Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Glinojeck

Obszar usług: Glinojeck - powiat ciechanowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym zasięgu. Nasze nowoczesne strony www spełniają wymagania nakładane przez wyszukiwarki internetowe, co zapewnia im bardzo dobrą lokalizację w wyszukiwarce Google.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet małe i większe działalności, dzięki dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił totalnie metody funkcjonowanie wielu firm konkurujących o pozyskanie potencjalnego kontrahenta. Poza tym, poprzez działalność w internecie, jest duża szansa pozyskać o wiele więcej klientów naszych towarów a także usług.


Już od dziś zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o Twojej działalności. Wzrost widoczności w internecie pomoże Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy mnóstwo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od zera, bądź zmodernizujemy aktualną stronę tak, by była wizytówką działalności w sieci. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia strony internetowej, polegająca na automatycznym ułożeniu układu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana witryna, powinien naturalnie spostrzec się w jej budowie, i bez kłopotów odnaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu takie uskutecznienie strony, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na poszczególne frazy a także słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych usprawnień, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna oraz wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zyskać kontrahentów, potrzeba Tobie czegoś więcej aniżeli tylko dobrego produktu oraz fachowej obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz efektywnie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, działalności konkurencyjnej oraz wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu z pewnością doprowadzi do poprawy liczby kontaktu z Państwa firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Glinojeck

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy lekkie, mobilne i czytelne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od poziomu rozbudowania usługi, co wpływa na ilość, czasu który trzeba poświęcić do jej stworzenia. Warto także skorzystać z naszego formularza wyceny witryny www, dostępnym na naszej stronie, aby oszacować dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza odpowiednio dostosowany do danej branży oraz charakteru firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony w dalszej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta jesteśmy w stanie również zaprogramować stronę www w wersji systemu edycji treści. Zapewniona również przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, która jest podstawą zaindeksowania strony w wynikach Google oraz wyraźnym sygnałem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec dostajesz profesjonalny, schludny i użyteczny serwis www dostosowany do tematyki Twojej firmy. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Glinojeck

Wizytówka strony w internecie ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w istocie źle wpływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych klientów. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby poszerzyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na optymalnym poziomie widoczności i zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, konieczna jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy wam taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny, modułów czy zapewnienie optymalnej responsywności. Istotne są także aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu administratora WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy rzetelny darmowy audyt Państwa strony internetowej, a następnie możemy zaoferować najbardziej optymalne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Glinojeck

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szalenie istotnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na czołowej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, wdrażanych przez dkstrony już na początkowym etapie tworzenia witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Proponujemy również zupełnie darmowy, dokładny audyt strony www funkcjonującej, pozwalający zidentyfikować wszystkie nieprawidłowości wpływające na jej niską indeksację w wynikach Google. Następnie przystępujemy do optymalnych rozwiązań, by Twoja strona internetowa pracowała skutecznie. Niemały nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa tekst na stronę internetową jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w mocne frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Zapamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różniących się tekstów, budujących extra zaplecze dla pozycjonowania. Napisz do nas!Strony www Glinojeck

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie stworzona strona www wyróżni Państwa działalność na tle konkurencji i doprowadzi do wyższych pozycji w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od określenia celu jaki powinna spełniać dana strona www i grupy użytkowników, do których chcemy dotrzeć. W drugiej kolejności określamy jakie treści powinny znaleźć się na stronie www, tak by były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, aby czytelnik w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał konkretne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia i galerie polepszają zalety estetyczne portalu, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i koloryzacja zapewniają przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez nas strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą oraz profesjonalną optymalizację strony, co całkiem spełnia wszystkie wymagania algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby podążyć za nieustająco rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, ażeby ich witryny www wyróżniały się w pełni sprawnie działającym narzędziem marketingowym. Od kiedy masz już swoją stronę internetową i zaczynasz zdawać sobie sprawę, że Twoja strona internetowa przestaje funkcjonować bezawaryjnie, wówczas warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kwalifikacje naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej oryginalnego wyglądu, dostosowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny oraz podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością jesteś świadomy, że nie wystarczy mieć znakomicie stworzoną firmową witrynę internetową. Bardzo ważna jest jej właściwa obsługa, aby całość zawsze sprawnie działała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, doskonale dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Kiedy zajdzie owa potrzeba, to odnowimy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy graficznej, formy i łatwości w użyciu. Na bieżąco zrealizujemy wszelkie naprawy, zapewniając na końcu kompleksową modernizację strony www. Czekamy na kontakt!


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga