Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ raciborski

Obszar usług: Racibórz, Kornowac, Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Nędza, Pietrowice Wielkie, Rudnik.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym zasięgu. Nasze nowoczesne strony www w pełni wypełniają wytyczne stawiane przez wyszukiwarkę, co zapewnia im dobrą lokalizację w wyszukiwarce Google.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet małe i większe biznesy, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił gruntownie filozofię działania wielu działalności konkurujących o dotarcie do potencjalnego klienta. Notabene, przy pomocy internetu, jest duża szansa osiągnąć o wiele więcej klientów naszych towarów bądź usług.


Już od teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o działalności jaką prowadzisz. Podniesienie aktywności w sieci pozwoli Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy sporo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych klientów. Zaprojektujemy od zera, bądź dokonamy modernizacji gotową witrynę internetową tak, aby była wizytówką działalności w internecie. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania strony internetowej, polegająca na automatycznym dostosowaniu się wyglądu graficznego strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje oddana dana strona www, powinien naturalnie zorientować się w jej budowie, oraz bez najmniejszych trudności znaleźć poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali www, mająca na celu takie uskutecznienie strony www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na wybrane frazy a także wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich informacji i zmian, witryna internetowa jest czytelna, funkcjonalna oraz wysoko oceniana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zdobyć klientów, potrzeba Ci czegoś więcej niż tylko dobrych produktów i fachowej jakości obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz skutecznie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, działalności konkurencyjnej oraz wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu z pewnością doprowadzi do poprawy ilości konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
raciborski

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje lekkie, responsywne i czytelne witryny www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu skomplikowania usługi, i co się z tym wiąże, czasu który należy poświęcić do jej ukończenia. Zachęcamy również skorzystać z formularza wyceny witryny, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, by oszacować expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży oraz specyfiki firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny www w następnej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, oraz w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie kontrahenta możemy również zbudować witrynę www w wersji nieedytowalnej. Gwarantowana również przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, co jest podstawą indeksacji strony w wyszukiwarce Google i dużą pomocą dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, schludny a również praktyczny serwis www odpowiednio dostosowany do tematyki Twojej działalności. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
raciborski

Witryna ma duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, aby zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać witryny www na najwyższym poziomie widoczności a także zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, potrzebna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy wam takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony www, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji posiadania strony www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
raciborski

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szalenie ważnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na pierwszej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez nas już na wstępnym etapie tworzenia witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Proponujemy również całkowicie darmowy, solidny audyt strony www już funkcjonującej, umożliwiający zidentyfikować wszystkie błędy wpływające na jej niską indeksację w wyszukiwarce Google. Następnie przystępujemy do właściwych rozwiązań, aby wasza witryna www działała idealnie. Także duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa tekst na witrynę www jest unikalny, indywidualny, wyposażony w poszukiwane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Zapamiętaj! Płacisz tylko raz za artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnych tekstów, wspomagające bardzo dobre zaplecze dla pozycjonowania. Zadzwoń do nas!Strony www raciborski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Fachowo utworzona strona www wyróżni Państwa firmę w odniesieniu do konkurencji oraz spowoduje odniesienie lepszych efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki powinna pełnić dana strona internetowa i rzeszy użytkowników, do których spodziewamy się dotrzeć. Następnie ustalamy jakie materiały powinne znajdować się na stronie, aby były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, by odwiedzający w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał klarowne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podwyższają wartość portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i kolorystyka zapewniają miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Przygotowane przez dkstrony strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz oryginalne. Kierujemy się prostotą oraz profesjonalną optymalizację strony, co w zupełności spełnia wszelkie wytyczne algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby podążyć za nieustająco rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, aby ich strony www wyróżniały się w pełni właściwym narzędziem reklamowym. Gdy dysponujesz już swoją witrynę internetową oraz zaczynasz zauważać, iż Twoja witryna przestaje pracować należycie, to warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Znajomość fachu naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej nowego i świeżego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny internetowej, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny oraz podpowiemy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia jesteś świadomy, że nie wystarczy posiadać świetnie zrobioną firmową stronę internetową. Bardzo istotna jest jej prawidłowa obsługa, by wszystko ciągle sprawnie działało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. W przypadku gdy tylko zdarzy się owa potrzeba, to odświeżymy stronę internetową odnośnie do zmiany oprawy wizualnej, formy i łatwości w użyciu. Ekspresowo przeprowadzimy różne naprawy, zapewniając docelowo całościową modernizację strony internetowej. Skontaktuj się z nami!


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga