Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ sławieński

Tworzenie stron internetowych sławieński, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Sławno, Darłowo, Malechowo, Postomino.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Tworzymy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które pozyskają dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w sieci. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich dłoni produkt lepszy od innych, więc oferujemy solidne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to by nasza usługa była na bieżąco odświeżana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy pokazać na co nas stać. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – serdecznie zapraszamy!Zamów usługę, a otrzymasz

stronę o solidnych fundamentach!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu www polegająca na zakodowaniu źródła strony www w odpowiedni sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu.Dostosowaną funkcjonalnie

Programowana strona www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność strony uzgadniana jest już w początkowym etapie kodowania serwisu.Zoptymalizowaną pod SEO

Budowany kod portalu pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli witryna po wgraniu na serwer dostosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania.Z szybką widocznością w Google

Strony ukazują się szybko w Google gdyż są wdrażane profesjonalnie i zgłaszane tuż po uruchomieniu projektu do indeksu Google za pomocą mapy strony.Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zaprogramowana przez nas praca jest w każdym aspekcie dostosowana do sektora biznesu i grupy docelowej, dla której jest tworzona. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
sławieński

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod kątem ceny i jakości serwisy. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od wielu aspektów. Najistotniejsze z nich wyszczególniliśmy w formie pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego można skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej doprecyzowanego podania ceny stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni wymagania wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą niesłychanie ważną pod kątem widzenia wyszukiwarek. Starannie zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma elementarne znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to programujemy zarówno bez wersji z systemem edycji treści. Po skończeniu usługi dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny i profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie dodatkowe profity w postaci: odsłon strony, sprowadzeniu nowych klientów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
sławieński

Czy użytkujesz już swoją stronę www, której to użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się wyjaśnić gdzie leży powód niepowodzenia. W zakres działania naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest realna oraz nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie znacznie prościej wykonać portal od początku zachowując czas oraz środki pieniężne. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Z reguły jest jednak tak, iż nasza witryna tylko się zestarzała i potrzebuje modernizacji, toteż świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja stron może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy do kontaktu z nami celem ustalenia szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji i naprawy witryny www istotna jest też obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej wydajność i konkurencyjność. Niezwłocznie namawiamy do kontaktu z nami celem ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
sławieński

Filarem efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto zatroszczy się o to już we wczesnej fazie ich projektowania, tak aby uniknąć na przyszłość późniejszych nakładów pieniężnych. Wielokrotnie kontrahenci kontaktują się z problemami słabej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją portalu www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co powinno się uczynić aby uefektywnić jej efektywność oraz pozycję w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonamy oczywiście bezpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z istotnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści i artykuły z wykorzystaniem strategicznych słów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda użycia tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Zadzwoń po więcej szczegółów!
Strony www sławieński

kilka przydatnch wskazówek!Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy?

W czasie tworzenia portalu należy przede wszystkim zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem strony, a łatwością w użytkowaniu. Kontrahenci, a ponadto projektanci, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową rzeczą jest skupienie się na oprawie witryny. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć problemu z zauważeniem czego dotyczy witryna, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci poza tym skupiają się na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, by dana witryna pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i poprawnej optymalizacji witryny, ale także i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna słabo funkcjonuje?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc w przypadku gdy masz wrażenie, że Państwa strona www nie działa właściwie, to przyszedł dobry okres, by skorzystać z naszych usług. Wykonamy dla was usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w wynikach wyszukiwania. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przystąpić do działania. Często jednak konieczna jest modernizacja, innym razem drobna poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz obsługi Twojej witryny?

Zdarza się tak, że posiadasz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Z reguły stale zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Bardzo dobrze jest też regularnie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej stan ta pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań o kontakt z nami!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: administrator