Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Pilzno

Obszar usług: Pilzno - powiat dębicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym sektorze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www wypełniają wytyczne nakładane przez wyszukiwarkę Google, co zapewnia im dobrą pozycję wyszukiwarkach internetowych.


Internet to doskonałe podstawowe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet mniejsze i większe przedsiębiorstwa, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił totalnie metody funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o uwagę potencjalnego kontrahenta. Ponadto, poprzez działalność w internecie, jest duża szansa osiągnąć o dużo więcej klientów naszych towarów i usług.


Już dziś zadbaj o to, by wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Wzmocnienie widoczności w internecie pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy mnóstwo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i zyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od początku, bądź zmodernizujemy działającą stronę internetową tak, aby była wizytówką Twojej działalności w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania strony internetowej, polegająca na automatycznym dopasowaniu się elementów strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje oddana dana strona internetowa, powinien naturalnie zorientować się w jej budowie, oraz bez trudu wyszukiwać poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn, mająca na celu takie usprawnienie witryny, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na wybrane frazy a także słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalistycznych modyfikacji, witryna internetowa jest czytelna, funkcjonalna i wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zdobyć kontrahentów, na pewno potrzebujesz więcej aniżeli tylko dobrych produktów i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz skutecznie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurentów oraz sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu w prostej lini doprowadzi do poprawy liczby konwersji.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Pilzno

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje szybkie, mobilne i czytelne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru skomplikowania usługi, a co się z tym wiąże, czasu który należy poświęcić na jej wykonanie. Warto również skorzystać z formularza wyceny witryny, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby sprecyzować znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde przez nas zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży oraz specyfiki firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny strony www następnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, a także w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę kontrahenta jesteśmy w stanie również zaprogramować stronę www w wersji systemu edycji. Gwarantowana także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, jest to fundamentem indeksacji strony w wyszukiwarkach i niemałym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Na koniec dostajesz profesjonalny, schludny a również funkcjonalny serwis www odpowiednio dopasowany do zakresu Twojej działalności. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Pilzno

Wizytówka strony www posiada wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie oddziaływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by poszerzyć jej konwersję. By utrzymać witryny na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności i zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z chęcią zapewnimy Tobie takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony, modułów lub zapewnienie odpowiedniej responsywności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji użytkowania witryny www z edycją treści CMS w zapleczu administratora systemu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Pilzno

Optymalizacja SEO strony www jest niezwykle obowiązkowym procesem, mającym wpływ na okazanie się na wysokiej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez nas już na początkowym etapie projektowania witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Wykonujemy także bezpłatnie, profesjonalny audyt strony www istniejącej, umożliwiający wybadać wszelakie niepoprawności mające wpływ na jej słabą indeksację w Google. Kolejnie przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, tak aby Twoja witryna www działała poprawnie. Również duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Ciebie tekst na witrynę www jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w wyselekcjonowane frazy i wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki Google. Nie zapomnij! Płacisz tylko raz za artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu innych treści, wspomagające dobre zaplecze dla pozycjonowania. Zapraszamy!Strony www Pilzno

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio wykonana strona www wyróżni Waszą firmę w odniesieniu do konkurencji i wpłynie na odniesienie lepszych pozycji w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki musi spełniać dana witryna i grona użytkowników, do których chcielibyśmy dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie www, tak by były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał jasne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia i galerie podnoszą zalety estetyczne portalu, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja oraz kolorystyka gwarantują miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Przygotowane przez naszą agencję strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą i należytą optymalizację strony internetowej, co pod każdym względem spełnia wszystkie wymagania algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby nadążyć za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, żeby ich witryny www były w pełni skutecznym narzędziem reklamowym. Gdy dysponujesz już własną stronę www i zaczynasz uświadamiać sobie, iż Twoja strona www przestaje działać jak należy, to warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kwalifikacje naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie innowacyjnego wyglądu, dopasowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny internetowej i podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością jesteś świadomy, że nie wystarczy posiadać doskonale wykonaną firmową witrynę internetową. Bardzo istotna jest jej prawidłowa obsługa, aby całość ciągle sprawnie działała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w zupełności dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. W przypadku gdy tylko zajdzie owa potrzeba, to odświeżymy stronę internetową pod kątem zmiany szaty wizualnej, całokształtu i łatwości w użyciu. Błyskawicznie dokonamy wszystkie naprawy, zapewniając w efekcie końcowym kompleksową optymalizację strony www. Skontaktuj się z nami!


W tym wypadku nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga