Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Zelów

Obszar usług: Zelów - powiat bełchatowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym wymiarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają zasady nakładane przez wyszukiwarkę Google, co zapewnia im dobrą widoczność w wyszukiwarce Google.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet małe i średnie działalności, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił gruntownie metody funkcjonowanie wielu firm konkurujących o znalezienie potencjalnego kontrahenta. Poza tym, za pomocą internetu, można szybciej osiągnąć o wiele więcej odbiorców naszych towarów oraz usług.


Już teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o działalności jaką prowadzisz. Wzmocnienie aktywności w sieci pozwoli Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy mnóstwo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych klientów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź zmodernizujemy gotową stronę www tak, by była wizytówką Twojego biznesu w internecie. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia uporządkowaną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania stron internetowych, polegająca na samoistnym dostosowaniu się struktury graficznej strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje oddana dana witryna www, powinien momentalnie zorientować się w jej logicznym układzie, oraz bez kłopotów wyszukiwać zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie strony www, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki w wyszukiwarce na określone frazy oraz wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych modyfikacji, witryna www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby przyciągnąć klientów, na pewno potrzebujesz czegoś więcej niż tylko dobrych produktów i fachowej obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu w sieci jest dzisiaj firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz skutecznie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działalności konkurencyjnej i wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu z całą pewnością doprowadzi do poprawy ilości kontaktu z Państwa firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Zelów

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje szybkie, responsywne oraz schludne strony www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od wymiaru skomplikowania projektu, a co za tym idzie, czasu który trzeba poświęcić do jej ukończenia. Sugerujemy także skorzystać z formularza wyceny, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, aby sprecyzować już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde przez nas zadanie poprzedza dostosowany do branży i specyfiki działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny w dalszej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją prośbę możemy również zbudować stronę internetową w wersji systemu edycji. Zapewniona także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, jest to fundamentem zaindeksowania strony w wyszukiwarkach i dużym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Na koniec dostajesz profesjonalny, przejrzysty a także użyteczny serwis www odpowiednio dostosowany do branży Twojej firmy. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Zelów

Wizytówka strony w internecie ma wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by pomnożyć jej konwersję. By utrzymać strony www na najwyższym poziomie widoczności a także zapewnić im sprawną pracę, wymagana jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z chęcią zapewnimy Ci takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny www, modułów czy zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania witryny www z systemem treści CMS w panelu administracyjnym WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy rzetelny darmowy audyt waszej witryny internetowej, i zaproponujemy jak najbardziej korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Zelów

Optymalizacja SEO strony www jest niezwykle niezbędnym procesem, wpływającym na okazanie się na czołowej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez nas już w początkowym etapie tworzenia witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Wykonujemy także bezpłatny, dokładny audyt strony www funkcjonującej, ułatwiający odnaleźć wszelakie błędy które wpływają na jej niską indeksację w wyszukiwarkach. W dalszej kolejności przechodzimy do konkretnych rozwiązań, aby wasza strona internetowa funkcjonowała poprawnie. Spory nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa tekst na stronę internetową jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w mocne frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Zapamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu odmiennych tekstów, budujących super zaplecze dla pozycjonowania. Napisz do nas!Strony www Zelów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Solidnie utworzona strona www wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji oraz przyczyni się do odniesienia lepszych pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki powinna spełniać dana witryna www i rzeszy kontrahentów, do których pragniemy dotrzeć. Następnie określamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie, tak by były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, by odwiedzający w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał precyzyjne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia i galerie podnoszą walory estetyczne witryny, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Układ oraz koloryzacja gwarantują przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez dkstrony strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz oryginalne. Stawiamy na prostotę oraz należytą optymalizację strony, co doskonale spełnia wszystkie wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nadążyć za nieprzerwanie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, ażeby ich witryny www były w pełni skutecznym narzędziem marketingowym. Od kiedy masz do dyspozycji już swoją witryną www oraz zaczynasz odnosić wrażenie, że Twoja witryna internetowa przestaje funkcjonować bezawaryjnie, wówczas warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Znajomość fachu naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie nowoczesnego i świeżego wyglądu, dostosowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny internetowej, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę strony internetowej oraz zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością uświadamiasz sobie, że nie wystarczy mieć znakomicie stworzoną firmową witrynę www. Bardzo istotna jest jej profesjonalna obsługa, aby wszystko wciąż sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w pełni dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Gdy zdarzy się taka potrzeba, to zmienimy stronę z punktu widzenia zmiany szaty graficznej, budowy i łatwości w użyciu. Błyskawicznie dokonamy wszystkie naprawy, gwarantując finalnie kompleksową optymalizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga