Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ skarżyski

Obszar usług: Skarżysko-Kamienna, Bliżyn, Łączna, Skarżysko Kościelne, Suchedniów.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w sieci. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc przedstawiamy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza propozycja była na bieżąco aktualizowana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony www polegająca na zaprogramowaniu źródła kodu strony w taki sposób aby wczytywała się poprawnie na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność strony omawiana jest już na wczesnym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli witryna po oddaniu dostosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się błyskawicznie w wyszukiwarce gdyż są projektowane solidnie i zgłaszane zaraz po wykonaniu usługi do indeksacji Google na podstawie mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas strona internetowa jest we wszelkim calu dostosowana do gałęzi branży i grupy finalnej, dla jakiej jest opracowywana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami sekretów. To kreatywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą chcielibyśmy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
skarżyski

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny oraz jakości strony www. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od mnóstwa aspektów. Te podstawowe z nich wypisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu prostszego oraz bardziej szczegółowego obliczenia wartości stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy, wypełniają w pełni założenia odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezwykle istotną z punktu widzenia Google. Prawidłowo wykonana i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kreujemy także bez wersji z systemem edycji. Po ukończeniu usługi dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny oraz nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie wyczekiwane korzyści pod postacią: większych wyświetleń, zgromadzeniu dodatkowej ilości kontrahentów oraz zleceń. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
skarżyski

Czy użytkujesz już własną stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy wziąć pod lupę gdzie leży przyczyna takiej sytuacji. W obszar naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania i nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie lepiej zaprojektować stronę od zera przyoszczędzając czas oraz fundusze. Prawie wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Często bywa jednak tak, iż nasza strona www się po prostu zestarzała i potrzebuje odświeżenia, dlatego dodatkowo wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja witryn może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy więc do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia koniecznych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy witryny www znacząca jest też obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej efektywność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
skarżyski

Podstawą efektywnej widzialności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto dopilnować tego już w początkowej fazie ich projektowania, tak aby zapobiec w przyszłości następnych środków pieniężnych. Bardzo często klienci zgłaszają się z problemem słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania strony, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co trzeba uczynić aby ulepszyć jej efektywność oraz widzialność w Google. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z bardzo ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe treści i artykuły wykorzystując kombinację głównych słów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Skontaktuj się!Strony www skarżyski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu strony warto szczególnie zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a użytecznością. Kontrahenci, a także wykonawcy, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową rzeczą jest skupienie się na oprawie portalu www. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć dylematu z zauważeniem o czym jest strona www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci oprócz tego przywiązują uwagę na rzetelność wykonania od strony programistycznej, by dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji witryny www, ale również i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszej oferty. A więc gdy masz wrażenie, że Twoja strona nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł najlepszy czas, by się z nami skontaktować. Wykonamy dla Państwa usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny w wynikach wyszukiwarek. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was przedsięwziąć działania. Nierzadko potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie i nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego cyklicznie zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, fotografii czy treści. Racjonalnie jest też regularnie okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga