Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Krzepice

Obszar usług: Krzepice - powiat kłobucki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych metod, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w Internecie. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc przedstawiamy profesjonalne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza propozycja była systematycznie odświeżana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu www polegająca na ułożeniu struktury strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się poprawnie na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już w początkowym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli strona po ukończeniu przystosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są projektowane profesjonalnie oraz zgłaszane tuż po wykonaniu projektu do indeksu Google przy pomocy mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas witryna jest w każdym aspekcie dostosowana do gałęzi branży oraz grupy docelowej, dla jakiej jest przygotowywana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna kompozycja wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Krzepice

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod względem ceny oraz jakości serwisy. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu czynników. Te najistotniejsze z nich rozpisaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego i bardziej precyzyjnego oszacowania wartości wykonania strony www. Witryny, które tworzymy, wypełniają w pełni zasady zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezmiernie znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Starannie wykonana i zoptymalizowana witryna ma spore znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kodujemy też bez wersji z edycją treści. Po ukończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa oczekiwane profity pod postacią: wyświetleń strony, sprowadzeniu kolejnych partnerów oraz zleceń. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Krzepice

Czy posiadasz już swoją stronę www, co do której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się wyjaśnić gdzie leży przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna i nie zawsze jest sensowna. Czasami znacznie prościej zaprojektować stronę www od zera zaoszczędzając czas i fundusze. Niemal wszystko zależy od jej wykonania. Zwykle jest jednak tak, iż nasza witryna po prostu się zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, dlatego też proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja portalu www może okazać się niekorzystna. Zapraszamy zatem do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji oraz naprawy strony www istotna jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej efektywność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Krzepice

Fundamentem efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zadbać o to już z początku jej tworzenia, tak aby zapobiec w przyszłości późniejszych nakładów pieniężnych. Dosyć często kontrahenci zgłaszają się z problemami mało widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją strony internetowej, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy zmienić aby poprawić jej efektywność i pozycję w wyszukiwarkach. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z bardzo ważnych czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację ważnych słów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system wykorzystania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Skontaktuj się!Strony www Krzepice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia portalu www należy w szczególności zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem graficznym, a używalnością. Klienci, ale również sami wykonawcy, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów kluczową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej projektu www. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć kłopotów z określeniem do czego nawiązuje witryna www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci oprócz tego zwracają uwagę na poprawności wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna pojawiła się wysoko w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i odpowiedniej optymalizacji portalu www, lecz i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc gdy odnosisz odczucie, że Państwa strona nie działa właściwie, to przyszedł odpowiedni czas, by skorzystać z naszej usługi. Przeprowadzimy dla was usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony w wynikach Google. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was zabrać się za działania. Nierzadko jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły nieustannie zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Stosownie jest też czasem co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny www. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej kondycję owa pozycja pozostanie. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga