Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Piątek

Obszar usług: Piątek - powiat łęczycki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym obszarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www spełniają wymagania stawiane przez wyszukiwarkę internetową, co gwarantuje im bardzo dobrą widoczność w Google.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet małe i większe firmy, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił absolutnie pogląd na działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o znalezienie potencjalnego kontrahenta. Co więcej, przy pomocy internetu, można osiągnąć o dużo więcej klientów naszych produktów a także usług.


Od teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o firmie. Wzmocnienie aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych kontrahentów. Stworzymy od zera, bądź dokonamy modernizacji aktualną stronę www tak, aby była wizytówką biznesu w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia przejrzystą strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia strony internetowej, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się wyglądu graficznego strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje zasugerowana dana strona internetowa, powinien w szybkim czasie rozpoznać się w jej budowie, i bez kłopotów wyszukiwać poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu odpowiednie przygotowanie strony www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki w wyszukiwarce na poszczególne frazy i wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich modyfikacji, witryna www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby pozyskać kontrahentów, z pewnością potrzebujesz coś więcej niż jedynie dobrego produktu i fachowej jakości obsługi klienta. Ważną częścią marketingu internetowego jest w teraźniejszych czasach firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz skutecznie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, działalności konkurencyjnej i ustaleniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia konwersji.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Piątek

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje szybkie, mobilne i przejrzyste strony internetowe. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu rozbudowania zlecenia, a co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić na jej ukończenie. Sugerujemy także skorzystać z formularza wyceny witryny www, dostępnym na naszej stronie, by sprecyzować o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde jedno zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do danej branży i charakteru firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony następnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta jesteśmy w stanie również zakodować stronę internetową w wersji bez edycji treści. Zapewniona także przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą efektu widoczności strony w wyszukiwarkach i dużym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Na koniec dostajesz profesjonalny, przejrzysty a również użyteczny serwis www odpowiednio dopasowany do tematyki Twojej działalności. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Piątek

Witryna posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać witryny na optymalnym poziomie widoczności oraz zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z chęcią zapewnimy Tobie takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony www, modułów czy zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w sytuacji użytkowania strony www z wersją edytowalną w CMS w panelu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy rzetelny bezpłatny audyt Państwa witryny internetowej, a następnie zaproponujemy jak najbardziej odpowiednie rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Piątek

Optymalizacja SEO strony firmowej jest bardzo koniecznym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na pierwszej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już we wczesnym etapie projektowania witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Oferujemy również nieodpłatny, dobry audyt strony www która już funkcjonuje, umożliwiający odszukać wszelakie niepoprawności które odwzorowują na jej niską indeksację w wyszukiwarkach. W następnej kolejności przystępujemy do konkretnych rozwiązań, tak aby Państwa witryna pracowała dobrze. Także duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was artykuł na stronę firmową jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w poszukiwane frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Pamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych tekstów, wspomagające dobre zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź nas!Strony www Piątek

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo utworzona strona www wyróżni Twoją firmę w odniesieniu do konkurencji i przyczyni się do odniesienia znacznych efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki ma spełniać dana strona www i rzeszy klientów, do których chcemy dotrzeć. Po czym określamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie, tak by były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, aby użytkownik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał dokładne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia i galerie wzmacniają zalety estetyczne portalu, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Układ i koloryzacja zapewniają miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Opracowane przez naszą agencję strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą i profesjonalną optymalizację witryny internetowej, co pod każdym względem spełnia wszelkie wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby podążyć za ciągle rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, by ich strony www wyróżniały się w pełni bezawaryjnym narzędziem reklamowym. Gdy masz do dyspozycji już swoją witrynę i zaczynasz uświadamiać sobie, iż Twoja witryna www przestaje funkcjonować zadowalająco, wówczas warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www nowego i świeżego wyglądu, adekwatnego do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny internetowej, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny www oraz doradzimy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości jesteś świadomy, iż nie wystarczy mieć znakomicie zrobioną firmową stronę internetową. Ważna jest też odpowiednia obsługa, by całość ciągle sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w pełni dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Jak tylko zdarzy się taka potrzeba, to zmienimy stronę odnośnie do zmiany oprawy graficznej, struktury i łatwości w użyciu. Na bieżąco dokonamy wszystkie naprawy, gwarantując docelowo całościową modernizację strony www. Nawiążmy współpracę już dziś!


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga