Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ szamotulski

Obszar usług: Szamotuły, Obrzycko, Duszniki, Kaźmierz, Ostroróg, Pniewy, Wronki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy nowoczesne strony www dla firm oraz osób indywidualnych. Skrupulatność wykonania i szybkość działania to nasze zalety, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez skierowanie naszych projektów na lokalną optymalizację SEO zapewnimy skuteczną widzialność firmy w wyszukiwarce oraz zwiększenie skuteczności sprzedażowych.


Handel w internecie to mająca wiele pozytywów, nowa jakość w funkcjonowaniu działalności, do której należy coraz więcej użytkowników. Dostęp do tej technologii jest już prawie wszędzie za pośrednictwem mobilnych urządzeń internetowych. Dojściem do sukcesu dla wielu przedsiębiorców jest aktualnie obecność w sieci, otwierając przed nimi wielkie możliwości otwarcia się na szersze rynki zbytu.


Nie pozwól na to aż konkurencja Cię wyprzedzi! Zadbaj o to, by wasza firmowa strona internetowa znalazła się na najlepszej pozycji wyszukiwarki Google. Dkstrony zrobi to dla was.


Zapewnienie widoczności Twojego biznesu w sieci to proces, wymagający specjalnego przygotowania ale również wiedzy na temat wykorzystania aktualnych metod i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www dokonujemy poprzez korzystanie z najnowszych technologii oraz trendów, a także biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania zleceniodawcy. Nasze strony internetowe są w pełni responsywne, czyli płynnie układające się do rozmiarów ekranu wszelkiego urządzenia mobilnego. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem edycji treści (CMS), w bardzo prosty sposób umożliwi wykonywanie uaktualnień m.in. artykułów na stronie www.


Nowoczesne strony www, kompleksowy serwis www, aktualne rozwiązania – Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia takiego tworzenia, która polega na samoczynnym dostosowywaniu się struktury portalu do wielkości wyświetlacza urządzenia, na którym jest wyświetlany. Google wspiera strony o takiej strukturze.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Wygodna nawigacja strony www sprawi, że użytkownik od razu dotrze do istotnych informacji. Witryna www posiada wbudowany system edycji treści strony CMS Wordpress na stronie.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Wykonanie kodu jak i również samej struktury witryny internetowej tak, by jej treść w sposób czytelny i wyczerpujący dostarczała wszelkich niezbędnych informacji lub odpowiedzi na pytania użytkowników korzystających z wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Przygotowując witryny www dla naszych klientów, konstruujemy prawidłowy pod względem SEO kod a także przywiązujemy uwagę do tego, by były one wypełnione dobrej jakości treścią, co zapewni wysoką wartość algorytmu wyszukiwarki internetowej.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Analiza rynku, działań konkurencji i określanie grupy docelowej to zadania, które mają wielki wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy też na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które wdrażamy podczas projektowania i tworzenia witryny www. Bez znaczenia jest dla nas, czym się zajmujesz oraz w jakiej branży działasz, zaprojektujemy dla was idealną stronę www, mając w pełni na uwadze stosowanie się do zasad właściwej optymalizacji SEO jak i również nienagannego wyglądu. Dzięki dkstrony Twoja firmowa strona www zdobędzie doskonałą szansę na odniesienie odpowiedniej pozycji w wyszukiwarkach.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
szamotulski

Nasze agencja internetowa zdobyła zasobne doświadczenie dzięki wielu profesjonalnym realizacjom, których wykonaliśmy na przestrzeni niemalże dziesięciu lat. Cena strony internetowej wynika z kilku elementarnych czynników, między innymi stopnia złożoności projektu oraz innych ważnych elementów. Dokładną cenę projektu wycenimy po wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Dużo pracy wkładamy w projekt strony www, mamy na uwadze pomysły naszych zleceniodawców, jak i charakterystykę branży, w której działa firma. Nasz projekt strony internetowej zaczynamy od przedstawienia bezpłatnej wersji wizualnej narysowanej w Adobe Photoshop. Gdy dojdziemy do porozumienia w kwestii grafiki witryny, rozmieszczenia elementów i jej struktury przystępujemy do kodowania według odpowiedniej technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS systemu WordPress, lub też jako wizytówkę bez wersji edytowalnej. Każda wykonana przez nas witryna www spełnia zasady prawidłowej optymalizacji SEO korzystnej dla algorytmu wyszukiwarki internetowej. Pozycjoner wykonujący audyt strony www nie musi za dużo pracować, aby uzyskać jej pozycję na pierwszej stronie w Google. Zapraszamy do kontaktu już dziś, a przekonamy Cię że rzetelna, dobrze stworzona strona nie zawsze musi być droga.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
szamotulski

Strona internetowa jest wizytówką Twojej działalności w sieci. Struktura strony, jej funkcjonalność, design oraz treści posiadają znaczny wpływ odnośnie postrzegania Państwa działalności przez klientów. Klienci chcą zredukować czas poświęcony na podjęcie decyzji zakupowej do minimum. Jeśli Państwa oferta nie zostanie rzetelnie zaprezentowana, wówczas z wielkim prawdopodobieństwem kontrahent może zrezygnować już na starcie z nawiązania kontaktu. Jeśli się z nami skontaktujesz możemy dokonać oceny technicznej, a także wizualnej witryny www oraz zaproponować właściwe działanie, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu grafiki oraz poprawie jej konstrukcji tak aby lepiej spełniała swoją funkcję, naprawa strony www, gdy strona internetowa została zhakowana, zawirusowana, uległa awarii w wyniku błędów programistycznych a także jeśli konieczne są aktualizacje wtyczek w CMS. Czasem lepszym rozwiązaniem jest zrobienie od początku nowej witryny www, administracja strony www to stała współpraca z z nami aby dokonywać bieżących aktualizacji na stronie www. Obsługa stron internetowych usługa potrzebna dla właściwego funkcjonowania firmowych witryn. Skontaktuj się z nami a zaproponujemy dla Ciebie korzystne rozwiązanie tak, aby Twoja strona www przyciągała oraz zatrzymywała jak najwięcej kontrahentów.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
szamotulski

Każdy posiadacz firmowej strony www chce, aby jego witryna www była produktywna, zachęcała oraz pozyskiwała do siebie użytkowników, co przełożyłoby się na większą ilość nowych kontaktów biznesowych, skutkującym przyrostem transakcji oraz subskrypcji. Jednak nie zawsze tak jest. Składa się na to wiele czynników, a także wiedzy do ich użycia i prawidłowego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej wpływa na osiągnięcie widoczności na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwarek. Duże znaczenie ma obecnie lokalne SEO, czyli optymalizację strony internetowej lokalnie czyli pozyskiwania użytkowników na rynku lokalnym. W pierwszej kolejności wykonujemy sumienny, zupełnie bezpłatny audyt strony internetowej, by wychwycić wszelkie wady oraz nieprawidłowości na stronie, które wpływają niekorzystnie na pozycję i konwersję w wyszukiwarce Google. Za pomocą usługi seo copywriting zapewniamy oryginalne, ciekawe oraz zrozumiałe artykuły na stronie, zawierające niezbędną liczbę fraz i słów kluczowych wymaganych przez algorytmy Google. Piszemy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który płacisz jeden raz, a otrzymujesz unikalne treści które mają wielkie znaczenie dla Google które napisane są przy pomocy odpowiedniej składni, dzięki temu otrzymasz wiele niepowtarzalnych, niezbędnych dla wyszukiwarki artykułów. Napisz do nas już teraz, a zaoferujemy Tobie nasze usługi SEO, aby polepszyć ruch na Twojej stronie www oraz zadbać o dochody ze sprzedaży.Strony www szamotulski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Pomagamy w budowie profesjonalnego wizerunku waszej firmy w sieci. Postaramy się ażeby wasza firmowa strona z zyskiem wyróżniała się na tle konkurencji, zarówno od strony technicznej a także jej wyglądu, zadbamy również o poprawną optymalizację www mającą wpływ na szybkość a także widoczność w sieci. Projektowanie stron internetowych którymi się zajmujemy poprzedzone jest szeregiem zwięźle sprecyzowanych działań dostosowanych pod kątem danej branży, mających na celu wyeksponować Państwa działalność w sieci www. Budowa projektowanej przez nas każdej strony opiera się na prostym, oraz skutecznym przekazie, który będzie w stanie dotrzeć do odbiorcy na podstawie opracowanych wyrazów kluczowych i fraz. Za sprawą naszych działań Państwa strona www w sposób naturalny pojawi się na pierwszych miejscach w wyszukiwarkach internetowych po wpisaniu przez użytkownika poszukiwanego hasła związanego z z określoną branżą. Layout strony zaprojektowany jest w sposób przejrzysty bez zbytniej ilości grafiki co wpływa na jej szybkość wczytywania a także przejrzystość odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości tekstów SEO. Teksty zawarte na stronie są chwytliwe, w pełni przejrzyste i przybliżające intuicyjnie krok po kroku do spełnienia celu, jakim jest zwiększenie klientów bądź odwiedzających stronę internetową. Duży nacisk kładziemy na pełną satysfakcję oraz zadowolenie naszego klienta, toteż otwarci jesteśmy na wasze konsultacje na każdym etapie projektowania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Obecnie odpowiednio zaprojektowana strona internetowa to najlepsze narzędzie marketingowe na rynku. Branża IT szczególnie tworzenie stron www to cyklicznie zmieniające się trendy a także technologie ich wykonywania. A więc aby strona internetowa wypełniała zadanie w postaci odpowiedniej ilości odwiedzin i konwersji powinna być na bieżąco administrowana. Stara witryna www może odstraszać klientów, a także generować dodatkowe koszty. Udostępniona przez dkstrony usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, pomoże Twojej stronie www uzyskać ciekawy design, odpowiednią komunikację z klientem i skuteczny content marketing. Na podstawie przeprowadzonego przez dkstrony bezpłatnego audytu strony www, wykonamy odpowiednie czynności modernizacyjne, mające na celu wyróżnienie Twojej działalności na tle konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Funkcjonująca już od jakiegoś czasu strona co pewien okres wymaga jej modernizacji grafiki czy też pracy technicznej, bardzo ważną rzeczą jest także uaktualnienie systemu CMS i jej zainstalowanych wtyczek. Wraz z zmieniającymi się trendami, dostępem do coraz nowszych technologii, a czasami zwyczajnie błędami od strony programistycznej. Obsługa stron internetowych w naszym wykonaniu to szerokie spektrum prac graficznych, a także programistycznych. Warto już teraz zlecić nam obsługę witryny www, aby mieć pewność poprawnej pracy strony oraz wysoką pozycję w wyszukiwarce. Już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! dzięki której z pewnością Państwo i wasza strona internetowa na tym skorzystają!.


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga