Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Nowogrodziec

Obszar usług: Nowogrodziec - powiat bolesławiecki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym zasięgu. Tworzone przez nas nowoczesne strony www spełniają wytyczne stawiane przez wyszukiwarkę, co zapewnia im bardzo dobrą widoczność z pośród konkurencji.


Internet to doskonałe podstawowe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i większe biznesy, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił zupełnie strategię funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o uwagę potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, poprzez działalność w internecie, można pozyskać o dużo więcej odbiorców naszych produktów oraz usług.


Już od teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o firmie. Wzmocnienie aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy dużo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź zmodernizujemy istniejącą witrynę tak, by była wizytówką Twojej firmy w sieci. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia uporządkowaną strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania strony internetowej, polegająca na samoistnym ułożeniu wyglądu graficznego strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje oddana dana witryna, powinien momentalnie spostrzec się w jej budowie, i bez kłopotów odnaleźć zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie witryny, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje na określone frazy oraz słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych informacji i zmian, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna oraz wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zdobyć kontrahentów, niezbędnie potrzeba Tobie więcej niż tylko dobrego produktu i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu w sieci jest dzisiaj firmowa strona www, dzięki której wypromujesz skutecznie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, działalności konkurencyjnej i ustaleniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu w prostej lini doprowadzi do przyrostu Kontaktu z Państwem.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Nowogrodziec

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy efektywne, responsywne oraz czytelne witryny www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary skomplikowania projektu, co ma wpływ na wymiar, czasu który należy poświęcić na jej wykonanie. Prosimy także skorzystać z formularza wyceny witryny www, który dostępny jest na naszej stronie, by oszacować już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde nasze zlecenie poprzedza dostosowany do branży oraz specyfiki firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny strony www kolejnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją prośbę jesteśmy w stanie również zbudować stronę internetową w wersji bez edycji CSM. Gwarantowana także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem zaindeksowania strony w wyszukiwarkach i znacznym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, czytelny oraz praktyczny serwis www odpowiedni do branży Twojej działalności. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Nowogrodziec

Witryna posiada duże znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by podnieść jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności i zagwarantować im sprawną pracę, wymagana jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z wielką chęcia zapewnimy wam takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny www, modułów lub zapewnienie odpowiedniej responsywności. Ważne są także aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania strony www z edycją treści CMS w panelu systemu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dokładny bezpłatny audyt Twojej strony internetowej, a następnie zaproponujemy najbardziej korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Nowogrodziec

Optymalizacja SEO strony internetowej jest niezwykle obowiązkowym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na wysokiej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już na początkowym etapie tworzenia witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Proponujemy również bezpłatny, profesjonalny audyt strony www już funkcjonującej, umożliwiający zbadać wszystkie błędy mające wpływ na jej słabą indeksację w Google. W dalszej kolejności przystępujemy do konkretnych rozwiązań, by wasza witryna internetowa działała idealnie. Również duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was artykuł na stronę firmową jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w wybrane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Zapamiętaj! Płacisz tylko raz za artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu innych treści, wspomagające właściwe zaplecze dla pozycjonowania. Zadzwoń do nas!Strony www Nowogrodziec

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie stworzona strona www wyróżni Państwa działalność na tle konkurencji i doprowadzi do lepszych efektów widoczności w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od sprecyzowania celu jaki powinna spełniać dana strona i grupy użytkowników, do których pragniemy dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie internetowej, tak by były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, by użytkownik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał klarowne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia i galerie polepszają walory estetyczne portalu, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Kompozycja oraz koloryzacja zapewniają miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Stworzone przez naszą agencję strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Stawiamy na prostotę i prawidłową optymalizację strony, co pod każdym względem spełnia wszystkie wymogi algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nie zostać w tyle za wciąż rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, ażeby ich witryny www były w pełni niezawodnym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy dysponujesz już własną witryną www oraz zaczynasz zauważać, iż Twoja witryna przestaje działać dobrze, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Znajomość fachu naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, dopasowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny internetowej, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy strony oraz podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy mieć bardzo dobrze wykonaną firmową witrynę internetową. Bardzo istotna jest jej fachowa obsługa, aby całość ciągle sprawnie działała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w zupełności dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Kiedy zdarzy się owa potrzeba, to odnowimy stronę www pod kątem zmiany szaty graficznej, budowy i łatwości w użyciu. Bez wahania przeprowadzimy wszystkie naprawy, gwarantując finalnie kompleksową optymalizację strony internetowej. Nawiążmy współpracę już dziś!


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga