Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Złocieniec

Tworzenie stron www i obsługa stron internetowych. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO - optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Złocieniec - powiat drawski.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Tworzymy nowoczesne strony www dla firm i osób indywidualnych. Skrupulatność wykonania i prędkość działania to nasze cechy, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez ukierunkowanie naszych projektów na lokalną optymalizację SEO możemy zapewnić skuteczną widzialność firmy w wyszukiwarce internetowej i podniesienie skuteczności handlowych.


E-commerce to mająca dużo zalet, rewolucja w funkcjonowaniu działalności, do której dołącza coraz więcej użytkowników. Dostęp do tej technologii uzyskujemy nieomal w każdym zakątku świata dzięki możliwościom mobilnych odbiorników internetowych. Dojściem do sukcesu dla szerokiej rzeszy biznesów staje się obecnie widoczność w sieci www, otwierając przed nimi wielkie możliwości przeskoczenia na szersze rynki zbytu.


Nie czekaj aż konkurencja Cię wyprzedzi! Zadbaj o to, aby wasza firmowa strona internetowa znalazła się na jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce internetowej. Dkstrony zrobi to dla was.


Zapewnienie obecności Twojej firmy w internecie to proces, wymagający specjalistycznego przygotowania oraz wiedzy odnośnie użycia dostępnych sposobów i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www wykonujemy poprzez wykorzystanie najnowszych technologii jak i trendów, jednocześnie zapewniając wymagania i oczekiwania naszego klienta. Nasze strony internetowe są w pełni responsywne, czyli płynnie układające się do rozdzielczości ekranu wszelkiego urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem edycji treści (CMS), w bardzo prosty sposób zapewni dokonywanie zmian m.in. treści na stronie internetowej.


Nowoczesne witryny internetowe, kompleksowy serwis www, oryginalne rozwiązania – Sprawdź naszą ofertę!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technologia takiego tworzenia, polegająca na samoczynnym dostosowywaniu się układu strony internetowej do wielkości wyświetlacza urządzenia, na którym jest wyświetlany. Przyczynia się to m.in. do lepszej pozycji w Google.

Dostosowaną funkcjonalnie

Swobodna nawigacja witryny sprawia, że użytkownik od razu odnajdzie wyszukiwane informacje. Strona internetowa posiada wbudowany system edycji treści strony CMS Wordpress na stronie internetowej.

Profesjonalną i nowoczesną

Głównym naszym celem jest promocja firmy w sieci www, toteż jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami dotyczącymi designu stron www.

Zoptymalizowaną pod SEO

Stworzenie kodu jak i również samej struktury witryny tak, by jej treść w sposób jasny i wyczerpujący dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania internautów korzystających z wyszukiwarek.

Z szybką widocznością w Google

Przygotowując strony www dla naszych klientów, konstruujemy zoptymalizowany kod a także przywiązujemy uwagę do tego, by były one wypełnione dobrej jakości treścią, co zapewni wysoką wartość algorytmu wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Przegląd rynku, działań konkurencji i określanie grupy docelowej to zadania, które mają ogromny wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy również na bieżąco wszystkie nowinki techniczne, które stosujemy podczas projektowania oraz tworzenia strony www. Nie ma znaczenia dla nas, czym się zajmujesz oraz w jakiej branży pracujesz, stworzymy dla was idealną witrynę, w pełni stosując się do zasad odpowiedniej optymalizacji SEO jak i również nienagannego wyglądu. Dzięki dkstrony Twoja firmowa strona www zdobędzie dobrą szansę na odniesienie sukcesu w sieci www.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe

Agencja internetowa dkstrony zdobyła bogate doświadczenie dzięki wielu wykonanym projektom, których dokonaliśmy na przestrzeni dziesięciu lat. Cena strony internetowej uzależniona jest od podstawowych czynników, między innymi stopnia rozbudowania projektu a także innych istotnych elementów. Precyzyjną wycenę otrzymasz szybko dzięki wysłaniu formularza w zakładce wycena. Masę czasu wkładamy w projekt strony www, mamy na uwadze pomysły naszych klientów, a także charakterystykę branży, w której działa firma. Nasz projekt strony internetowej rozpoczynamy od przedstawienia bezpłatnej wersji graficznej stworzonej w programie graficznym. Gdy dojdziemy do porozumienia odnośnie grafiki strony, rozmieszczenia elementów oraz jej struktury przystępujemy do kodowania według odpowiedniej technologii AMP, czy też w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS z systemem WordPress, a także jako wizytówkę bez edycji treści. Wszystkie stworzone witryny zaprogramowane są w zgodzie z obowiązującymi wytycznymi właściwej optymalizacji SEO oraz zgodne z W3C. Audyt strony www to czynność jaką przeprowadzi pozycjoner, dzięki skrupulatnej optymalizacji nie musi wiele pozycjonować by zdobyć wysoką pozycję. Skontaktuj się z nami już teraz, a przekonasz się, że można mieć świetnie pracującą firmową stronę www niewielkim nakładem pieniędzy. Zapraszamy!.Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www

Strona www jest wizytówką Twojej działalności w internecie. Design, treści oraz użyteczność witryny www wpływa na to, jak wasza działalność jest postrzegana przez potencjalnych kontrahentów. Kontrahenci chcą zmniejszyć czas poświęcony na podejmowanie decyzji zakupowej do minimum. Jeśli Państwa oferta nie zostanie porządnie zaprezentowana, to z dużym prawdopodobieństwem klient może zrezygnować już na starcie z nawiązania współpracy. Jeśli nawiążesz z nami kontakt możemy dokonać oceny technicznej, a także wizualnej strony oraz zaproponować właściwe działanie, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu designu oraz poprawie jej struktury aby lepiej spełniała swoją rolę, naprawa strony www, w sytuacji gdy strona internetowa uległa programistycznej awarii lub wymagana jest aktualizacja wtyczek w CMS oraz została zaatakowana przez hakera. Czasami lepszym rozwiązaniem jest stworzenie od podstaw nowej witryny www, administracja strony www to stała współpraca z naszym zespołem dokonującym bieżących aktualizacji na stronie. Obsługa stron internetowych jest zalecana dla stabilnego funkcjonowania Twojej strony www. Skontaktuj się z nami a zaproponujemy dla Ciebie właściwe rozwiązanie tak, by Twoja strona www przyciągała i zatrzymywała jak najwięcej kontrahentów.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci

Każdy posiadacz firmowej strony www chce, by jego witryna była atrakcyjna, zachęcała oraz pozyskiwała do siebie użytkowników, co rzutowałoby na podwyższenie kontaktów biznesowych, wzrostem dokonywanych transakcji oraz subskrypcji. Jednak nie zawsze tak jest. Składa się na to wiele czynników, a także umiejętność ich użycia oraz poprawnego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej jest podstawą wyświetlenia strony na wysokich pozycjach w wyszukiwarce Google. Duże znaczenie ma dla nas SEO lokalne, czyli optymalizację strony internetowej lokalnie czyli wyszukiwania klientów na lokalnym rynku. Dlatego w pierwszej kolejności wykonujemy darmowy, dogłębny audyt strony internetowej, aby zlokalizować wszelkie wady oraz nieprawidłowości na stronie, wpływające źle na pozycję i konwersję w wyszukiwarkach. Za pomocą usługi seo copywriting zapewniamy niepowtarzalne, interesujące oraz zrozumiałe artykuły na stronie www, zawierające odpowiednią liczbę wyrazów i słów kluczowych wymaganych przez algorytmy Google. Piszemy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz tylko raz, a otrzymujesz pożyteczne artykuły które mają wielkie znaczenie dla SEO które stworzone są za pomocą odpowiedniej składni, dzięki temu otrzymujesz wiele unikatowych, niezbędnych dla wyszukiwarki treści. Napisz do nas już teraz, a my zaoferujemy Ci nasze usługi SEO, aby zwiększyć ruch na Twojej stronie oraz zadbać o dochody ze sprzedaży.


Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

Pomagamy w zbudowaniu efektywnego wizerunku Twojej firmy w internecie. Postaramy się aby Państwa firmowa wizytówka z zyskiem wyróżniała się wśród konkurencji, zarówno pod względem technicznym jak i jej wyglądu, dbamy szczególnie o poprawną optymalizację strony internetowej wpływającą na szybkość a także widoczność w sieci www. Naszą dziedziną jest projektowanie stron internetowych, praca nad stroną www to szereg ściśle skoncentrowanych działań nastawionych na daną branżę, których efektem jest wyróżnienie Twojej firmowej strony www w sieci www. Budowa stworzonej przez nas każdej strony internetowej opiera się na prostym, oraz skutecznym przekazie, będącym w stanie dotrzeć do docelowego odbiorcy na podstawie opracowanych wyrazów kluczowych i fraz. Dzięki naszej pracy Państwa strona www w sposób naturalny pojawi się na pierwszych miejscach w wyszukiwarce Google po wpisaniu przez użytkownika potrzebnego hasła związanego z określoną branżą. Układ strony ułożony jest w sposób czytelny bez zbytniej ilości grafiki co wpływa na jej szybkość pracy a także przejrzystość odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości tekstów SEO. Wysokiej jakości teksty SEO zawarte na stronie internetowej są w pełni zrozumiałe których celem jest w sposób prosty dotarcie do podstawowych informacji, produktów bądź usług w celu zwiększenia zysków oraz użytkowników witryny. Pełna satysfakcja i zadowolenie naszego klienta jest naszym celem, co istotne uwzględniamy Twoje sugestie na każdym etapie wykonywania strony www.

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Każda istniejąca strona internetowa wymaga od czasu do czasu uaktualnienia szaty graficznej, dokonania wszelkich aktualizacji CMS bądź mniej lub bardziej skomplikowanych zmian programistycznych. Wpływają na to zmieniające się trendy graficzne, pojawiające się na bieżąco uaktualnienia systemów edycji treści CMS oraz zwyczajnie błędy wynikające od strony programistycznej. Obsługa stron internetowych jaką oferujemy to szeroki zakres działań graficznych, oraz programistycznych. Warto już teraz zlecić nam obsługę strony, by mieć zapewnioną odpowiednią konwersję oraz dobrą pozycję w wyszukiwarce. Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami! dzięki której z pewnością Państwo oraz wasza strona www na tym skorzystają!.


Własna strona internetowa już funkcjonuje?

Obecnie prawidłowo wykonana strona internetowa to najlepsze narzędzie marketingowe na rynku. Branża IT szczególnie tworzenie stron www to nieustannie zmieniające się trendy i technologie ich wykonywania. Tak więc aby strona internetowa wypełniała zadanie czyli przyciągała zadowalającej ilości odwiedzin i konwersji powinna być na bieżąco aktualizowana. Przestarzała, nie zmodernizowana strona www może nie tylko zniechęcić interesantów ale także źle wpływać na jej pozycję w sieci. Udostępniona przez nas usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, zapewni Twojej witrynie www interesujący design, odpowiednią komunikację z kontrahentem oraz efektywny content marketing. Na podstawie przeprowadzonego przez dkstrony bezpłatnego audytu strony www, wykonamy dostosowane odpowiednio czynności modernizacyjne, które mają na celu wyróżnienie Waszej działalności w Google.

Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:


Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl