Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Szczyrk

Obszar usług: Szczyrk - powiat bielski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Wykonujemy nowoczesne strony www dla firm oraz osób indywidualnych. Rzetelność wykonania oraz szybkość działania to nasze atuty, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez ukierunkowanie naszych działań na lokalną optymalizację SEO zapewnimy skuteczną widzialność firmy w wyszukiwarkach internetowych i progres wartości handlowych.


Handel elektroniczny to posiadająca mnóstwo atutów, nowa jakość w funkcjonowaniu działalności, w której uczestniczy coraz więcej użytkowników. Dostęp do sieci www jest już prawie w każdym zakątku świata za pośrednictwem mobilnych odbiorników internetowych. Kluczem do sukcesu dla wielu przedsiębiorców jest dziś obecność w sieci www, uchylając przed nimi bardzo wielkie możliwości otwarcia się na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie pozwól na to aż konkurenci Cię wyprzedzą! Zadbaj o to, by wasza firmowa strona internetowa znalazła się na wysokiej pozycji w internecie. Dkstrony uczyni to dla was.


Zapewnienie obecności Twojej witryny w sieci to mechanizm, który wymaga specjalnego przygotowania a także wiedzy dotyczącej wykorzystania dostępnych sposobów i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www dokonujemy poprzez korzystanie z aktualnych technologii oraz trendów, a także zapewniając wymagania i oczekiwania zleceniodawcy. Nasze strony internetowe są w stu procentach responsywne, czyli płynnie układające się do rozdzielczości ekranu wszelkiego urządzenia mobilnego. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem (CMS), w prosty sposób pozwoli na wykonywanie uaktualnień m.in. zakładek na stronie internetowej.


Nowoczesne portale www, kompleksowy serwis www, innowacyjne rozwiązania – Sprawdź nasze usługi!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia takiego tworzenia, która polega na automatycznym dostosowywaniu się struktury portalu do rozmiarów wyświetlacza urządzenia, na którym jest wyświetlany. Google wspiera strony o tej strukturze.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Swobodna nawigacja strony www sprawia, że użytkownik od razu odnajdzie poszukiwane informacje. Witryna internetowa posiada wbudowany system zarządzania treścią strony CMS Wordpress na stronie www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Przygotowywanie kodu oraz struktury portalu www tak, aby jej treść w sposób przejrzysty i gruntowny dostarczała wszelkich wyszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania internautów korzystających z wyszukiwarki internetowej.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Projektując strony www dla naszych kontrahentów, piszemy zgodny z zasadami SEO kod a także przywiązujemy uwagę do tego, by były wypełnione wartościową treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Przegląd rynku, działań konkurencji i określanie grupy docelowej to zadania, które mają wielki wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy również na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy w naszej pracy. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz lub w jakiej branży działasz, wykonamy dla Ciebie poprawną i funkcjonalną witrynę, zoptymalizowaną pod kątem SEO a także layoutu strony. Dzięki dkstrony Twoja firmowa strona www zdobędzie dobrą szansę na uzyskanie sukcesu w sieci.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Szczyrk

Agencja internetowa dkstrony zdobyła bogate doświadczenie dzięki wielu wykonanym projektom, których dokonaliśmy na przestrzeni dziesięciu lat. Cena strony internetowej uzależniona jest od kilku czynników, ten najważniejszy to oczywiście stopień skomplikowania danego projektu. Precyzyjną wycenę dostaniesz szybko dzięki wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Projekt strony www pochłania nam wiele czasu, biorąc pod uwagę również koncepcję kontrahenta, jak i charakter branży, w której funkcjonuje firma. Nasz projekt strony internetowej zaczynamy od przedstawienia bezpłatnej wersji graficznej narysowanej w programie graficznym. Właściwie przemyślaną strukturę oraz konstrukcję elementów nawigacyjnych strony www kolejno poddajemy programowaniu we właściwej do zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS w panelu WordPress, a także jako wizytówkę bez wersji edytowalnej. Każda ukończona przez nas witryna www spełnia warunki odpowiedniej optymalizacji SEO niezbędnej dla algorytmu Google. Pozycjoner robiący audyt strony www już niewiele musi z nią robić, aby zdobyć jej pozycję na pierwszej stronie w Google. Już dziś skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że można mieć właściwie pracującą firmową stronę za niewielkie pieniądze. Zapraszamy!.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Szczyrk

Firmowa strona internetowa jest Państwa wizytówką w sieci. Struktura witryny, jej wygoda użytkowania, design i artykuły posiadają duży wpływ na postrzegania Twojej firmy przez klientów. Użytkownicy pragną zredukować czas poświęcony na podejmowanie decyzji o zakupie do minimum. Jeśli nie przedłożysz im sensownie Twojej oferty, wówczas z dużym prawdopodobieństwem kontrahent może zrezygnować już na początku z nawiązania kontaktu. Jeśli nawiążesz z nami kontakt możemy dokonać oceny technicznej, a także wizualnej strony oraz zaproponować właściwe działanie, jak: modernizacja strony www która polega na ulepszeniu oraz unowocześnieniu jej wyglądu oraz użytkowalności celem poprawy jej wartości, naprawa strony www, gdy strona została zhakowana, zawirusowana, uległa awarii od strony programistycznej a także jeśli wymagane są aktualizacje wtyczek w CMS. Czasem lepszym rozwiązaniem jest zrobienie od zera nowej strony www, administracja strony www to stała współpraca z z dkstrony w celu dokonywania bieżących uaktualnień na stronie. Obsługa stron internetowych usługa potrzebna dla prawidłowego funkcjonowania Twojej strony www. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu wyboru dobrej usługi tak, by Twoja witryna przynosiła dla Ciebie jak najwięcej korzyści.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Szczyrk

Każdy właściciel firmowej strony internetowej chciałby, aby jego witryna www była owocna, zachęcała i pozyskiwała do siebie użytkowników, co przełożyłoby się na podwyższenie kontaktów biznesowych, wzrostem wykonywanych transakcji i subskrypcji. Nie zawsze jest taki efekt. Wpływ na to ma wiele czynników, a także wiedzy do ich użycia i właściwego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej wpływa na zdobycie dobrej pozycji na stronie wyników Google. Dodatkowo kładziemy nacisk na lokalne SEO, czyli optymalizację strony internetowej lokalnie czyli pozyskiwania użytkowników na lokalnym rynku. W pierwszych krokach wykonujemy rzetelny, zupełnie darmowy audyt strony internetowej, by uchwycić wszelkie wady oraz nieprawidłowości na stronie, wpływające niekorzystnie na indeksację i konwersję w wyszukiwarce Google. Za pomocą usługi seo copywriting gwarantujemy niepowtarzalne, ciekawe oraz zrozumiałe treści na stronie www, które zawierają odpowiednią ilość niezbędnych wyrazów oraz fraz kluczowych dla wyszukiwarki Google. Tworzymy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który płacisz jeden raz, a otrzymujesz pożyteczne treści które mają wielkie znaczenie dla Google które napisane są za pomocą odpowiedniej składni, dzięki temu uzyskujesz wiele unikatowych, niezbędnych dla wyszukiwarki Google artykułów.Strony www Szczyrk

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Zbudujemy dla Ciebie efektowną wizytówkę firmowej strony internetowej. Dokładamy dużo starań, do tego aby wasza firmowa strona www właściwie wyróżniała się na tle konkurencji, zarówno od strony wizualnej, jak i spełniała wszelkie techniczne aspekty które wpłynął na jej widoczność, sprawność i szybkość wczytywania. Naszą specjalizacją jest projektowanie stron internetowych, praca nad stroną to szereg zwięźle sprecyzowanych działań nastawionych na daną branżę, których efektem jest wyróżnienie Twojej firmowej strony w sieci. Projektowana przez nas każda strona internetowa ma na celu w prosty sposób a także skuteczny wysłać przekaz, który dotrze do użytkownika na którym nam zależy wykorzystując do tego odpowiednio dobrane wyrazy i frazy kluczowe. Dzięki naszej pracy wasza strona www w sposób naturalny pojawi się na wysokich miejscach wyszukiwarki internetowej po wpisaniu przez użytkownika potrzebnego hasła związanego z określoną tematyką. Layout witryny ułożony jest przejrzyście bez używania zbędnej ilości grafiki co wpływa na jej szybkość działania oraz przejrzystość odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości tekstów SEO. Teksty zawarte na stronie internetowej są interesujące, w pełni zrozumiałe i przybliżające intuicyjnie krok po kroku do uzyskania celu, jakim jest sprzedaż produktów bądź usług. Dużą uwagę kładziemy na pełną satysfakcję oraz zadowolenie naszego kontrahenta, toteż otwarci jesteśmy na Twoje konsultacje na każdym etapie tworzenia strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Obecnie odpowiednio zaprojektowana strona internetowa to najlepsze narzędzie marketingowe na rynku. Branża IT w szczególności tworzenie stron www to cyklicznie zmieniające się trendy a także technologie ich wykonywania. Tak więc aby strona internetowa wypełniała swoją funkcję w postaci odpowiedniej ilości odwiedzin oraz konwersji musi być na bieżąco administrowana. Przestarzała, nie zmodernizowana strona www może nie tylko zniechęcić kontrahentów ale także źle wpłynąć na jej widoczność w wyszukiwarkach. Nasza usługa jaką jest modernizacja strony internetowej, to nowy profesjonalny design, a także dobry content marketing, który z pewnością przyniesie dla Ciebie korzyści w postaci efektywnej komunikacji z kontrahentem. Przeprowadzamy darmowy audyt SEO strony www, na podstawie którego wykonujemy modernizację strony internetowej, która ma na celu odróżnienia się wśród konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Każda istniejąca strona internetowa wymaga raz na jakiś czas odświeżenia elementów grafiki strony, wykonania wszelkich aktualizacji systemu CMS czy mniej lub bardziej poważnych napraw programistycznych. Wpływ na to mają zmieniające się trendy graficzne, pojawiające się nieustannie aktualizacje systemów CMS oraz po prostu wynikające błędy od strony programistycznej. Obsługa stron internetowych jaką oferujemy to szerokie spektrum działań graficznych, a także programistycznych. Warto już dziś zlecić nam prowadzenie witryny www, by mieć pewność poprawnej pracy strony oraz dobrą pozycję w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji, a Państwa strona internetowa przyniesie jeszcze więcej korzyści.


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga