Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Lubawka

Obszar usług: Lubawka - powiat kamiennogórski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w Google. Skorzystaj z naszych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w Internecie. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi klienci dostawali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc proponujemy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza usługa była na bieżąco odświeżana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony internetowej polegająca na zakodowaniu źródła strony www w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się idealnie na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność portalu ustalana jest już w początkowym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po skończeniu przystosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się szybko w wyszukiwarce Google ponieważ są wykonywane poprawnie i zgłaszane tuż po ukończeniu projektu do indeksacji Google za pomocą mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas witryna jest we wszelkim calu dobrana do sfery działalności i grupy finalnej, dla której jest przygotowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami tajemnic. To owocna kompozycja wiedzy, z jaką chcemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Lubawka

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod względem ceny i jakości serwisy. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od mnóstwa aspektów. Najważniejsze z nich wymienione są w formie pytań w naszym formularzu, z którego można skorzystać w celu szybszego i bardziej szczegółowego oszacowania ceny stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy, spełniają w pełni warunki poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą szalenie ważną z punktu widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Dobrze zakodowana i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kreujemy zarówno bez wersji edycją treści strony. Po ukończeniu pracy otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny i profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie spodziewane korzyści pod postacią: większej liczby odsłon, przyciągnięciu nowych kontrahentów oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Lubawka

Czy dysponujesz już własną stronę www, której to funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych rezultatów? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy dokonać analizy gdzie jest powód niepowodzenia. W skład naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa i nie zawsze jest sensowna. Czasami znacznie prościej wykonać witrynę od początku przyoszczędzając czas oraz środki finansowe. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza strona tylko się postarzała i potrzeba jej odświeżenia, dlatego dodatkowo wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa portalu może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy więc do kontaktu z nami celem omówienia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy portalu www znacząca jest również obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej wydajność i konkurencyjność. Koniecznie namawiamy do kontaktu z nami celem ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Lubawka

Warunkiem efektywnej widzialności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest zatroszczy się o to już we wczesnej fazie jej tworzenia, tak aby uniknąć na przyszłość niepotrzebnych środków. Dosyć często klienci kontaktują się z problemem słabej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją portalu www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należy zmienić aby usprawnić jej kondycję oraz pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, a zarazem jednym z ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści oraz artykuły wykorzystując kombinację głównych słów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda wykorzystania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Lubawka

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu portalu należy w szczególności wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej stroną wizualną, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, a również projektanci, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów priorytetową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć kłopotów z określeniem o czym jest strona, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy poza tym skupiają się na dokładności wykonania od strony programistycznej, aby dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i odpowiedniej optymalizacji witryny, ale również i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszej oferty. A więc jeśli odnosisz odczucie, że Wasza strona www nie działa prawidłowo, to przyszedł stosowny okres, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy dla was bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w wynikach Google. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji rozpocząć działania. Często konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły systematycznie zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Rozsądnie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej stan owa pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Z tego względu nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga