Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ świecki

Tworzenie stron www i obsługa stron internetowych. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO - optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Świecie, Bukowiec, Dragacz, Drzycim, Jeżewo, Lniano, Nowe, Osie, Pruszcz, Świekatowo, Warlubie.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym wymiarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają wytyczne stawiane przez wyszukiwarki, co zapewnia im wysoką pozycję w wyszukiwarce internetowej.


Internet to doskonałe podstawowe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet mniejsze i średnie przedsiębiorstwa, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na dobre strategię funkcjonowanie wielu firm konkurujących o zainteresowanie potencjalnego klienta. Notabene, za pomocą działalności w sieci, jest duża szansa pozyskać o sporo więcej interesantów naszych towarów i usług.


Od teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o Twoim biznesie. Zwiększenie widoczności w sieci internetowej pomoże Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź zmodernizujemy gotową witrynę www tak, by była wizytówką firmy w sieci. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę informacji systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technologia tworzenia stron internetowych, polegająca na samoistnym dostosowaniu się wyglądu graficznego strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych komputerach.

Dostosowaną funkcjonalnie

Użytkownik, któremu zostaje oddana dana witryna, powinien w krótkim czasie spostrzec się w jej schemacie, i bez kłopotów odnaleźć poszukiwane w niej informacje.

Profesjonalną i nowoczesną

Strony internetowe wykonane są zgodnie z wytycznymi organizacji W3C oraz użytkowymi, dzięki czemu znacznie łatwiej jest uzyskać zainteresowanie kontrahentów poszukiwanym produktem lub usługą.

Zoptymalizowaną pod SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn www, mająca na celu odpowiednie usprawnienie strony internetowej, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na poszczególne frazy oraz wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Z szybką widocznością w Google

W skutek wprowadzenia specjalistycznych informacji i zmian, strona www jest wyrazista, funkcjonalna oraz sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać kontrahentów, z pewnością potrzebujesz czegoś więcej aniżeli tylko dobrego produktu i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu w sieci jest w obecnych czasach firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie swoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurencji i ustaleniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z pewnością doprowadzi do wzrostu ilości kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje szybkie, responsywne oraz czytelne strony www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od miary skomplikowania projektu, a co za tym idzie, czasu który trzeba poświęcić na jej wykonanie. Polecamy również skorzystać z naszego formularza wyceny strony www, dostępnym na naszej stronie internetowej, by sprecyzować od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde nasze zlecenie poprzedza dostosowany do branży i specyfiki działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny strony w następnej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie klienta możemy również zbudować witrynę w wersji bez edycji treści. Gwarantowana także przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest podstawą efektu widoczności strony w wyszukiwarkach oraz dużą pomocą dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, czytelny i użyteczny serwis www odpowiednio dostosowany do zakresu Twojej firmy. Zadzwoń teraz!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www

Strona internetowa posiada wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by zwiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na najwyższym poziomie widoczności i zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, konieczna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości oraz umiejętności, to z chęcią zapewnimy Tobie takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony www, modułów czy zapewnienie optymalnej mobilności. Szczególnie istotne są także aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania witryny www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci

Optymalizacja SEO strony www jest szalenie niezbędnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na wysokiej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już na wstępnym etapie tworzenia witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Proponujemy również bezpłatny, profesjonalny audyt strony www która już funkcjonuje, ułatwiający zidentyfikować wszystkie niepoprawności mające wpływ na jej złą indeksację w wyszukiwarce. Następnie przechodzimy do konkretnych rozwiązań, tak aby Twoja witryna www pracowała idealnie. Duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie tekst na bloga jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony we właściwe frazy i słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów Google. Co istotne! Płacisz tylko raz za artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnorakich tekstów, budujących poprawne zaplecze dla pozycjonowania. Zapytaj o szczegóły!


Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

Profesjonalnie utworzona strona www wyróżni Twoją firmę w odniesieniu do konkurencji oraz przyczyni się do znacznych efektów widoczności w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od określenia celu jaki musi pełnić dana strona oraz grona użytkowników, do których oczekujemy dotrzeć. Po czym określamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie internetowej, tak by były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, aby użytkownik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał klarowne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podwyższają jakość witryny, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Kompozycja oraz koloryzacja zapewniają miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez nas strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane oraz oryginalne. Nastawiamy się na prostotę i należytą optymalizację witryny internetowej, co doskonale spełnia wszelkie wymagania algorytmów wyszukiwarek.

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Niewątpliwie zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy posiadać świetnie wykonaną firmową stronę internetową. Ważna jest też prawidłowa obsługa, by całość bez przerwy sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, całkowicie dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Gdy tylko zdarzy się owa potrzeba, to zmienimy stronę internetową odnośnie do zmiany oprawy wizualnej, rozłożenia i użyteczności. Bez wahania dokonamy wszelkie naprawy, zapewniając w efekcie końcowym całościową modernizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


Własna strona internetowa już funkcjonuje?

By nie zostać w tyle za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, ażeby ich strony internetowe były w pełni bezawaryjnym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy posiadasz już własną witryną www oraz zaczynasz uświadamiać sobie, że Twoja witryna www przestaje działać dobrze, to warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Fachowość naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej nowego i świeżego wyglądu, dostosowanego do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy strony www oraz podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!

A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:


Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl