Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Olszyna

Obszar usług: Olszyna - powiat lubański.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym obrębie. Nasze nowoczesne strony www w pełni spełniają wytyczne nakładane przez Google, co gwarantuje im bardzo dobrą pozycję wyszukiwarkach internetowych.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet małe i większe biznesy, dzięki wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił diametralnie strategię działania wielu firm konkurujących o uwagę potencjalnego klienta. Na dodatek, dzięki internetowi, jest duża szansa przyciągnąć o wiele więcej interesantów naszych towarów oraz usług.


Już dziś zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o firmie. Zwiększenie aktywności w internecie pozwoli Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy sporo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od zera, bądź zmodernizujemy istniejącą stronę tak, by była wizytówką biznesu w sieci. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia serwisu internetowego, polegająca na samoistnym ułożeniu wyglądu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje zasugerowana dana strona www, powinien naturalnie rozpoznać się w jej logicznym układzie, oraz bez kłopotu wyszukiwać zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali, mająca na celu takie przygotowanie portalu, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na zdefiniowane frazy oraz słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalnych modyfikacji, strona www jest czytelna, funkcjonalna i sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby pozyskać klientów, potrzeba Ci więcej niż jedynie dobrego produktu i fachowej jakości obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz skutecznie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurentów i sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z pewnością doprowadzi do wzrostu konwersji.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Olszyna

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje efektywne, responsywne i czytelne witryny. Całkowity koszt witryny www zależny jest od stopnia skomplikowania zlecenia, i co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić do jej ukończenia. Prosimy również skorzystać z formularza wyceny projektu, dostępnym na naszej stronie, by oszacować od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde przez nas zadanie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży oraz charakteru działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony www kolejnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię jesteśmy w stanie również zbudować stronę internetową w wersji systemu edycji treści. Gwarantowana także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą zaindeksowania strony w wynikach Google oraz dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty oraz użyteczny serwis www odpowiednio dopasowany do branży Twojej działalności. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Olszyna

Witryna ma wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać strony www na możliwie wysokim poziomie widoczności oraz zapewnić im sprawną pracę, konieczna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z wielką chęcia zapewnimy Ci taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny, modułów lub zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w przypadku użytkowania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dokładny bezpłatny audyt Twojej strony internetowej, oraz zaproponujemy najbardziej korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Olszyna

Optymalizacja SEO strony internetowej jest niezwykle koniecznym procesem, wpływającym na okazanie się na czołowej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez nas już we wczesnym etapie tworzenia strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Wykonujemy także bezpłatnie, dobry audyt strony www funkcjonującej, umożliwiający wybadać wszystkie błędy wpływające na jej złą indeksację w Google. W następnej kolejności przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, by Państwa witryna www działała poprawnie. Spory nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Ciebie tekst na stronę www jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w wybrane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Pamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różniących się treści, wspomagające poprawne zaplecze pozycjonerskie. Zadzwoń do nas!Strony www Olszyna

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo wykonana strona www wyróżni Waszą firmę względem konkurencji i sprawi odniesienie wyższych pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki powinna spełniać dana strona i rzeszy klientów, do których chcemy dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie internetowej, by były oczywiste i umieszczone w sposób taki, aby użytkownik w sposób intuicyjny, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał konkretne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podwyższają zalety estetyczne strony, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Układ i kolorystyka gwarantują przyjazny dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą firmę strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Kierujemy się prostotą i odpowiednią optymalizację witryny www, co doskonale spełnia wszystkie wymogi algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nie zostać w tyle za systematycznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, ażeby ich strony internetowe były w pełni skutecznym narzędziem reklamowym. Gdy posiadasz już własną stronę oraz zaczynasz dostrzegać, że Twoja strona przestaje funkcjonować właściwie, to warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej oryginalnego wyglądu, w sam raz do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony internetowej, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę witryny www oraz podpowiemy optymalne rozwiązania, które wdrożymy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości jesteś świadomy, że nie wystarczy posiadać bardzo dobrze wykonaną firmową witrynę internetową. Ważna jest też właściwa obsługa, by wszystko ciągle sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w pełni dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Kiedy zdarzy się owa potrzeba, to odświeżymy stronę www odnośnie do zmiany oprawy graficznej, formy i właściwości. Bez wahania wykonamy wszystkie naprawy, zapewniając w efekcie końcowym całościową modernizację strony www. Zapraszamy do kontaktu!


A zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga