witrynę www, mając w pełni na uwadze stosowanie się do zasad odpowiedniej optymalizacji SEO jak i również nienagannego wyglądu. Dzięki nam wasza firmowa strona www będzie miała bardzo dobrą szansę na uzyskanie odpowiedniej pozycji w Google.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kock

Agencja internetowa dkstrony zyskała bogate doświadczenie dzięki wielu wykonanym projektom, których wykonaliśmy na przestrzeni niemalże dziesięciu lat. Cena strony internetowej zależy od kilku elementarnych czynników, ten ogólny to niewątpliwie stopień skomplikowania konkretnego projektu. Precyzyjną cenę strony wycenimy po wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Projekt strony www pochłania nam dużo czasu, realizujemy zarówno pomysły naszych zleceniodawców, jak i charakterystykę branży, w której działa firma. Nasz projekt strony internetowej zaczynamy od wykonania bezpłatnej wersji graficznej narysowanej w Adobe Photoshop. Gdy dojdziemy do porozumienia odnośnie grafiki strony, umiejscowienia elementów a także jej struktury przystępujemy do programowania według wybranej technologii AMP, lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS z systemem WordPress, a także jako wizytówkę bez edycji CMS. Każda wykonana przez nas witryna www spełnia zasady właściwej optymalizacji SEO korzystnej dla algorytmu wyszukiwarek. Pozycjoner robiący audyt strony www nie musi za dużo pracować, aby zapewnić jej pozycję na pierwszych wynikach w Google. Zapraszamy do kontaktu już teraz, a przekonamy Cię że rzetelna, dobrze stworzona strona nie zawsze kosztować musi duże pieniądze.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kock

Firmowa strona www jest Twoją wizytówką w sieci. Struktura strony internetowej, jej wygoda użytkowania, layout oraz treści mają znaczny wpływ odnośnie postrzegania Państwa działalności przez kontrahentów. Kontrahenci chcą zredukować czas poświęcony na podejmowanie decyzji zakupowej do minimum. Jeśli wasza oferta nie zostanie logicznie przedstawiona, wówczas z dużym prawdopodobieństwem klient może zrezygnować już na starcie z nawiązania kontaktu. Zadzwoń do nas, a dokonamy odpowiedniej oceny technicznej i wizualnej Twojej strony www oraz przedstawimy konkretną usługę, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu grafiki i unowocześnieniu jej układu tak aby lepiej wypełniała swoją funkcję, naprawa strony www, podczas gdy strona uległa awarii od strony programistycznej lub potrzebna jest aktualizacja wtyczek w CMS oraz została zhakowana lub zawirusowana. Czasami lepszym wyjściem jest stworzenie od zera nowej witryny www, administracja strony www to stała współpraca z naszą agencją dokonującą bieżących uaktualnień na stronie www. Obsługa stron internetowych usługa zalecana dla prawidłowego funkcjonowania firmowych witryn. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami celem wyboru właściwej usługi tak, by wasza strona www przynosiła dla was jak najwięcej korzyści.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kock

Każdy dysponent firmowej strony internetowej chciałby, by jego witryna www była owocna, zachęcała i przyciągała do siebie klientów, co przełożyłoby się na zwiększenie nowych kontaktów biznesowych, skutkującym podwyższeniem transakcji bądź subskrypcji. Nie zawsze tak się dzieje. Składa się na to wiele czynników, a także umiejętność ich użycia i prawidłowego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej jest podstawą indeksacji strony na dobrych pozycjach w wyszukiwarkach. Duże znaczenie ma dla nas SEO lokalne, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania użytkowników z danego miasta oraz regionu. Dlatego w pierwszej kolejności wykonujemy bezpłatny, dogłębny audyt strony internetowej, by znaleźć wszelkie wady oraz nieprawidłowości na stronie, które wpływają niekorzystnie na pozycję i konwersję w wyszukiwarce Google. Dzięki usłudze seo copywriting zapewniamy wartościowe, interesujące oraz zrozumiałe treści na stronie, zawierające odpowiednią liczbę fraz i słów kluczowych wymaganych przez algorytmy Google. Piszemy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz jeden raz, a otrzymujesz pożyteczne artykuły mające duże znaczenie dla SEO które napisane są za pomocą odpowiedniej składni, dzięki temu uzyskujesz kilkadziesiąt niepowtarzalnych, niezbędnych dla wyszukiwarki Google artykułów.Strony www Kock

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Pomożemy w budowie profesjonalnego wizerunku waszej firmy w sieci. Postaramy się by Państwa firmowa strona internetowa w pozytywny sposób wyróżniała się pośród konkurencji, zarówno pod względem technicznym jak i jej wyglądu, dbamy również o prawidłową optymalizację strony internetowej mającą wpływ na szybkość a także widoczność w internecie. Projektowanie stron internetowych którymi się zajmujemy poprzedzone jest mnóstwem ściśle sprecyzowanych działań dostosowanych pod kątem danej branży, mających na celu wyeksponować Twoją firmę w sieci internetowej. Budowa tworzonej przez nas każdej strony internetowej opiera się na prostym, oraz efektywnym przekazie, będącym w stanie dotrzeć do odbiorcy z wykorzystaniem opracowanych słów kluczowych i fraz. Dzięki naszym działaniom Twoja strona www z całą pewnością pojawi się na wysokich miejscach wyszukiwarek po wpisaniu przez użytkownika poszukiwanego hasła związanego z określoną tematyką. Układ strony internetowej stworzony jest w sposób przejrzysty bez używania zbędnej ilości grafiki co wpływa na jej szybkość wczytywania a także czytelność odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości artykułów SEO. Interesujące teksty SEO zawarte na stronie internetowej są w pełni przejrzyste których celem jest w prosty sposób dotarcie do ważnych informacji, produktów bądź usług w celu zwiększenia zysków oraz użytkowników witryny. Dużą uwagę kładziemy na pełną satysfakcję i zadowolenie naszego kontrahenta, toteż otwarci jesteśmy na Twoje sugestie na każdym etapie tworzenia strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W obecnym świecie prawidłowo zaprojektowana strona internetowa jest jednym z najlepszych narzędzi marketingowych. Branża IT w szczególności tworzenie stron www to nieustannie zmieniające się trendy a także technologie ich tworzenia. A więc aby strona internetowa spełniała swoje zadanie czyli przyciągała odpowiedniej ilości odwiedzin oraz konwersji musi być na bieżąco administrowana. Stara strona www może odstraszać klientów, a także generować na darmo niepotrzebne koszty. Oferowana usługa jaką jest modernizacja strony internetowej, to nowy ciekawy design, a także właściwy content marketing, który z pewnością przyniesie dla Ciebie korzyści w postaci efektywnej komunikacji z kontrahentem. Wykonamy bezpłatny audyt SEO strony www, na podstawie którego wykonujemy modernizację strony internetowej, ma ona na celu odróżnienia się wśród konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Każda działająca już strona internetowa wymaga raz na jakiś czas uaktualnienia grafiki, dokonania aktualizacji CMS bądź mniej lub bardziej skomplikowanych zmian programistycznych. Wpływają na to zmieniające się trendy graficzne, pojawiające się na bieżąco uaktualnienia systemów CMS oraz po prostu wynikające błędy od strony kodu. Obsługa stron internetowych w naszym wykonaniu to szerokie spektrum prac graficznych, a także programistycznych. Warto już teraz zlecić nam obsługę witryny www, by mieć zapewnioną odpowiednią konwersję i wysoką pozycję w wyszukiwarce Google. Już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! dzięki której z pewnością Państwo i wasza strona www na tym skorzystają!.


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga