Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Pruchnik

Obszar usług: Pruchnik - powiat jarosławski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym zasięgu. Nasze nowoczesne strony www w pełni spełniają zasady wyznaczane przez wyszukiwarkę Google, co gwarantuje im bardzo dobrą widoczność wśród konkurencji.


Internet to doskonałe podstawowe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie działalności, dzięki gigantycznym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na dobre strategię funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o pozyskanie potencjalnego klienta. Poza tym, dzięki internetowi, jest duża szansa osiągnąć o dużo więcej klientów naszych produktów i usług.


Już teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o Twoim biznesie. Wzmocnienie aktywności w sieci pozwoli Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych klientów. Zaprojektujemy od zera, bądź zmodernizujemy działającą stronę www tak, aby była wizytówką Twojej działalności w internecie. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania strony internetowej, polegająca na samoistnym dostosowaniu się wyglądu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna, powinien momentalnie spostrzec się w jej schemacie, oraz bez najmniejszych trudności wyszukiwać poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali www, mająca na celu odpowiednie usprawnienie strony www, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na poszczególne frazy oraz wyrazy kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych usprawnień, witryna www jest czytelna, funkcjonalna i wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać kontrahentów, na pewno potrzebujesz więcej aniżeli tylko dobrego produktu i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest w teraźniejszych czasach firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz efektywnie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działalności konkurencyjnej i wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu ilości kontaktu z waszą firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Pruchnik

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje szybkie, responsywne oraz przejrzyste strony www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru rozbudowania zlecenia, a co za tym idzie, czasu potrzebnego do jej stworzenia. Sugerujemy również skorzystać z naszego formularza wyceny, dostępnym na naszej stronie, aby obliczyć dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde nasze zlecenie poprzedza dostosowany do branży i specyfiki działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny www w następnej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie kontrahenta możemy także zaprogramować stronę w wersji systemu edycji treści CMS. Gwarantowana także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, co jest podstawą indeksacji strony w Google i ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty a także użyteczny serwis www odpowiedni do tematyki Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Pruchnik

Witryna internetowa ma duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, aby poszerzyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na odpowiednim poziomie widoczności oraz zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z chęcią zapewnimy Ci taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji użytkowania witryny www z edycją treści CMS w zapleczu systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Pruchnik

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szalenie istotnym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na czołowej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez nas już na wczesnym etapie tworzenia strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Proponujemy również zupełnie bezpłatny, dobry audyt strony www działającej, pozwalający zidentyfikować wszelakie błędy rzutujące na jej słabą indeksację w Google. W dalszej kolejności możemy przejść do konkretnych rozwiązań, aby Państwa strona www funkcjonowała poprawnie. Duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Ciebie tekst na stronę internetową jest unikalny, indywidualny, wyposażony we właściwe frazy oraz wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek. Zapamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnorakich artykułów, budujących dobre zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź nas!Strony www Pruchnik

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio utworzona strona www wyróżni Waszą działalność w porównaniu do konkurencji oraz spowoduje odniesienie powodzenia w Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki musi pełnić dana strona www oraz rzeszy klientów, do których spodziewamy się dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie materiały powinne znajdować się na stronie internetowej, aby były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, aby użytkownik w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał klarowne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia i galerie podwyższają wartość portalu, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Struktura i koloryzacja gwarantują miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Zaprojektowane przez nas strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji i nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz należytą optymalizację strony, co całkiem spełnia kompleksowo wymogi algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby podążyć za non stop rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, by ich strony www wyróżniały się w pełni oryginalnym narzędziem marketingowym. Gdy masz do dyspozycji już swoją witrynę i zaczynasz zdawać sobie sprawę, iż Twoja witryna www przestaje pracować dobrze, wówczas warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie nowego i świeżego wyglądu, dostosowanego do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony www, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę strony internetowej i podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wdrożymy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy mieć bardzo dobrze wykonaną firmową witrynę www. Bardzo istotna jest jej prawidłowa obsługa, by całość wciąż sprawnie działała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, doskonale dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Gdy tylko zajdzie owa potrzeba, to odświeżymy stronę www w odniesieniu do zmiany szaty wizualnej, całokształtu i łatwości w użyciu. Błyskawicznie dokonamy różne naprawy, zapewniając w efekcie końcowym całościową optymalizację strony internetowej. Skontaktuj się z nami!


W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga