Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ strzeliński

Obszar usług: Strzelin, Wiązów, Borów, Kondratowice, Przeworno.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym wymiarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www wypełniają standardy nakładane przez Google, co gwarantuje im wysoką lokalizację w wyszukiwarce Google.


Internet to wspaniałe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet małe i średnie działalności, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na amen metody funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o uwagę potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, poprzez działalność w internecie, jest duża szansa zdobyć o wiele więcej odbiorców naszych produktów lub usług.


Już teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o Twoim biznesie. Wzmocnienie aktywności w sieci internetowej pomoże Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych klientów. Zaprojektujemy od zera, bądź zmodernizujemy gotową witrynę tak, by była wizytówką działalności w sieci. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę informacji systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technika tworzenia strony www, polegająca na samoistnym dopasowaniu się układu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.

Dostosowaną funkcjonalnie

Nabywca, któremu zostaje zasugerowana dana strona www, powinien w krótkim czasie zorientować się w jej konstrukcji, oraz bez najmniejszych trudności wyszukiwać zawarte w niej informacje.

Zoptymalizowaną pod SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn www, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie strony www, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na zdefiniowane frazy lub słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Z szybką widocznością w Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych usprawnień, strona internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać klientów, potrzeba Tobie czegoś więcej niż jedynie dobrego produktu oraz fachowej jakości obsługi klienta. Ważną częścią marketingu w sieci jest właśnie firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz efektywnie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, działalności konkurencyjnej i określeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu z całą pewnością doprowadzi do poprawy ilości kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
strzeliński

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy efektywne, responsywne oraz czytelne witryny www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu skomplikowania projektu, i co za tym idzie, czasu potrzebnego do jej ukończenia. Warto również skorzystać z naszego formularza wyceny witryny, dostępnym na naszej stronie www, aby sprecyzować dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza dostosowany do danej branży i specyfiki działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, projekt graficzny strony www w następnej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie również zaprogramować witrynę www w wersji systemu edycji treści. Gwarantowana także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, która jest podstawą efektu widoczności strony w wynikach Google oraz wyraźnym sygnałem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, estetyczny i użyteczny serwis www dostosowany do tematyki Twojej działalności. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
strzeliński

Strona internetowa ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by powiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności i zagwarantować im poprawną pracę, konieczna jest ich fachowa obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to możemy zapewnić Ci takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony, modułów czy zapewnienie optymalnej responsywności. Istotne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku posiadania witryny www z wersją edytowalną w CMS w panelu systemu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy profesjonalny darmowy audyt Państwa witryny internetowej, i zaoferujemy najlepsze rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
strzeliński

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szczególnie koniecznym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na pierwszej stronie w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, wdrażanych przez dkstrony już we wczesnym etapie projektowania witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Wykonujemy również nieodpłatny, profesjonalny audyt strony www która już istnieje, ułatwiający znaleźć wszelakie niepoprawności rzutujące na jej złą indeksację w wynikach Google. Następnie przechodzimy do optymalnych rozwiązań, by Twoja strona firmowa funkcjonowała poprawnie. Również duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie tekst na bloga jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w odpowiednie frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów Google. Zapamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnorakich artykułów, budujących poprawne zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź nas!Strony www strzeliński

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo stworzona strona www wyróżni Twoją działalność na tle konkurencji i przyczyni się do odniesienia znacznych efektów widoczności w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od określenia celu jaki ma pełnić dana strona www i grona klientów, do których pragniemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie dane powinne znajdować się na stronie www, tak by były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał precyzyjne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podwyższają wartość strony, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia czytelności. Układ i kolorystyka gwarantują miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Zaprojektowane przez naszą agencję strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę i odpowiednią optymalizację www, co pod każdym względem spełnia wszystkie wytyczne algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby nie zostać w tyle za stale rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, żeby tylko ich witryny www wyróżniały się w pełni właściwym narzędziem reklamowym. Gdy dysponujesz już własną witrynę oraz zaczynasz dostrzegać, że Twoja strona przestaje funkcjonować zadowalająco, wówczas warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej nowoczesnego i świeżego wyglądu, w sam raz do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny www, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę strony internetowej i zaproponujemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy posiadać doskonale stworzoną firmową witrynę www. Bardzo ważna jest jej odpowiednia obsługa, by wszystko wciąż sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, doskonale dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Jak tylko zdarzy się owa potrzeba, to odświeżymy stronę www w odniesieniu do zmiany szaty graficznej, struktury i użyteczności. Błyskawicznie wykonamy wszystkie naprawy, zapewniając na końcu kompleksową modernizację strony www. Czekamy na kontakt!


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga