Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ tarnogórski

Obszar usług: Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry, Krupski Młyn, Ożarowice, Świerklaniec, Tworóg, Zbrosławice.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony www dla firm oraz osób indywidualnych. Solidność wykonania oraz prędkość działania to nasze zalety, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez ukierunkowanie naszych działań na lokalną optymalizację SEO zapewnimy skuteczną widoczność firmy w internecie oraz progres skuteczności marketingowych.


Handel w internecie to posiadająca dużo pozytywów, rewolucja w handlu, w której uczestniczy coraz więcej użytkowników. Dostęp do internetu jest już nieomal w każdym miejscu za pośrednictwem mobilnych odbiorników internetowych. Kluczem do sukcesu dla szerokiej rzeszy przedsiębiorstw staje się w obecnych czasach widoczność w internecie, uchylając przed nimi gigantyczne możliwości przejścia na szersze rynki zbytu.


Nie zwlekaj aż konkurenci Cię wyprzedzą! Dopilnuj tego, aby wasza firmowa strona internetowa znalazła się na jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce. Nasza agencja reklamowa zrobi to dla was.


Zdobycie obecności witryny www w internecie to mechanizm, który wymaga odpowiedniego przygotowania ale również wiedzy odnośnie użycia dostępnych sposobów i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www wykonujemy poprzez wykorzystanie najnowszych technologii oraz trendów, a także mając na uwadze wymagania i oczekiwania naszego klienta. Nasze strony internetowe są w pełni mobilne, czyli płynnie układające się do rozmiarów ekranu każdego rodzaju urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem zarządzania treścią (CMS), w bardzo przyjazny sposób pozwoli na wykonywanie aktualizacji m.in. treści na stronie internetowej.


Nowoczesne portale internetowe, kompleksowy serwis www, oryginalne rozwiązania – Sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika takiego tworzenia, polegająca na samoczynnym dostosowywaniu się struktury witryny www do rozmiarów wyświetlacza urządzenia, na którym jest wyświetlany. Wpływa to to m.in. na lepszą indeksację w Google.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Wygodna nawigacja witryny www sprawia, że użytkownik od razu odnajdzie interesujące go informacje. Witryna www posiada wbudowany system zarządzania treścią strony CMS Wordpress na stronie.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Sporządzenie kodu jak i również samej struktury strony internetowej tak, by jej treść w sposób przejrzysty i gruntowny dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania użytkowników korzystających z wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Wykonując witryny dla naszych klientów, piszemy zoptymalizowany pod SEO kod a także przywiązujemy uwagę do tego, aby były wypełnione dobrej jakości treścią, co zapewni wysoką wartość algorytmu wyszukiwarki internetowej.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Monitoring rynku, działań konkurencji i wyznaczenie grupy docelowej to zadania, które mają duży wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy także na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy podczas projektowania oraz tworzenia witryny internetowej. Bez znaczenia jest dla nas, czym się zajmujesz i w jakiej branży pracujesz, stworzymy dla Ciebie poprawną oraz funkcjonalną witrynę www, mając w pełni na uwadze stosowanie się do zasad poprawnej optymalizacji SEO jak i również nienagannego designu. Dzięki nam Twoja firmowa strona www zdobędzie bardzo dobrą szansę na odniesienie odpowiedniej pozycji w wyszukiwarkach.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
tarnogórski

Agencja internetowa dkstrony zyskała zasobne doświadczenie dzięki wielu wykonanym realizacjom, których wykonaliśmy na przestrzeni dziesięciu lat. Cena strony internetowej wynika z kilku najważniejszych czynników, między innymi stopnia rozbudowania projektu a także innych ważnych elementów. Dokładną wycenę poznasz szybko dzięki wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Projekt strony www pochłania nam wiele czasu, mamy na uwadze pomysły naszych zleceniodawców, jak i właściwości branży, w której działa firma. Nasz projekt strony internetowej rozpoczynamy od wykonania bezpłatnej wersji wizualnej narysowanej w programie graficznym. Dobrze przemyślaną strukturę i konstrukcję elementów graficznych strony www kolejnie poddajemy kodowaniu we właściwej do potrzeb technologii AMP, lub w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS w panelu WordPress, lub też jako wizytówkę bez wersji edytowalnej. Wszystkie skończone witryny www zakodowane są w zgodzie z obowiązującymi zasadami poprawnej optymalizacji SEO a także zgodne z W3C. Pozycjoner robiący audyt strony www niewiele musi robić, by zapewnić jej pozycję na pierwszej stronie w wyszukiwarce. Zapraszamy do kontaktu już dziś, a przekonamy Cię że solidna, dobrze stworzona strona nie zawsze musi być droga.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
tarnogórski

Strona www jest wizytówką Twojej firmy w sieci www. Design, artykuły i funkcjonalność strony www wpływa na to, jak wasza firma postrzegana jest przez potencjalnych kontrahentów. Czas poświęcony do minimum na decyzję zakupową przez klienta jest bardzo ważny. Jeśli Twoja oferta nie zostanie odpowiednio przedłożona, wówczas z dużym prawdopodobieństwem klient może zrezygnować już na początku z nawiązania kontaktu. Jeśli się z nami skontaktujesz wykonamy ocenę techniczną i wizualną strony www oraz zaproponować właściwe działanie, jak: modernizacja strony www która polega na ulepszeniu i unowocześnieniu jej wyglądu oraz użytkowalności w celu podwyższenia jej wartości, naprawa strony www, gdy strona została zhakowana, zawirusowana, uległa awarii w wyniku błędów programistycznych a także jeśli wymagane są aktualizacje pluginów w CMS. Czasem najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie od podstaw nowej witryny, administracja strony www czyli stała współpraca z dkstrony odnośnie dokonywania bieżących aktualizacji strony. Obsługa stron internetowych jest potrzebna dla prawidłowego funkcjonowania firmowej strony www. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu wyboru odpowiedniej usługi tak, aby wasza strona przynosiła dla was jak najwięcej korzyści.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
tarnogórski

Strona internetowa to narzędzie na które każdy jej właściciel liczy by pozyskiwała do siebie więcej odwiedzających w efekcie podwyższając liczbę kontaktów biznesowych, klientów co przełoży się na przyrost transakcji i subskrypcji dlatego warunkiem jest jej atrakcyjność. Nie zawsze tak się dzieje. Wpływ na to ma wiele czynników, a także wiedzy do ich użycia i prawidłowego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej jest podstawą wyświetlenia strony www na wysokich pozycjach wyszukiwania w Google. Ponadto kładziemy nacisk na lokalne SEO, czyli optymalizację strony internetowej lokalnie czyli wyszukiwania kontrahentów na rynku lokalnym. Dlatego w pierwszych krokach wykonujemy darmowy, dogłębny audyt strony internetowej, by uchwycić wszelkie wady oraz nieprawidłowości na stronie, wpływające niekorzystnie na indeksację i konwersję w wyszukiwarkach. Za pomocą usługi seo copywriting gwarantujemy wartościowe, ciekawe oraz zrozumiałe artykuły na stronie, które zawierają właściwą ilość niezbędnych wyrazów oraz fraz kluczowych dla wyszukiwarek. Piszemy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz jeden raz, a otrzymujesz pożyteczne artykuły które mają wielkie znaczenie dla Google które napisane są za pomocą odpowiedniej składni, dzięki temu otrzymasz kilkadziesiąt unikatowych, niezbędnych dla wyszukiwarki Google treści.Strony www tarnogórski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Stworzymy dla was profesjonalną wizytówkę firmowej strony w sieci. Dołożymy wiele starań, do tego aby wasza firmowa strona www świetnie wyróżniła się wśród konkurencji, zarówno pod względem wizualnym, a także żeby spełniała wszelkie techniczne wymagania które wpływają na jej widoczność, sprawność oraz szybkość wczytywania. Projektowanie stron internetowych którymi się zajmujemy poprzedzone jest mnóstwem zwięźle sprecyzowanych działań dostosowanych pod kątem określonej branży, mających na celu wyeksponować Twoją działalność w sieci internetowej. Tworzona przez nas każda strona www ma na celu w sposób prosty a także skuteczny wysłać przekaz, który dotrze do odbiorcy docelowego wykorzystując do tego wyselekcjonowane wyrazy i frazy kluczowe. Za sprawą naszych działań wasza strona www w sposób naturalny pojawi się na czołowych pozycjach w wyszukiwarce po wpisaniu przez użytkownika potrzebnego hasła związanego z daną działalnością. Układ strony www jest uzupełniony dobrej jakości treścią, oraz nie jest przeciążony niepotrzebnymi ozdobnikami i grafikami, co zapewnia jej dobrą szybkość wczytywania oraz łatwość odbioru. Treści zawarte na stronie są chwytliwe, w pełni zrozumiałe i przybliżające w sposób intuicyjny krok po kroku do uzyskania celu, jakim jest sprzedaż produktów bądź usług. Pełna satysfakcja oraz zadowolenie naszego klienta jest naszym celem, z tego powodu uwzględniamy Twoje sugestie na każdym etapie wykonywania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W obecnych czasach odpowiednio zaprojektowana strona internetowa jest jednym z wiodących działań marketingowych. Branża IT w szczególności tworzenie stron www to nieustannie zmieniające się trendy a także technologie ich tworzenia. Tak więc aby strona internetowa wypełniała swoje zadanie czyli przyciągała wysokiej ilości odwiedzin i konwersji musi być na bieżąco administrowana. Stara, nie zmodernizowana strona www może nie tylko zniechęcić klientów ale także negatywnie wpłynąć na jej pozycję w wyszukiwarkach. Oferowana przez nas usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, pomoże Twojej stronie www uzyskać nowoczesny design, właściwą komunikację z kontrahentem oraz skuteczny content marketing. Na podstawie wykonanego przez dkstrony bezpłatnego audytu strony www, wykonamy odpowiednie czynności modernizacyjne, których celem jest wyróżnienie Waszej działalności na tle konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Funkcjonująca już od jakiegoś czasu witryna www co pewien czas wymaga jej uaktualnienia grafiki bądź też pracy technicznej, bardzo istotną rzeczą jest również aktualizacja systemu CMS i jej zainstalowanych wtyczek. Wpływ na to mają cyklicznie zmieniające się trendy graficzne, pojawiające się nieustannie uaktualnienia systemów edycji treści CMS oraz po prostu wynikające błędy od strony kodu. Obsługa stron internetowych w naszym wykonaniu to szerokie spektrum prac graficznych, oraz programistycznych. Nie zwlekaj z decyzją! już teraz skorzystaj z naszej usługi obsługi strony internetowej zwiększając szansę na większą liczbę Twoich kontrahentów. Zapraszamy do współpracy z naszą agencją, a Państwa strona internetowa znajdzie się w dobrych rękach.


Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga